Sklenene dildo czech casting andrea

sklenene dildo czech casting andrea

Jako každoročně se i letos sejdeme v okolí tramvajové zastávky Drinopol, přesněji schodiště mezi ulicemi Bělohorská a Pod Marjánkou. Třetí sobotu v září se tento prostor promění v ideální místo pro uliční slavnost a sousedské setkání. Budeme rádi, když se aktivně zúčastníte, ať už upečete sladký nebo slaný závin a přihlásíte ho do Břevnovského štrůdlování nebo když se objevíte na startu každoročního běhu do schodů. Drinopol, Praha Cena na místě: DJ Mama Apache DJ Coolcream   V září zpět do školy!

Letenské sady, Praha 7 Cena na místě: Lets broken point Neděle na postupné balení v šapitó: Babylon Rocker global madnes video art by: Mezzanine Cafe, Údolní 15, Brno Cena na místě: Libušín u Kladna Klub: Kampa Stopzevling workshop zone. Futurum music club, Zborovská 7, Praha 5 Cena na místě: Právě na sobutní večer Ještě než budeme odkrývat letošní festivalová jména, sejdeme se v klubu Futurum, abychom spolu oslavili nápoj ze zkvašeného jablka společně s DJs, kteří již festival navštívili, nebo mají blízko k jeho hudebnímu směřování.

Ve slavnostním duchu tak můžete ochutnat Magnetic Apple cider na zcela novém místě. Šlechtovka , park Stromovka, Praha 7 Cena na místě: DJ Ichbin   Po roce se opět vracíme do pražské Šlechtovky, kde společně s Vámi přivítáme jaro oslavou DJingu a jak jinak než aktivní formou!

Každou středu v průběhu května a června od V příjemném venkovním prostředí si tak poslechnete příjemnou hudbu, zdokonalíte smysl pro rytmiku a vyzkoušíte svojí jemnou motoriku přímo na vinylových deskách, kde si doslova sáhnete na zvuk. Od 20h si pak společně vychutnáme hudební set jednoho z našich milých hostů z řad zkušených DJs. DJ Goldstar Po roce se opět vracíme do pražské Šlechtovky, kde společně s Vámi přivítáme jaro oslavou DJingu a jak jinak než aktivní formou!

Urban store Graffneck slaví 11 let ve hře. Praha - Letná Klub: Letenské sady, Praha Cena na místě: Café Nová doba, Heřmanova 38, Praha 7 Cena na místě: Damn, Psí Voják Datum: Závod s jedinečnou atmosférou proběhne již popáté v řadě v areálu Skiport Velká Úpa - Pec pod Sněžkou, a to pod záštitou společnosti Subaru!

Závodu se každoročně zůčastní řada amatérských jezdců i zástupci české lyžařské a snowboardové elity. V letošním roce jsme pro vás připravili bohatý doprovodný program, který začíná už v pátek Hospoda Úpa, ve které se odehraje doprovodný hudební program se nachází v centru Velké Úpy přímo u hlavní silnice vedoucí do Pece pod Sněžkou. Hospoda nabízí turistické ubytování, které je Vám plně k dispozici. Ubytování objednávejte na emailu michal. Rachejtle Offbeat project brejky, house, drums, mc, trumpet P.

Phatbeatz Inside Kru DJs - http: DJ Neighbor - https: Výstaviště Holešovice, Praha Cena na místě: Světlá nad Sázavou Klub: Opposite club , Ječná 12, Praha 2 Cena na místě: Le Mirage , Újezd 5, Praha 5 Cena na místě: Nejen ale hudbou k posezení a poslechu je člověk živ, proto si s sebou nezapomeňte taneční přezutí na večer, protože končit budeme až s druhou hodinou ranní! Dobře zásobovaný bar vás napojí a dva fotbálkové stoly prověří váš postřeh a šikovnost.

Pátek přinese hlavně funky a disco vinylovou selekci, v jejímž hlavním programu uslyšíte DJe Beduana a elektroniku nejrůznějších barev od SporDa a Bazooka Joe. Zajímavostí letošního programu je fakt, že spojilo síly několik DJs, kteří zahrají dohromady na 3 až 4 gramofony, takže bude jistě na co koukat! Neděli jsme tématicky vyladili na oddechovou notu, a tak uslyšíte muziku z nejrůznějších koutů naší planety. Chillout zóna bude umístěna před hlavním vchodem na veletrh Cannafest v unikátních kopulovitých stanech a jejími partnery jsou i letos Smoking Papers Smoking Klub a Rolls.

Baryton , Husinecká 29, Praha 3 Cena na místě: Bica, Psí Voják Datum: Moje Můza , Zenklova 95, Praha 8 Cena na místě: NNŽ Cena na místě: Shadow Cafe , Křižíkova 58, Praha 8 Cena na místě: Chcete se stát profesionálním DJem, nebo byste si to rádi jen vyzkoušeli? Zkuste si to u nás zdarma. Naučíte se základy práce DJingu a prožijete příjemně strávené odpoledne a večery na čerstvém vzduchu. Odbornou výuku a individuální přístup garantují zkušení DJs z Inside Kru.

