Hluboke koureni zvraceny cz

Zkoušela jsem to z banánem, ale ten se vždycky brzo rozpadl. Nejdříve jsem si vzala oloupaný banán, a pak neoloupaný. Hrany jsem lehce ostrouhala škrabkou nebo odřízla nožem, tak aby se banán nerozpadl, ale i tak po několika zásunech už banán byl placatý a moc měkký. Tak jsem ho otočila, odřízla konec a získala tak druhý zaoblený konec bez hran.

S tím jsem to zkoušela, ale taky moc nevydržel. Nakonec jsem dostala nápad a vyrobila jsem si umělého robertka z obyčejné ruličky igelitových pytlů na odpadky. Ten se mi osvědčil jako skvělá pomůcka, která se nezničí a je ji možné kdykoliv znovu použít. Tato pomůcka se osvědčila bohužel jen na krátkou dobu. Pokud se přesto rozhodnete banán použít: Na tomto banánu se pak učte.

Zaveďte si banán do krku až po jeho konec. Tento odstavec doplňuji v roce Klobása není moc dobrá na začátek, protože je moc tlustá. Ze zkušenosti vím , ž e je příjemnější a méně náročné postupovat od co nejmenšího průměru až k tlustějšímu.

Rozmražená kl obása v sáčku je tedy jedn a z nejho rších pomůcek. Menší okurka Menší okurka není moc vhodná protože je tvrdá a prakticky neohebná. Přesto s ní můžete zkusit trénovat ze začátku pokud zrovna nemáte nic lepšího poruce. Pravděpodobně ji nedostanete hlouběji než 14cm hluboko. Abyste se dostal y dále musíte si sehnat něco co je měkké a dobře ohebné. Rulička z igelitových sáčků: Dokonalá pomůcka, kterou lze snadno vyrobit z běžně dostupného materiálu.

Pokud je rulička moc tenká a moc tlustá, jednoduše zatlačte z boku na střed a trochu vysuňte ruličku tak že se prodlouží a ztenčí. Získáte měkký robertek, který sice nemá správnou tloušťku jako penis, ale zato je snazší se na něm učit. Ruličku vložte opět do igelitového sáčku. Rulička z tvrdé role papíru: Tvrdá papírová role taky představuje drsnější řešení.

P r oblémem zůstává že papír má sklon chytat plíseň poté co zvlhne od sl in. Proto jsem od této metody upustila a dále ji nevyužívám. Pro vaši představu zde ale nechávám původní text. Sehnala jsem si tvrdou roli z potravinářské folie Alobalu potravinářská folie z hliníku. Její obvod je 12 cm, to je asi maximum co se vám do krku vleze.

Pokud neseženete roli s 12 cm obvodem, zkuste sehnat 11cm nebo Půjde snádněji dovnitř, ale nebude splňovat obvod partnerova penisu většina kluků má obvod kolem 12 cm. Dále si sežeňte nějaký papír, který srolujete co nejvíc a vtěsnáte to dovnitř té role, tím ji vystužíte. I když se role zdá že je tvrdá a nepůjde ohnout, pokud se dovnitř dostanou sliny, tak zvlhne a zcela změkne. Proto je třeba ji pořádně vyplnit tím papírem.

Sežeňte si velký papír, abyste získaly roli o délce přes 20 cm. Při rolování papíru nechte uvnitř mezeru několik milimetrů. Později, až dokážete roli celou zastrčit do krku tj.

Tak to zasuňte do té papírové trubice od potravinářské fólie. Teď ještě potřebujeme vytvořit měkkou špičku žalud. Vezmeme kus vaty, mírně zvlhčíme a dáme na konec. Teď už jen zastrčte vatu a trubku do třech sáčků a připevněte je tenkou a hladkou průsvitnou lepící páskou ne papírovou.

Až se naučíte zasouvat roli do svého krku dostatečně hluboko, můžete si udělat do trubice otvor na dýchání a tím dýchat. Nejdříve ale zjistěte, v jaké vzdálenosti od předních zubů začíná průdušnice. Když začnete roli zasouvat do krku, v momentě kdy nemůžete dýchat máte na trubce potřebnou vzdálenost.

