Stara kunda cfnm povidky

stara kunda cfnm povidky

Ona — ty mi ho tam chceš strčit? Já — no když už stojí, tak to zkusíme ne? Ona — ty jseš ale dobytek, teď by tu měla být tvoje žena.

Ale vstala a břichem se opřela o křeslo a já viděl tu starou kundu, jak se otevřela a čekala na mýho ptáka. Nasadil jsem ho žaludem na kraj a ona se zasmála. Myslel jsem si — tebe přejde smích. Pomalu jsem jí ho strkal do kundy, šlo to těžko, tak jsem si ho naslinil jak to šlo a hned tam zajel do půlky. Musel jsem přitlačit a zajel tam celý. Říkám — už je tam, tak si to užijeme ne?

Ona — tak dělej co umíš, mě je to jedno, já už se neudělám. Začal jsem ho do ní cpát a vyndávat a užíval si tu starou kundu, suchou starou kundu. Pomyšlení, že šukám svou starou tchýni mě vzrušovalo a taky jak byla úzká, tak mě to dráždilo jako nikdy. Ten můj byl tvrdý jako kámen, cítil jsem jasně, jak narážím na dno a koule mi pleskaly o ty tlusté pysky. No, za chvíli jsem jí to tam nastříkal a slyšel, jak se směje. Sedl jsem si zpátky na mé křeslo, ona vyndala kapesník a trochu se utřela a sedla si taky.

Kundu měla rozevřenou a blýskala se semenem. Ona — tak to nebylo tak špatný na starou bábu ne? Já — nebylo, ale bylo to málo.

Ona — tak když tu tvoje žena nebude, tak ti to udělám, když se ti bude chtít. Já — tak dobře, vezmu si zítra volno. Až vstaneme, pořádně si jí umejte a půjdeme k vám do pokoje jo? Ona — tak jo, to jsem zvědavá co bude.

Ráno jsem už po osmé hodině slyšel sprchu. Dal jsem si taky sprchu a šel za ní do pokoje. Ležela v posteli a sledovala nějaký seriál. Já — tak jdu k vám ano? Ona — no pojď, už čekám. Vlezl jsem si k ní do postele a hned jsem zajel rukou na kundu, ona se jen usmála a řekla, že jsem dobytek. Kupodivu byla kunda docela mokrá a dovnitř jsem se dostal prstem hned.

Ona stále sledovala ten seriál, tak jsem si řekl, že si můžu dělat co chci. Nacpal jsem tam čtyři prsty a ona nic. Zajel jsem hlavou pod peřinu a pod velkým pupkem jsem našel kundu. Zkusil jsem jí olíznout, nebylo to nijak jiné, než u jiné ženy. Jazykem jsem zpracovával to co zbylo po poštěváčku a cpal jí dovnitř celou ruku. Za chvíli se mi to povedlo, ruka byla v kundě až po zápěstí. Trochu se s ní dalo pohybovat.

Ona — a co já, já tu nemám na hraní nic? Otočil jsem se do 69 a ona si hladila obličej mým ptákem a já jí lízal kundu.

Už se mi to zdálo dlouhé a nic moc se nedělo, tak jsem se otočil a nacpal jí ho do kundy až po koule. Ona se usmívala jinak nic. Trochu jsem zapumpoval a už to na mě šlo.

Nemohl jsem to ovládat, tak jsem jí to nastříkal tak hluboko, jak to šlo. Lehl jsem si vedle a odpočíval. Ona — tak to jsem zase nic neviděla, já jsem chtěla vidět, jak stříká.

Já — tak to ho musíte postavit a udělat mi to. Šáhla si na něj, hladila ho a já cítil takové malé vzrušení, ale nic moc, byl jen napůl tuhý. Ona — vdyť já už to ani neumím chlapovi udělat, ukaž mi to. Tak jsem si nad ní klekl, vzal ho do ruky, dal jí ho před obličej a pomalu začal honit. Ona koukala, jemně sahala na žaluda a jezdila po něm prstem. Vzal jsem jí ruku, ukázal tempo a zavřel oči. Ona se snažila docela slušně, dokonce si ho párkrát položila na rty a jezdila po nich ptákem.