DJský workshop se koná v průběhu měsíců května a června každou středu od 16h do 20h. Od osmé hodiny večerní si pak vychutnáte hudební mixy v podání našich vybraných DJs. Každý aktivní účastník workshopu bez rozdílu barvy pleti, věku, ani velikosti nohy, může se zúčastnit po skončení workshopu ve 20h losování o špičková uzavřená sluchátka Sennheiser HD II s vynikajícím frekvenčním rozsahem.

Bica, Ezop, Jaykob, J. Rescue Café, Heřmanova 38, Praha 7 Cena na místě: Tři soubory, které diváci mohou pravidelně sledovat, Tygr v tísni, Geisslers Hofcomoedianten a Divadlo LETÍ, nabídnou repertoár rozkročený od baroka přes literaturu Lets dance point Naučíte se základy DJingu a prožijete příjemně strávené odpoledne a večery na čerstvém vzduchu.

DJský workshop se koná každou středu od 16h do 20h. Od osmé hodiny večerní si pak můžete vychutnat hudební mixy v podání námi vybraných DJs!! Vila Štvanice Cena na místě: Tiskárna na vzduchu , park Stromovka, Praha 7 Cena na místě: Statek v Mokré u Soběslavi.

Zebra , U Nisy , Liberec Cena na místě: Svobody, pod ŠŠtefánikovým mostem Cena na místě: Chcete se stát profesionálním DJem?

Anebo se jím stát nechcete, ale rádi byste si to jen vyzkoušeli? U nás si můžete zadarmo vyzkoušet, jaké to je Naučíte se základy práce DJingu a prožijete příjemně strávené odpoledne a večery na čerstvém vzduchu. S námi vás bude hraní bavit, podlehnete kouzlu zvuků a rytmu. Odbornou výuku a individuální přístup garantují zkušení borci z Inside Kru DJs. DJský workshop se bude konat v průběhu měsíců května a června každou středu od 16h do 20h. Poté vás ale za gramcema ale vždy vystřídá hostující profesionál, který zde bude hrát po zbytek večera.

Občanské sdružení Empathy podporuje přístup ke vzdělání bez finančních omezení. Chceme tvořit hudebně barevnější a pestřejší svět, přijďte ho tvořit s námi! Coolcream, Fool, Baltazar Chalupa u sv. Bica, Ezop, Goldstar, Jaykob barvy: Rock Café , Národní 22, Praha 1 Cena na místě: Spojení přírody, zvuků okolního světa s tradičními japonskými nástroji, to celé zabalené do unikátního elektronického hávu - tak zní hudba Yosi Horikawa.

DJ Bica afterparty set Datum: Zakoupením vstupenky získáváte celodenní vstup na veškerý program daného festivalového dne. Goldstar, Brada, Lukor, Skywalker Datum: Wakata , Malířská 14 00 Praha 7 Cena na místě: Neustadt , Karlovo náměstí 1, Praha 1 Cena na místě: Večírky pod hlavičkou Speedstop se konají od roku na různých místech. Také v rozbouřených pražských vodách jsme našli ostrov pro svobodnou tvořivost. Vila Štvanice v centru Prahy je tím magickým místem, kde Vám nabízíme zažít pestrý audio-vizuální koncept.

Sedmého března zahrají na ostrově tři živé projekty a DJs v rytmu rovných i zlámaných beatů. Z baráku na barák, Speedstop festival se i v roce představí jako open-air opět v Líchovech u Sedlčan Těšit se můžete na: Občanské sdružení Baobaby o. Konference stavby z přírodních materiálů? Program konference - Stavby z přírodních materiálů - Konstrukční systémy a trendy ve slaměném stavitelství, otázky a odpovědi Aktuální vývoj přírodního stavitelství na Slovensku.

Dům z nosné slámy. Slaměný dům s masivní dřevěnou konstrukcí. Přírodní bydlení a stavitelství v praxi Kouzlo marockého štuku Cesty k nezávislé architektuře Dům z konopného betonu hempcrete Technologie pro zpracování konopí Neděle 1. Permakultúrný dizajn sídiel Komunita v sídlech a obytných souborech. Přírodní dětská hřiště Na konferenci je nutné se přihlásit do Přihlášky zasílejte na - stav. Divadelní Bar funky breakz, hiphop Jablonec nad Nisou Klub: Ask your friend Inside Kru DJ: Na páteční osmičku dojde zahrát skupina Panelákoví Fotři.

Jsou to spíš už dědci. Sami o sobě říkaj, že jediný, co je omezuje je čas, jež jim tady na tom světě zbejvá. Stop kecůch, přečti si: Panelakoví Fotři a nebo líp, doval poslechnout a hlavně shlídnout jejich performance.

Pro kapelu výběr cashe do klobouka. Wakata Cena na místě: Předčasně zimní edice oblíbené expedice do světa divotvorných tónů zavítá tentokrát do nejznámější pece u nás - Pece pod Sněžkou. Toto notoricky známé podhorské městečko si až donedávna žilo svým tradičním životem, dokud se na stanici místních strážců zákona opakovaně neobjevovaly oznamy tamějších hoteliérů, kteří upozorňovali na podivné chování svých hostů s velmi netradičními, avšak zcela identickými symptomy.