U mě je tato vzdálenost cm. Udělala jsem tedy do trubky v této vzdálenosti od konce trubky díru na dýchání. Díra je tak velká, aby se tam vešel palec. Není to nutné, ale může se hodit, pokud chcete dýchat přes trubku a tak ji udržet v krku déle. Musím vás však upozornit, že to ze začátku může vést ke spuštění dávivého reflexu. Možná je lépe tu díru nedělat protože se skrze ní dostaly do trubky sliny a tak trubka zvlhla a změkla.

Naštěstí pokud vynecháte jídlo a zaplníte žaludek vodou, není to tak nepříjemné, jde jen o sliny smíchané s vodou nebo žaludečními šťávami. Jemné nervová zakončení uvnitř krku svědí když tam zavádíte svou pomůcku a to vyvolává dávicí reflex. Dávicí reflex se dá na začátku krku odbourat tím, že v levé ruce sevřete palec levé ruky v pěsti. Údajně to pomáhá snížit obavy a uklidňuje to.

Opravdu to funguje, ale pouze na začátku krku, jak dále postupujete jícnem tak to nefunguje. Než si začnete cokoliv zasouvat do krku, strčte si tam nejdříve prsty. Nejdříve jeden a pak druhý a strčte si celou ruku do pusy, prostě co nejdál a prohmatejte si krk. Zjistíte tak jaký je tvar krku. Při tomto úkonu musíte dát krk a hlavu do rovné polohy hlava je zvednutá nahoru tak aby krk byl v jedné rovině.

Ať už budete cokoliv strkat do krku, vždycky se snažte mít krk v jedné linii. Poté co vyndáte pomůcku z krku stejně zjistíte že se nejedná o úplně rovnou linii. Při svých prvních pokusech jsem dělala tyto chyby: Lépe je sednout si a nezaklánět hlavu dolů! Z toho se mi dělalo vždycky hrozně špatně! Normálně si sedněte na postel nebo židli. Nic se sice nestane, ale orální sex se provádí tak, že musíte uvolnit krční svaly, uvolnit se, nebát se, vydat se svému partnerovi nebo si představit, že si nestrkáte do krku nějaký předmět, ale penis.

Představte si jak toužíte po penisu a jak ho chcete spolknout, to pomáhá. Zasouváte a vyplazujete jazyk. Toto se vyplatí zejména když už zasouváte cm hluboko. Není nutné jazyk zcela vyndávat z úst, ale ten pohyb je podobný a děje se uvnitř. To je sval, který je sevřený a je třeba ho uvolnit a otevřít. To se časem naučíte, ale jednoduše ho uvolníte a otevřete tím, že si zívnete nebo uděláte Áááá jako u doktora: Pokud trpíte dávicím reflexem tak je to šetrnější metoda než se snažit pomůcku polknout.

Je třeba ale opatrně, na neznámém území se dostavuje silný dávicí reflex, hlavně pokud použijete tlustou trubku místo tenké roličky. Nejlépe se praktikuje ráno, kdy máte úplně prázdný žaludek. Pokud jste ještě nepřekonaly dávicí reflex, ráno sice budete jakoby zvracet, ale ven buď nic nevyjde nebo vyjdou jen sliny, později možná i šťávy. Pochopitelně že jakmile dávicí reflex bezpečně překonáte, tak můžete trénovat i po jídle ale vždy radši s malým odstupem.

Pokud víte že budete zvracet, napijte se vody nebo minerálky před tím než začnete. Díky tomu můžete cvičit častěji a nemusíte čekat 4 hodiny než žaludek stráví co jste naposledy jedly. Když se napijete, žaludek posune svůj obsah a když budete zvracet, vyjde jen voda, sliny, případně žaludeční šťávy. Takto se zvracení stává snesitelnou záležitostí. Dá se na to zvyknout. Jsou to jen stahy svalů v krku. Vyhraďte si minimálně 3 dny na cvičení, nejlépe v den kdy je nějaký svátek, který vychází na pátek nebo pondělí.

Pak můžete v klidu doma trénovat. Potřebujete k tomu soukromí, aby vás nikdo nerušil a nedivil se co že se to s vámi děje. Tři dny intenzivního tréninku by měly stačit na to abyste svou pomůcku dostala 17 cm hluboko. Trénujte minimálně 2x denně, spíš 3x po dobu 45 minut až hodiny.