Tak to už se mi postavil jak má být. V tom úhlu, jak jsem nad ní klečel jí akorát směřoval do pusy. Měla ji mírně pootevřenou a rokou ho honila. Nenápadně a pomalu jsem se sunul ptákem k její puse, až byl žalud mezi rty a ona ho honila. Trochu jsem přitlačil a vsunul jí ho do pusy asi napůl. Ona — víc ne, to bych se dusila a až budeš stříkat, tak uhnu. Já — jasně, dám vám vědět. Tak to pokračovalo, rukou jsem se jí hrabal v kundě, ona ptáka v puse a honila.

Cítil jsem, že už to bude, tak jsem popolez kousek dozadu a říkám — už to bude. Zvedla hlavu, zrachlila tempo honění a já jí vystříkal celou dávku na krk, prsa, ruku a polštář. Ona jen ležela a tou mokrou rukou od sperma si třela krk a kozy.

Najednou koukám a ona si strčila prsty do pusy a cucala ty prsty od sperma. V rozkroku mi neuvěřitelně mravenčilo a napadlo mě, co by se asi stalo, kdyby jí tam strčil celou ruku. Po nějaké chvíli jsem ovšem měla možnost přesně to zjistit, mladíkova ruka v té jeskyni zmizela až po zápěstí a herec začal pohybovat celou rukou, jako by to byl nějaký obrovitý čurák. Ženská koulela očima a vřeštěla jako na lesy.

To tedy bylo moje první seznámení s fistingem, po stehnech mi tekla moje vlastní šťáva a myslela jsem, že se snad udělám jenom z pouhého koukání. Sjela jsem spoustu dalších podobných videí, u kterých jsem se ukájela, ale samozřejmě jsem toužila zažít to na vlastní kůži. Viděla jsem i, jak si tam holky strkaly svou pěst samy, ale to jsem nechtěla. Chtěla jsem vidět pořádně chlupatou chlapskou pazouru a potom si užívat, až ji do mě vrazí.

Zrovna jsem neměla nablízku žádného partnera, který by to pro mě udělal, ale znovu mě zachránil internet. Dodala jsem si odvahu a na jeden web podala něco jako inzerát, kde jsem ve stručnosti vylíčila, kdo jsem a co bych si představovala. Po několika týdnech pečlivého vybírání jsem zvolila jednoho muže, podle vlastních slov mu bylo osmatřicet a pracoval jako automechanik.

Pozvala jsem ho k sobě domů, byl to chlap jako hora a málem neprošel dveřmi. Chvíli jsme si povídali, on začal obdivovat moje skvěle zachovalé tělo, navzájem jsme se svěřili, co se každému líbí. Připomněla jsem, že s ním nechci šukat, aspoň zatím, že prostě chci jen vyzkoušet ten fisting. Přikyvoval a v očích mu plál pekelně nadržený oheň. Prý s tím už pár zkušeností měl a hodně ho vzrušovalo takhle ženskou úplně odrovnat. Vlhla jsem jen z toho, když to řekl.

Nasměroval si mě na křeslo, pohodlně jsem se opřela, sundala sukni a nohy rozhodila vysoko na opěrky. Mechanik na nic nečekal, což mě dost překvapilo, okamžitě mi zabořil obličej do kundy a začala ji důkladně zpracovávat jazykem. Jeho sliny mě v kombinaci s mými šťávami parádně promazaly. Začal s dvěma prsty, opatrně je vsunul dovnitř mě, potom totéž udělal i s prsty na druhé ruce. Začala mi jimi kundy pomalu roztahovat, přitom nezapomněl každou chvilku mi přelíznout klitoris.

Když si myslel, že jsem dost připravená, jednu ruku dal pryč a na druhé do mě strčil čtyři prsty, každý asi tak dvakrát silnější, než byly moje vlastní. Za chvíli je následoval i palec, mechanik sroloval dlaň jakoby do kornoutku.

Rozkoš, jako jsem cítila, byla nebývalá. Střídavě jsem zatínala i svoje poševní svaly, abych si tak nezvykle naplněnou kundu vychutnala. Mechanik mi jazykem hravě pomohl k prvnímu orgasmu. Potom jsem tam dole ucítila vzrůstající tlak, protože mi dovnitř tlačil i kořen palce, nejsilnější místo na celé ruce. Trochu to bolelo a nejdřív to nešlo, ale najednou mu ruka prudce proklouzla a ocitla se ve mně přesně jako v tom videu, až po zápěstí.

...

Ona- co bys na mě viděl, já už jsem stará, ale jestli chceš, tak jo. Já — tak si sundejte kalhotky a já si sundám slipy. Ona — tak dobře , ale pojď blíž, nebudu si brát brýle.