Použijeme-li záznam jedné z výpovědí pokojské Larisy M. Pokud tedy vezmeme v úvahu zmíněná fakta a připustíme, že by se mohlo během naší návštěvy něco podobného opakovat, dospějeme k názoru, že tento večírek bude nejspíše značně rituálně-terapeutického charakteru. Jedinou možnou léčbou je intenzivní tanec tarantovaného, který je nucen tančit a pomocí aktivace vlastních potních žláz ze sebe "jed" vypotit. A tanec, jak je známo, je nejlépe provozovat ve společnosti hudby! Očekávejte tedy směsku eklektických beatů různého tempa a dynamiky.

Zvuk bude se linout nehumánně i zcela humánně. Perkuse, bubny, basy, hopy a kopáky, nikdo nepřijde zkrátka! Seznam "terapeutů" níže uvedených, nechť postaví vás do toho nejjasnějších světla. Narodil se v Teplicích, kde vystudoval konzervatoř obor bicí nástroje, a po absolutoriu se přestěhoval do Prahy, kde žije a komponuje dodnes. Zde se mu díky jeho hudebnímu talentu podařilo zanedlouho proniknout do tajů české hudební scény. V současné době působí jako bubeník různých hudebních projektů, například S.

Noise of human art. Sólový projekt bubeníka Thoma Heriana aka Drama Jacqua je postaven na struktuře junglu, zrychleného a mnohovrstevného breakbeatu, freetekna a drum´n´bassu.

Je podepsán pod neopomenutelnýma klubovkama pražské scény, jako jsou například Drum Affection nebo Czech It. Jeho vystoupení je vždy zárukou precizního výběru neohraných tracků, dokonalých mixů s přesným načasováním a citlivého vystihnutí atmosféry party. Jeho promyšlené scratche jsou skvělým kořením jeho setů a dlouholeté zkušenosti s djingem dokázal zužitkovat nejen na své sólové dráze.

Působí totiž i jako stálý člen známého českého live projektu Stephunk T a je členem partičky Inside Kru a Dubwise Gangsters. Zapomenout se nesmí ani na to, že je i agilním promotérem klubových i venkovních akcí. Za zmínku rozhodně stojí již 4letý festival Wonderland v Brništi u České Lípy.

Propojuje totiž tradiční perkusivní nástroje s moderní elektronickou hudbou. Výsledný mix je směsice housu, funky a junglu, která spolehlivě roztančí kohokoliv. I ticho je slyšet. Hudba je nejednoznačnost povýšená nad systém.

Sonický rukojmí Curfew, cfw, jeho curfewnost, transformuje a mutuje v závislosti na momentálním rozpoložení. Někdy zajímá, někdy otravuje. Barevná pestrost délkových vln, klesání do atmosferický hlubin, stoupání do kosmických výšin - zkrátka hlavně se nevymezovat.

Jde především o hudbu. Ezop, Bica, Geers Datum: Upgrade , Vocelova 9, Praha 2 Cena na místě: Chilloutcafe , Chlumova 9, Praha 3. V unikátním kopulovitém stanu uslyšíte pestrý koktejl hudebních žánrů až do druhé hodiny ranní! Páteční program nabídne krom poslechové hudby v odpoledních hodinách také taneční breakbeat v podání DJe Voity, výběr abstract house pak zahraje DJ Audiot.

Nenechte si rozhodně ujít páteční živé vystoupení? Sobota začne v rytmech reggae a dub music a přes hip-hop a pestrý výběr DJe Beduana se dostaneme k sobotní perkusivní smršti v podání Offbeat project od 22 hodin. Svou show vám předvedou dva perkusionisté a jeden DJ! Pokračovat na vlně bude DJ Z-aires s tekhouse minimal setem. Chillout zóna bude umístěna před hlavním vchodem na veletrh Cannafest a uspokojí posluchače mnoha hudebních stylů. Všechny hladovce i žíznivce uspokojíme na dobře zásobovaných barech a samozřejmě nebude chybět ani čajovna s kavárnou.

Přijďte si poslechnout zajímavou muziku, občerstvit se a načerpat sílu pro zbytek veletrhu. Kafíčko , Truhlářská 4 00 Praha 1 Cena na místě: Přiďte si poslechnout to nejlepší z hiphopu, dát vychlazené pivo na břehu Vltavy nebo si seštelovat kolo. Každou zářijovou středu od 16h si můžete pod vedením Inside Kru DJs sami vyzkoušet práci DJe a seznámit se s profesionální technikou.

Aktuální informace najdete na Facebook profilu: Storm, Tachovské náměstí 7, Praha 3 Cena na místě: Srdečně Vás tedy zveme na slavnostní zakončení tzv.

Po desáté hodině se poté mejdan přesune dolů do klubu, kde bude pokračovat do ranních hodin! Podnik , Bubenská 1, Praha 7 Cena na místě: Sedlčany - Líchovy - pochod Již sedmé hudebně pestré zakončení léta - aneb setkání hudebních milců, kteří mají před nohama nekonečno.