Postupujte tak, že si zastrčíte pomůcku opatrně co nejhlouběji dokud se nedostaví dávicí reflex nebo zvracení. Dávejte si menší nebo delší pauzy když se spustí dávicí reflex: Když začnete trochu zvracet, chvilku si dejte pauzu, tak minut. Když zase zvracíte, dejte si větší pauzu minut.

Opakujete to tolikrát a pauzy prodlužujete podle toho jak dlouho jste schopny to vydržet. Jak už zvracíte příliš, že pomůcku už ani nezasunete tam kam potřebujete protože to vyvolá zvracení hned jak se dotknete toho místa na kterém jste před tím trénovaly, tak si dejte delší pauzu, např.

A pak můžete zase pokračovat. Pokud se vám udělalo špatně, dejte si delší pauzu dokud se nebudete cítit dobře. Nevolnost jen pomáhá usnadnit spuštění dávicího reflexu.

Pokud ale chcete dosáhnout výsledku stůj co stůj, tak dá se to zvládnout i s trochou nevolnosti, ale nepřehánějte to! Není žádným tajemstvím, že muži mají orální sex ve velké oblibě. Ne všechny ženy však ví, jak na to. Orální sex je totiž pro velkou část žen něco mnohem intimnějšího, než ten klasický, penetrační.

Proto ženy k orálnímu sexu přistupují mnohdy velmi opatrně a přitom doufají, že to dělají tak, aby se to muži líbilo. Je velmi důležité, aby si ženy uvědomili, že orání sex poskytovaný muži většinou nebude jednorázovou záležitostí, po které se jeho touha vyzkoušet něco nového uspokojí a on už dá pokoj Jenže oni loudí pořád Proto je důležité, aby si žena tuto techniku sama sobě nezprotivila. Když se ji naučí dělat tak, aby z ní měl radost on a přitom se líbila i jí, je vyhráno Felace , je obecně pojem orálního sexu poskytovaného muži.

Jedná se o sexuální praktiku používanou heterosexuálními páry, ale i homosexuálními páry. Na rozdíl od běžné felace se u praktiky  hluboké felace předpokládá co nejhlubší zasunutí penisu do úst, nejlépe po celé jeho délce. Od běžné felace se liší především tím, že zasunutí penisu v erekci do úst je provedeno tak hluboko, že jeho žalud může vstupovat až do krku poskytujícího partnera. V pornu je většinou předváděna technika, při které je penis zasunut do úst a krku až po varlata někdy i včetně varlat.

Častým omylem žen je, že muži se líbí hlavně to, když jeho penis skoro "polkne". Pokud se žena bude inspirovat v pornografických filmech, pak je klidně možné, že si takovýto názor na orální sex - felaci, opravdu udělá.

Přitom to není až tak úplně pravda. Dokonalá orální stimulace penisu totiž nemá s hloubkou jeho proniknutí do úst vůbec nic společného. Proto ještě dříve, než si této technice něco více povíme, doporučuji mužům zvážit, zda opravdu bez hluboké felace nemohou žít a zda ji po své ženě opravdu musí za každou cenu chtít.

Ženám pak doporučuji, v případě, že tuto techniku nezvládnou, nebo jim bude nepříjemná, netrápit se tím. Když muž nedá pokoj, mohou mu klidně sdělit, že pokud bez hluboké felace opravdu nemůže žít, že se ji může naučit sám, neboť existuje i technika  autofelace ,, ve které si může splnit všechna svá přání bez omezení. Způsobů orální stimulace penisu je celá řada. Jedna z orálních technik se nazývá  hluboká felace. Již z názvu je zřejmé, že tato technika předpokládá hluboké zasouvání penisu v erekci do úst.

Samozřejmě záleží především na tom, jak velký penis v erekci muž má. Ty kratší se dají do úst zasunout celé, ty delší ale často jen částečně. Protože je to technika orálního sexu často diskutovaná především mezi mladými lidmi, tak si o ní něco řekneme. Hluboká felace hluboký orál je forma orálního sexu, která je v partnerském sexu používaná spíše okrajově. Není to tedy ani orální technika hlavní a dokonce není pro muže ani tak úžasná, že by bez ní nemohli být Mužský penis v erekci je zasouván hluboko do úst, někdy až do krku toho, kdo tuto techniku poskytuje.

Sex je umět, chtít a vědět. Penis hluboko v krku je oblíbený  blud moderní doby , který nemá s mužským pocitem rozkoše naprosto nic společného. Paul Joannides, sexuolog, autor knih o sexu.