Přišel jsem k ní a stáhl si kalhoty, ona na něj chvilku koukala, vzala ho do ruky a já se trochu styděl a čekal, co bude dál. Ona — ten je pěkný, to už jsem dlouho neviděla, nechceš to udělat? To už jsem nevěřil uším. Říkám, víte jak na to? Ona, to si teda ještě pamatuju. Já — ale říkali jsme oba, tak teď ty kalhotky. Ona — no když chceš, ale jako tvoje žena jí nemám. Já — to já vím, ale chci se kouknout a šáhnout si.

Ona — ty si chceš šáhnout? Já — no jasně. Ona zvedla zadek, sundala si ty bombarďáky, roztáhla na tom křesle nohy a já viděl tu povadlou a vypelichanou píču, která byla trochu otevřená a tlustá. Ona mě za něj stále držela, tak trochu nemotorně ho svírala v ruce a já se sehnul a šáhl jí na kundu. Ona se usmála a řekla — víš jak dlouho už mi tam nikdo nešáhnul?

Já — tak to napravíme a zajel jsem do té tlusté kundy prstem a hledal poštěváčka. To se mi nepovedlo, tak jsem našel díru a zkoušel tam dostat prst. Samozřejmě, že ten můj se začal stavět a tuhnout. Ona — snad tě to nevzrušuje, taková stará bába. Já na to nic a snažil jsem se dostat se do té úzké a dlouho neprotažené kundy. Jak byla tlustá, tak to nešlo. Říkám — nemůžu se tam dostat, já si k ní kleknu.

Ona — no jak chceš. Klekl jsem si a dostal jsem dovnitř první prst a snažil se tam narvat další. Cítil jsem, jak se uvolňuje a dává nohy od sebe.

Naslinil jsem si dva prsty a dostal je dovnitř až na konec. To už mi ten můj stál jako svíčka a ta stará baba začala vlhnout. Ne moc, ale náznak tam byl. Znovu jsem si před ní stoupl a dal jí před obličej svýho ptáka. Ona — no do pusy ho dávat nebudu, ale rukou ti to udělám. Honila mi ho nemotorně a pomalu.

Ona — Né, že mi to dáš na obličej, to bych nechtěla. Já — tak vstaňte a opřete se o křeslo. Ona — ty mi ho tam chceš strčit?

Já — no když už stojí, tak to zkusíme ne? Ona — ty jseš ale dobytek, teď by tu měla být tvoje žena. Ale vstala a břichem se opřela o křeslo a já viděl tu starou kundu, jak se otevřela a čekala na mýho ptáka. Nasadil jsem ho žaludem na kraj a ona se zasmála. Myslel jsem si — tebe přejde smích. Pomalu jsem jí ho strkal do kundy, šlo to těžko, tak jsem si ho naslinil jak to šlo a hned tam zajel do půlky. Musel jsem přitlačit a zajel tam celý. Říkám — už je tam, tak si to užijeme ne?

Ona — tak dělej co umíš, mě je to jedno, já už se neudělám. Začal jsem ho do ní cpát a vyndávat a užíval si tu starou kundu, suchou starou kundu. Pomyšlení, že šukám svou starou tchýni mě vzrušovalo a taky jak byla úzká, tak mě to dráždilo jako nikdy. Ten můj byl tvrdý jako kámen, cítil jsem jasně, jak narážím na dno a koule mi pleskaly o ty tlusté pysky.

No, za chvíli jsem jí to tam nastříkal a slyšel, jak se směje. Sedl jsem si zpátky na mé křeslo, ona vyndala kapesník a trochu se utřela a sedla si taky. Kundu měla rozevřenou a blýskala se semenem. Ona — tak to nebylo tak špatný na starou bábu ne?

Já — nebylo, ale bylo to málo. Ona — tak když tu tvoje žena nebude, tak ti to udělám, když se ti bude chtít. Já — tak dobře, vezmu si zítra volno. Až vstaneme, pořádně si jí umejte a půjdeme k vám do pokoje jo? Ona — tak jo, to jsem zvědavá co bude. Ráno jsem už po osmé hodině slyšel sprchu. Dal jsem si taky sprchu a šel za ní do pokoje.

Ležela v posteli a sledovala nějaký seriál. Já — tak jdu k vám ano? Ona — no pojď, už čekám. Vlezl jsem si k ní do postele a hned jsem zajel rukou na kundu, ona se jen usmála a řekla, že jsem dobytek.