Bazén poblíž v lese, hřiště na nohec, fotbsl, frisbee, stůl na pinec, krásné okolí pro kolo, vycházky.. Rok se s rokem sešel a opět se blíží vrchol kulturní a společenské sezóny - Speedstop Potlach. Na stejném místě jako loni tzn. Stanování není problém, okolí láká Pražáky na zvědavé nakouknutí do přírody a luftování, v lese je ukrytý romantický bazén a místo je velice vhodné pro pozorování hvězd.

Pro labužníky možná i individuální prohlídka exteriérů proslavené sedlčanské sýrárny. Celá sešlost je tradičně vhodná i pro caparty, ale ty psy radši nechte zase doma ale fakt už? Vstupné opět symbolické a jako vždy vítáme předem naprosto všechny návštěvníky! Lineup Speedstop potlach Pátek Každé sudé uterý počínaje srpnem budeme mixovat v Bajkazylu na Náplavce.

Etno-jazzové duo Etno-jazzové duo Deši s ústeckými kořeny představuje svou instrumentální performance prověřenou na evropské klubové scéně. Jádrem tvorby je komunikace mezi didgeridoo a barytonsaxofonem podpořená dechovou rytmikou. Tato neotřelá a zvukově originální dvojice vybavena specifickými perkusivními vynálezy posunula svou performance na zážitkovou groovy koláž na pomezí jazzu, minimalismu a world-music.

Stále jsou ale věrni akustickému přístupu. Special warm up dj set Wonderland Malá ochutnávka z připravovaného festivalu Wonderland. Betty Lee Swing Project Swingová hudba s prvky popu a blues, ve vlastních aranžích a úpravách.

Repertoár obsahuje písně od Součástí repertoáru jsou i vlastní autorské skladby. Organizátoři se těší na vaší štědrost!!!! Free-D bar , Mlékojedy Cena na místě: Bica sobota od Liberecká přehrada Harcov Cena na místě: Příběh pana Brambory Loco: Schein wie die Levone Lachatní divadlo Honzy Kovaříka: Labutí jezero Nori Sawa: Každou květnovou a červnovou středu si můžete na našem venkovním minipódiu vyzkoušet práci DJe pod vedením zkušených lektorů, kteří vás ZDARMA seznámí s profesionální technikou, jejím ovládáním a poskytnou vám veškeré potřebné informace a dostatečný prostor pro praktickou zkoušku.

Workshop není omezený věkem, rozvijí jemnou motoriku, hudební cit a smysl pro rytmus. Každý den pak od Beduan, Jonah Moses, Kab hip-hop, freestyle, breaks, house, psytrance, acid https: Rastadelict, Mama Apache, Bica. Bat , Pastýřská , Slaný Cena na místě: Bajkazyl Cena na místě: Kavárna Liberál , Heřmanova 6, Praha 7 Cena na místě: Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany Cena na místě: Kary Kryshpeen Boldrik Jdeme do kytek!

Výtěžek ze vstupného jde na podporu činnosti o. Každou květnovou a červnovou středu si můžete na našem venkovním minipódiu vyzkoušet práci DJe pod vedením zkušených lektorů z občanského sdružení Empathy, kteří vás ZDARMA seznámí s profesionální technikou, jejím ovládáním a poskytnou vám veškeré potřebné informace a dostatečný prostor pro praktickou zkoušku.

Partnerem workshopu je krom MČ Praha 7, Phatbeatz. Výletná, Letná, Praha 7 Cena na místě: Kafíčko , Truhlářská 4, Praha 1 Cena na místě: NIKE store Cena na místě: Wakata , Malířská 14, Praha 7 Cena na místě: Depo , Sněmovní 2, Opava Cena na místě: Na tradiční narozeninovou párty přijď a originálně nám popřej, nejlepší přání získá odměnu! K tanci a poslechu nám zahraje Dj Bica. Celou párty nás provede známý moderátor a showman Dozer.

Metro music club , Poštovská 6, Brno Cena na místě: DJ Geers a Wossa HooDoo , Korunní , Praha 10 Cena na místě: KEff live trumpet by SasanaS Datum: Výstaviště Incheba Holešovice, Praha Cena na místě: CZ - world 'n' bass music Poděbrady Cena na místě: A ještě mnohem víc - na místě bude fungující kino, přednášky od urbanistických expertů, kavárna, bary a večírky s DJs.

Sedlčany - Líchovy - pochod Rok se s rokem sešel a opět se blíží vrchol kulturní a společenské sezóny - Speedstop Potlach. Nejedná setotiž o klasickou formu graffiti battle writers malují proti sobě,zvítězí lepší , ale cílem je vytvořit společné dílo na plátno. Přeživší 8. Dokončení z předchozího dne. Containall , Cihelná 4, Praha Cena na místě: Ramus vytváří platformu pro společné setkávání a aktivní využívání volného času mladých lidí s postižením i bez něj.

Hrál a jsi někdy streetball v noci? Pokud JO tak určitě víš, že jde úplně o jinou hru, pokud NE, tak doraž, protože o tenhle adrenalin nesmíš přijít. Turnaj proběhne v noci z pátku na sobotu Bica, Ezop, Jaykob Datum: Bica, Ezop, Curfew Datum: Full House , Pionýrů 50, Poděbrady Cena na místě: Zoo a Guru Bar se nachází nedaleko Karlova náměstí, ve společném suterénu jednoho činžovního domu.