Hluboký orální sex poskytuje jiný druh orální stimulace ve srovnání s klasickou  felací. Prakticky zcela mizí techniky při kterých je prováděna stimulace penisu, zvláště žaludu, jazykem a sáním ústy. Jazyk je při hlubokém orálním sexu znehybněn a žalud penisu je při zasouvání penisu do úst nejdříve stimulován třením o jeho plochu a při hlubším zasunutí třením o horní patro a sliznici krku. Základní pocity stimulace jsou proto spojeny s intenzivním třením, podobné jako při zasouvání penisu do těsného prostoru.

Takové jsou tedy pocity přijímajícího muže. Pocity poskytujícího jsou však diametrálně jiné A rozhodně nejsou tak vzrušující Tato technika je popularizovaná především v pornografii, kde se tato technika nazývá  deep throat   anglicky deep-throat nebo deep-throating , hluboký orál, někdy i hluboké kouření.

Právě proto, že tuto techniku pornoherci v pornografii tak často předvádějí, vytváří se v lidech, kteří tyto scény sledují dojem, že to je ta správná podoba orálního sexu. Proto se také mezi mladými lidmi o této sexuální praktice tak často mluví. Ne jedna dívka žasne, jak žena ve filmu snadno a s nadšením "polyká" penis extrémních rozměrů. Žasne a "natahuje" ji už jen ta představa, že by něco podobného měla provádět svému partnerovi. Muži nebo mnohdy i chlapci pak bohužel takovouto techniku považují za tu správnou formu orálního sexu.

Mají představu, že i oni si zaslouží, aby jim byla poskytována. Dívky pak mnohdy se sebezapřením zkoušejí, jak na to, aby zjistily, že to pro ně nebude snadné a už vůbec ne tak úžasné, jak porno ukazuje. Porno je porno, horší je, když se lidé snaží pornografické techniky převzít a praktikovat v běžném životě.

Prostě chtějí s pornoherci "držet krok", být stejně "dobří" a výkonní jako oni. Je to hloupost, ale vysvětlujte to někomu, kdo to nechce slyšet Přitom toho o oráním sexu často ani moc neví, hlavně když jsou světoví. Díky sledování pornografie muži automaticky předpokládají, že to bude něco naprosto výjimečného, když jejich žena nebo přítelkyně pojme jejich penis do úst a zasune ho až na doraz. Ženy lačné pohledy mužů na hlubokou felaci ve filmech sleduje s obavami Důvod je naprosto jasný a hlavně pochopitelný - mají pocit strachu z vyvolání pocitu dávení.

Je jim jasné, že takovéto zasunutí penisu do úst a dál až do krku nemusí skončit dobře. Už jen při té představě některé mají náběh na dávení a blízko ke zvracení. Problémem hluboké felace je to, že jakýkoli dotek v oblasti měkkého patra může snadno vyvolávat dávivý reflex nebo nutkání na zvracení.

V pornografických filmech tyto okamžiky samozřejmě neuvidíte. Jejich tvůrci vyberou jen ty záběry, na kterých se žena při zasouvání penisu do krku ještě usmívá Rozhodně to není snadná sexuální technika a jen těžko se dá zvládnout bez přípravy. Proto tyto scény netočí každá pornoherečka, ale jen ty, které ji ovládají.

Aby toho byly schopné, musí se tuto techniku ovšem nejdříve naučit a ani pak není vždy zaručeno, že nebude nutné scénu dobře sestříhat, aby se její sledování nezměnilo z erotiky na kolektivní zvracení Kromě pornohereček se tuto techniku učí i prostitutky, které se zaměřují na poskytování tohoto druhu služeb.

Při placeném sexu si pak za tyto mimořádné schopnosti nechají i mimořádně dobře připlatit Teprve na konci seznamu těch, kteří tuto techniku používají nebo používat chtějí jsou běžní lidé, kteří se pornografií nechali inspirovat a zkoušejí, jak moc je to těžké. To nejdůležitější, co se musí poskytující partnerka nebo partner naučit, pokud chcete být schopna tuto techniku hluboké felace zvládnout, je potlačit  dávivý reflex.