Kupodivu byla kunda docela mokrá a dovnitř jsem se dostal prstem hned. Před pár lety, když mi táhlo na pětačtyřicet, jsem objevila kouzlo internetu a vždycky večer jsem se dívala na pornovidea, ve kterých ženy prožívaly totéž, co se líbilo mně. Netrvalo dlouho a narazila jsem na videa s tématem fistingu. Nejdřív jsem nevěděla, o co tam půjde, o fistingu jsem nikdy neslyšela, ale hned po prvním shlédnutém videu jsem zůstala jako uhranutá.

Úplně mi vyschlo v krku, když jsem na obrazovce viděla ženskou asi tak v mém věku, jak roztahuje nohy široko od sebe a ukazuje píču jako vjezd do pískovny. Chvíli si hrála sama se sebou, potom do záběru přišel nějaký mladý svalnatý herec a stejnou činnost začal dělat místo ní. Nejdřív to bylo přesně jako u mě — nejdřív prstíček na ohledání terénu, potom dva a potom tři, kterými ji začal pořádně dráždit.

Jenže dva ani tři nebyly dost! V její kundě brzy zmizel i jeho malíček. V rozkroku mi neuvěřitelně mravenčilo a napadlo mě, co by se asi stalo, kdyby jí tam strčil celou ruku. Po nějaké chvíli jsem ovšem měla možnost přesně to zjistit, mladíkova ruka v té jeskyni zmizela až po zápěstí a herec začal pohybovat celou rukou, jako by to byl nějaký obrovitý čurák. Ženská koulela očima a vřeštěla jako na lesy. To tedy bylo moje první seznámení s fistingem, po stehnech mi tekla moje vlastní šťáva a myslela jsem, že se snad udělám jenom z pouhého koukání.

Sjela jsem spoustu dalších podobných videí, u kterých jsem se ukájela, ale samozřejmě jsem toužila zažít to na vlastní kůži. Viděla jsem i, jak si tam holky strkaly svou pěst samy, ale to jsem nechtěla. Chtěla jsem vidět pořádně chlupatou chlapskou pazouru a potom si užívat, až ji do mě vrazí. Zrovna jsem neměla nablízku žádného partnera, který by to pro mě udělal, ale znovu mě zachránil internet.

Dodala jsem si odvahu a na jeden web podala něco jako inzerát, kde jsem ve stručnosti vylíčila, kdo jsem a co bych si představovala. Po několika týdnech pečlivého vybírání jsem zvolila jednoho muže, podle vlastních slov mu bylo osmatřicet a pracoval jako automechanik.

Pozvala jsem ho k sobě domů, byl to chlap jako hora a málem neprošel dveřmi. Chvíli jsme si povídali, on začal obdivovat moje skvěle zachovalé tělo, navzájem jsme se svěřili, co se každému líbí. Připomněla jsem, že s ním nechci šukat, aspoň zatím, že prostě chci jen vyzkoušet ten fisting. Přikyvoval a v očích mu plál pekelně nadržený oheň.

Prý s tím už pár zkušeností měl a hodně ho vzrušovalo takhle ženskou úplně odrovnat. Vlhla jsem jen z toho, když to řekl. Nasměroval si mě na křeslo, pohodlně jsem se opřela, sundala sukni a nohy rozhodila vysoko na opěrky. Mechanik na nic nečekal, což mě dost překvapilo, okamžitě mi zabořil obličej do kundy a začala ji důkladně zpracovávat jazykem.

Jeho sliny mě v kombinaci s mými šťávami parádně promazaly. Začal s dvěma prsty, opatrně je vsunul dovnitř mě, potom totéž udělal i s prsty na druhé ruce.

Stara kunda cfnm povidky

Stara kunda cfnm povidky

leden Cesta do Španělska, Erotické povídky o sexulásce i V tom jsem cítila,že se HOLKY V KALHOTKACH PRCAT, Stara kunda nahé amatérky. leden stara kunda eroticka videa zdarma Milfka potřebuje vycákat starou píču. Dnes. Live sex cfnm povidky, Nevyholene kundy oral v aute praha. leden Cfnm povidky lizani kundicek holky mlade porno zdarma babicky sex zo zvieratamy kamery sex zdarma porno baculky kundy lizani videa.

Privat praha 3 privaty plzen