Každý je trochu jiný, ale oba mají své vlastní kouzlo. Chystáme velkou sentimentálně divokou akci paralelně probíhající v prostorách obou podniků, se spoustou muziky, promítáním, domácí stravou, odpoledním grilováním a posezením na venkovní terase vnitrobloku. Jak bylo óčko malý, tak tohle bude velký! Sběrné Suroviny , Praha 3 - Vinohrady Cena na místě: Nyní si ji budete moci zahrát i vy v rámci festivalu Žižkov Sobě. Starodávný tisíciletý původ kubbu je ztracen v mlhách času.

Jisté je, že pochází z dob statečných Vikingů, kdy každá rodina měla za domem místo na zpracování dřeva. Pár statných polínek, oválných klacků a kapka představivosti daly vzniknout nové hře, která přetrvala staletí bojů, bídy i blahobytu až do dnešních dnů. Kubb je hrou opravdu pro každého. Nezáleží, jestli jste mladý, starý, silný, slabý, malého vzrůstu nebo basketbalový hráč. Kubb také můžete hrát stejně dobře na trávě jako na pláži nebo i na ledu a k jeho pochopení vám stačí jen pár minut.

Hru lze velice dobře hrát jak v malém, tak i ve větším počtu hráčů od 2 do 12 hráčů. Buďte si jisti, že hrou v kubb zažijete vzrušující okamžiky se svými přáteli! Fotbalové hřiště v Bečvárech Cena na místě: V devadesátých letech byl rezidentem skandálně proslulého soundsystému 'JIBA', který hrál na ilegálních parties v londýnských skladištích a po celém Spojeném Království. Jerome hrál v malých dírách i v obrovských klubech a na festivalech opravdu po celém světě.

Od roku rozjíždí svůj vlastní label " Don't ", na kterém se dodnes vydává nepřizpůsobivá a barevná technoidní hudba. Jeho originalní a opravdu excelentní djské sety jsou pokaždé technicky vskutku dokonalé a právě díky nim se Jerome stal velice respektovaným djem mnoha stylů. Proto si nenechte ujít jeho skoropremiérové vystoupení v Čr. Hraje na klávesy a mnoho let spolupracuje s kapelou Pest, se kterou vydal spoustu EP a pár alb na Ninja Tune.

V tomto roce mu také vyjde nová deska na labelu Horror Boogie. V současnosti pracuje na hudbě a soundu pro jeden britský nezávislý film. Svojí barevnou a zábavnou techno live show příjede Ben poprvé představit i k nám. Při svém hledání perfektního zvuku se Youngman odstěhoval do Berlína, aby lépe poznal experimentální techno scénu a navázal spolupráci s dalšími hudebníky.

Pracoval na mnoha vydáních svých kompozic pro různé labely včetně DC Recordings, Null, Tresor, Serotonin, Scandinavia a všechna jeho díla jsou výsledkem inspirace doby svého vzniku. Youngman je synonymem pro kvalitní elektronickou hudbu, jeho cílem je tvořit umění, které obstojí ve zkoušce času a prezentovat live show, které posluchače skutečně zaujmou.

Bill Youngman nadále pravidelně vystupuje po celém světě a se svou uměleckou produkcí pokračuje ve svém poslání, kterým je posunout existující hranice hudby. A právě proto se opět vrací i k nám do Čr. U Tří Bernardýnů www. Navíc se zde pohybují i zkušení lektoři, kteří vám rádi vysvětlí, jak se s čím zachází. Ne Kendama, YoYo nebo Poi Bratři v tricku vám v 1,5 h ukážou cesty, jak hledat nové vlastní kombinace hodů při žonglování, jak být kreativní, vymýšlet své triky a nebýt otrokem videí na internetu.

Naučíte se typy, které nakopnou vaše tréninky a posunou vaše žonglování výše. Stačí, když udržíte 3 míčky v pohodě. S sebou nejlépe míčky, ale klidně i kuželky či kruhy.

Žonglování není jen sranda, dokáže parádně zavařit mozek. V tomto hodinovém workshopu si spolu s Bratři v tricku budete mořit mozky při jednoduchém žonglování. Pokročilí s kuželkami a s ničím jiným nechodit Čert vem Kendamu, Yoyo a Poi! Míčky a Kruhy nechť se zakutálej do všech koutů Vypichu, prostě co nejdál od tohohle workshopu.

Tady budou vládnout kuželky. Podle Bratři v tricku nejkrásnější žonglérská hračka. Pojťte spolu s nimi v hodinovém bloku proniknout hlouběji do filozofie kuželek a obohatit svůj trikový kapitál. Odnesete si typy na zajímavé tréninkové metody. Akrobacie na laně Kristýna Vlčková vám po celý den poradí a ukáže různé triky, jak se různými způsoby dá udržet na provazochodeckém laně: Pravidla a hodnocení jsou ke stažení ZDE.

Kromě houpaček a kolotoče budou k dispozici stany s hračkami a tunely. V dnešní době nabízejí ucelenou kolekci žonglérského vybavení od kevlaru, přes poiky, tyče, míčky, kruhy, kuželky, diabola, flowersticky až po netradiční žonglérské vybavení typu astrojax, yoyo atp.