Ono to není vůbec snadné zasunout penis v erekci hluboko do úst, případně až do krku. Teprve tehdy, když hlubokou felaci dokážete provádět při nácviku a dokonale přitom potlačíte svůj dávivý reflex, můžete ji vyzkoušet při sexu. Bez nácviku je však jen malá šance na úspěch. Pravděpodobnost, že dávivý reflex zvítězí nad odvahou, snahou a touhou, je bohužel velmi vysoká.

Může se stát, že když se to nepodaří, přejde chuť na orální i normální sex nejen ženu, ale i muže Překonání dávivého reflexu je tou nejdůležitější a v podstatě i hlavní metodou, jak hluboký orální sex vůbec provést.

Pokud se tedy rozhodnete experimentovat, je nutné se o potlačení dávivého reflexu nejen pokusit, ale také ho dokonale zvládnout překonat. Není to snadné a dopředu upozorňuji, že to není pro každou ženu, případně ani pro muže. Své by vám o tom mohli povyprávět na oddělení "Krční, nosní a ušní", kde vyšetření zadní části dutiny ústní, mandlí a krku provádějí.

Cíleně se naučit dávivý reflex potlačit a po delší dobu překonávat, trvá poměrně dlouho. Přitom musíte počítat s tím, že potlačit ho zcela je prakticky nemožné. Jsou však metody, které používají pornoherečky a prostitutky, které takováto práce živí.

Nenavádím, jen vás seznámím s několika technikami nácviku, které používají. Pro úvodní pokusy ani nepotřebujete žádné pomůcky. Dokonale si vystačíte třeba s kartáčkem na zuby s opravdu měkkými chloupky.

Obraťte ho v ruce a držátkem se postupně dotýkejte jazyka a zadního měkkého patra. Až najdete místo, kdy se reflex začne projevovat, soustřeďte se na jeho lehkou stimulaci a postupně si na pocity dráždění zvykejte. Nebude to tak snadné, jak to popisuji. Někdy vaše pocity budou velmi nepříjemné, není vyloučeno, že bude mít návaly dávení až nutkání na zvracení. Když si alespoň trochu na doteky rukojeti kartáčku zvyknete, obraťte ho jako při normálním čistění zubů chloupky směrem do úst.

Stejný postup opakujte  měkkými chloupky  zubního kartáčku. Bude to ještě horší , ale je to jediná cesta jak si na dráždění na patře a v krku zvyknout. Nespěchejte, za jeden den si nezvyknete, tak nic nepřehánějte. Postup opakujte postup v dalších dnech a poznáte, jestli dráždění snášíte lépe.

Zvětšujte drážděnou plochu, zaměřte se na pohyb dopředu a dozadu a do stran. Nástup reflexu vás nesmí překvapit z žádného místa na měkkém patře, oblasti mandlí, ale ani krku. Snažte se reflex co nejvíce potlačit nebo alespoň utlumit. Při stimulaci nesmí dojít k nastoupení dávivého reflexu, to by v praxi znamenalo, že to nedopadne dobře.

...

VELKA KUNDA NAHÉ AMATÉRKY

Pokud víte že budete zvracet, napijte se vody nebo minerálky před tím než začnete. Ruličku vložte opět do igelitového sáčku. Celé toto úsilí se vám vyplatí, protože k tomuto cvičení nepotřebujete partnera, nepotřebujete penis, ale vystačíte si s náhražkou. Text z tohoto blogu můžete libovolně upravovat pokud shledáte potřebu některé části 69 poloha devky praha ať už gramaticky, nebo vyškrtnout nebo doplnit, atp. Během dne z pátku na sobotu byste měly zvládnout zasunout pomůcku cm hluboko do krku. Tento článek je starý dva roky, dnes červen užívám mnohem efektivnější postupy, díky kterým se zvládnete naučit hluboké kouření ryc Nedělejte moc velký zákon. 7. prosinec zvraceny cz hluboke koureni. Bezbariérová lékárna v Hluboké nad Vltavou pro vás má otevřeno každý všední den. Najdete ji na Masarykově 1. x. Tahle ženská musí mít pěkně rozmrdaný mandle. hluboký kouření orál ženská sex doma mandle. Video / XXX. 26/06/ Stáhnout · facebook · twitter . květen Porno videa sex v přírodě zdarma online ke shlédnutí. Největší výběr dlouhých porno videí na téma sex v přírodě. Sexuální záliby a zájmy.

Lesbicky sex sex jihlava