Kromě obchodu mají i půjčovnu žonglérského vybavení a dělají workshopy. Již není potřeby vypraviti se v dálný Orient, neb naše čajovna potulná zamíří až k Vám. Vrbenského 32, Kladno Cena na místě: Doprovodný program v cíli: Kaskadérská show, adrenalin, motokáry, rockové kapely. V neděli - likvidování aut stylem amerického derby na parkovišti P1 v akci Czech Demolition Derby.

Soulová zpěvačka, rodačka ze Sušice, Mirka Novak, přináší na jeviště unikátní hlasový projev s výrazným rytmickým cítěním. Její silnou stránkou je vokální improvizace — scat. Malování na tvář, dílny pro děti, balónková zvířátka, lukostřelba, společné malování obřího plátna, stanoviště pro děti a odměny, vystoupení kejklíře. Obří dort k Festival hudebních a divadelních dílen pro rodiny s dětmi. Divadelní a pohybové dílny, divadelní představení Děti Lví srdce, Orloj snivců, pohybové dílny, nahrávací studio, Busker stage, Kredance - na scénu, společný piknik, výroba hudebních nástrojů.

Soutěže s netradičními jezdidly a plavidly, celodenní cirkusová scéna, pouťové atrakce atd. Force, Vasilův rubáš, Acute dose, Museum Českého undergroundu: Dozvíte se, kdo je to vynálezce, jaké čte knížky a navrhnete si vynález za pomoci bláznivých součástek. Zájemce provede kurátorka výstavy Zuzana Duchková, která představí práce svých kolegů z katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Jihočeské Univerzity. Studentka Martina Bílá seznámí s projektem, kde si lidí z zemí navzájem posílá pohlednice.

Vyzkoušejte piškvorky trochu jinak! Pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů v počtu hráčů během jednoho dne i počtu míst. Další deskové hry k dispozici. Obchodního domu Dvořák čtení pro děti. Od 18 do Městský špitál při kostele sv. Nástin jeho života od počátků až do komunistického bourání. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí dokumentů a vyobrazení.

Kurz chce vzhledem k "osmičkovému" roku poskytnout základní orientaci v zlomových událostech českých dějin, jejichž letopočty obsahují číslo "8". Doprovodný program, ukázka zemědělské techniky. Občerstvení zajištěno, vstup dobrovolný. Sraz je ve 14 hodin u Součkovy vily, odkud se děti vydají hledat princeznu.

Hry, skákací hrad, malování na obličej, ukázky hasičské techniky, obecní police ukázka techniky a střelby ze samopalu.

Oslava let vzniku Českloslovenska. Otevření Skalkového království a vítání léta. Cílka s názvem Žuly a ruly - poselství hlubiny. Doprovodný program, hudba, zábava pro děti. Ukázky práce včelaře, ochutnávky, stánky se včelími produkty. Akce k expozici Včely jako důležitá součást lidského života, která potrvá do O kolech na autech, na motorkách, o natáčení filmů, o zajímavých činnostech, které se stále opakují.

Martin Vadlejch, kulturní aktivista a lokální patriot ze Strakonic, spoluzakladatel spolku Sunshine cabaret a neformální skupiny Jsme Strakonice, Tomáš Hauser, spisovatel a filmař ze Šumavy, trenér metané Zdeněk Meluš ze Včelné, za klub přátel Tatry z Vodňan Miroslav Kouba, sochařka a stopařka Monika Švecová, Tomáš Brůžek závody v rallye , módní návrhářka Mína Mládková, vývojáři elektrokola a cestovatel Matěj Chytil.

Promítání filmu Šíleně smutná princezna v letním kině u Kaplanky, v případě deště v muzeu. Janda a Prototyp host J. Historická ceremonie, vojenské ležení atd. K vidění budou obrazy zapůjčené z několika českých galerií i ze soukromých sbírek. Jazz - bluesový zpěvák, kytarista a světoběžník Paul Batto vystoupí v tandemu s klávesistou Ondrou Křížem. Český básník, nakladatelský a časopisecký redaktor, editor a kulturní publicista, za normalizace disident a signatář Charty Vystoupí kapela MexWave, domácí občerstvení, od 16 hod.

Co všechno lze z rukopisu vyčíst? Pokud se sejdou zájemci, bude možné rozvíjet vědomosti o grafologii na následném kurzu. Vzdělávání pro budoucnost aneb Jak dát dětem důvěru a svobodu učit se přirozeně - přednáška Z.

Staňkové spojená s besedou. Setkání s Jaroslavem Šedivým, historikem, bývalým politikem, ministrem zahraničních věcí a velvyslancem v několika zemích. Osobnost malíře a jeho vztah k jihočeské Blatné, Lišovu i ostatním místům, válečné zážitky emotivně - zachované v osobních denících a kresbách z fronty či zákopů.

Eschler - dřevěná socha, I. Kubíčková - obrazy, J. Koděra - dřevořezba, J. Eschlerová - keramická socha. Projekt majitelky tanečního studia T- Dance G.

Pecholtové a vizážistky L. Loudínové k vidění do Kočárková trasa 4 km se startem Filmová premiéra českoněmecké komedie ze Večerem bude provázet režisérka a Igor Chmela. Charitativní přehlídka italské a dětské módy. Pole dance, společenské tance, moderní gymnastika a atd. Výtěžek bude věnován nemocné Kristýnce. Vystoupení šermířů Jezerničtí páni, skákací hrad, hry např. Návštěva impozantního gotického sálu, druhého největšího svého druhu v ČR, s dobově oděnou průvodkyní.

Dobrodružná cesta středověkým podzemím za svitu lucerniček. Objednejte si místa, omezená kapacita. Otevřeno bude 20 dvorků, kulturní program - koncerty, performace, čtení, promítání, výstavy, degustace, bazary, kulinářské zážitky. Palacha , NE 3. Letní kino - 9.

Hosty večera budou taneční duo Anna Polívková a Michal Kurtiš. Půlnoční světelná show skupiny Ilusian taneční a žongléřské prvky s akrobacií. Vystoupení studentů táborské hudební školy Yamaha. Šest výtvarných workshopů, vernisáž výstavy Sleva na šelmu plošná, prostorová a intermediální tvorba členů katedry výtvarné výchovy PF JU - P.

Premiéra hry Staré pověsti české v podání Prácheňské scény, živá hudba, dětský program, muzejní hospůdka, komentované prohlídky, ukázka historických motocyklů Veteran Car Clubu Písek. Diskuse na téma ústava a její ohýbání, právní a politická kultura, práce české justice, cenzura v době sociálních sítí atd.

Aquaroller, interaktivní show ve stylu Šmoulů, bublinková diskotéka, skákací hrad, výtvarná dílnička, malování na obličej atd. Od 16 do 18 hod. Skákací hrad, opékání buřtů. Výstava spolku sdružujícího 17 jihočeských organizací, které poskytují veřejnosti služby v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty a ekologického poradenství, potrvá do Pro všechny zájemce začátečníky i pokročilé.

Kurz se zaměřuje především na zvládnutí základní komunikace v různých situacích práce, škola, úřad, nakupování Daniel Forró a Ludmila Peřinová. Netradiční setkání skladatele - multiinstrumentalisty a básnických textů.

Spojeno s besedou o japonské kultuře. Organizátoři budou rozdávat sazenice slunečnic, které si mohou lidé doma zasadit a vyjádřit tak podporu pacientům. Spojeno s benefičním koncertem, na kterém vystoupí mj. Dozvíte se příběhy domů v ulicích kolem divadla, historky spojené s budovou Jihočeského muzea, zapojíte se do společenské hry. Start prohlídky v Café Široko. O sopkách na planetách či měsících přednáší Mgr.

Přijďte se inspirovat pro nadcházející grilovací sezónu. Akce je určena i pro ty, kteří kurzy během roku nenavštěvovali. Účast hlaste předem na jan. Prezentace poznatků z historické vycházky žáků: České Budějovice a události v r. Benefiční koncert na opravu varhan, duchovní a společenská hudba Českým lvem oceněnou hudbu z filmu Křižáček zahrají autoři hudby, manželé Irena a Vojtěch Havlovi.

Doplněno záběry z filmu a závěrečnou besedou. Komentované prohlídky historických i moderních prostor divadla, technického zázemí, jeviště a zákulisí. Tradiční dva týdny pohádek nejen pro MŠ a ZŠ. Představení se konají ve všedních dnech v zastřešeném divadélku. Komorní orchestr Bolech s houslovým virtuózem Ivanem Ženatým - koncert z díla Ludwiga van Beethovena. Hraní na kantely vytvořené při akcích ŠK , případně i další nástroje.

Ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu je zvána široká veřejnost. Od kláštera k pramenu Dobré vody, kde se očistí a uvolní pramen studánky. Tradiční hry, hledání pokladu Země a pohoštění. Za nepříznivého počasí se nekoná. Ukázky středověké bojové techniky šermířský klub Jezerničtí Páni , střelba lukem a samostřílem, dětské vojenské prolézačky, střelba z pistole na cílový terč.

Občerstvení podle vojenské receptury, ukázka výroby válečného brnění z kroužků. Po setmění ohňová show s ohňostrojem. S Píseckým komorním orchestrem s houslistou O. Vlčkem vystoupí mladí hudebníci z Čimelic, Mirotic a Rakovic. Dobrovolné vstupné bude věnováno na opravu kostela. Od 9 do 11 a od 14 do 17 hodin. K vidění fotografické panely o historii výstavby mostu, soubor loutek Stanislava Parkose a předměty a pomůcky ze staré školy.

Mimořádná prohlídka Bílkova chýnovského ateliéru. Po celý den v Domě Františka Bílka vstup zdarma. Povídání o četnících a četnických humoreskách - dvě besedy s plukovníkem JUDr. Provazový žebřík, lana mezi stromy, bivoj, stříkání na terč, běžecký okruh a mnoho dalšího.

Sportovní a kulturní program, stánky s občerstvením, atrakce pro děti. Bude mimořádně otevřen bohatě vyřezávaný krušlovský včelín. Slavnost jídla i nápojů za účasti 35 kulinářů v duchu všech chutí světa. Koupaliště bude rozděleno na několik zón jazzu, etno, funky a dětské rytmy. Divadlo o Šíleně smutném Ivánkovi volyňského divadla Vodvas atd. Přehlídka auto-moto veteránů na nádvoří zámku. Po celý den hudební program v lázeňském parku u Lázní Aurora.

Na závěr programu ohňostroj. Začátek u dětského hřiště s pyramidou, Malý jez v ČB Havlíčkova kolonie , konečná bus. Vhodné pro děti 0 - 8 let. Na trase je 8 stanovišť s pohádkovými bytostmi. Za plnění úkolů dostanou děti razítka do hrací karty. Akce se koná za každého počasí. Vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Moderuje Bára Tlučhořová z rádia Kiss, doprovodný program pro děti.

Výstava modulového kolejiště členů Klubu železničních modelářů Č. Sraz v 9 hod. Výstava Kouzlo hmyzí říše - včely, mravenci a motýli objektivem Veroniky Souralové. Tématické tvořivé dílničky, opékání buřtů, živá hudba. Předem přihlášené děti mohou na Loveckém zámku Ohrada i přenocovat. Koncert píseckého pěveckého sboru Sonitus, Chrámového varhanního sboru, možnost prohlídky zvonice a interiérů kostela.

Varhanní koncert duchovní hudby, noční rozjímání při svíčkách s duchovní hudbou. Možnost setkání s týmem Domácího hospice Athelas, výstava obrazů, divadelní představení a pro děti malování na obličej. Workshop koláží a asambláží pro dospělé. K inspiraci poslouží malby Martina Edera z výstavy Člověk: Od 18 do 19 hod. Selvekem na téma Kostel, dům Boží. Václava - chrámový sbor, farní kapela a od Marie Bolestné na Podsrpu od Páteční schůzky rodin se zájmem o přírodu, tradice a lidové hry.

Pro děti všeho věku i v kočárku s rodiči, prarodiči apod. Přicházet mohou i dospělí bez dětí nebo starší školáci bez dospělých. Chodit lze i nepravidelně. Výstava s prodejem výpěstků bude otevřena od pátku do neděle od 8 do 18 hodin a v pondělí od 8 do 17 hodin.

Vyletněná parafráze jednoho z nejslavnějších románů všech dob v unikátní pojízdné úpravě pro tři herce. Dobrovolné vstupné poslouží na vyšetření dětského zraku, které zajišťuje společnost Tyfloservis.

Tvořivý podvečer s Dagmar Paterovou. Pomůcky a materiál na ukázku a vyzkoušení budou připraveny, ale hodilo by se přinést i vlastní papíry příhodných barev, nůžky. Setkání nad knihou o fotografovi Fr. Drtikolovi Dějiny světla autora J. Beseda s píseckým rodákem, režisérem Františkem Filipem, autogramiáda nové stejnojmenné knihy a promítnutí krátkého filmu natočeného FAMO v Písku.

Loutková tragikomedie v podání žáků literárně dramatického kroužku při ZUŠ Strakonice. V rámci projektu ZUŠ Open. Malá procházka městem za historií českobudějovických nevěstinců se šéfredaktorem časopisu Barbar panem Janem Štifterem. Prohlídka sbírky s výkladem, výstava vodních a masožravých rostlin v akváriích, zábavně vzdělávací akce, doprovodný program pro děti.

Beseda s autorem knihy osmi rozhovorů s lidmi žijícími dlouhodobě mimo civilizaci na více či méně odlehlých šumavských lokalitách. Kniha je sondou do tajuplných zákoutí šumavské krajiny a lidské duše. Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem. Zkušený trenér zvířat a jeho psí kamarád seznámí děti se způsoby dorozumívání psů a s jejich chováním, děti se naučí "psí řeč" a vyzkouší správnou komunikaci v praxi.

Vystoupí Jana Štromská, Diana Winklerová a jejich hosté. Výtěžek koncertu bude věnován na podporu Cheironu T. Beseda, autorské čtení a promítání se spoluautorem a vydavatelem stejnojmenné knihy Ing. Ivo Stehlíkem z Volar. Staré vojenské písně ze Světoznámý příběh od anglicky píšícího autora židovského původu, kterého proslavila prvotina Nabarvené ptáče.

Při příležitosti pěšího putování z Prahy do italského města Orvieta v rámci svátku Corpus Domini. To nejlepší z operní, operetní, muzikálové i národní tvorby. Gounod, italské písně, franc. Strauss, české, moravské a slovenské písně. Letové ukázky, vojenská, hasičská a policejní technika, psovodi v akci, rekonstrukce bitev 2: Mše svatá ze slavnosti Seslání Ducha svatého - Gregoriánský chorál - Pražská katedrální schola 9: Slavné vily a významné domy v Bechyni. Večerní prohlídka muzeí zdarma. Výstava Naše město očima dětí, promítání filmu s tématikou Bechyně, posezení u ohně.

Program pro děti, kavárna na cestách. Různorodé podoby naší krajinomalby a její vývoj od doznívajících pozdně barokních tradic na počátku Zábavné i poučné odpoledne pro děti i dospělé, ukázky vybraných úkonů, spojených s přípravou a stavbou dvou vorových výsečí, s možností aktivní účasti za pomoci členů spolku. Od kostela Narození panny Marie na Bakalářích půjde procesí ke slavnostně ozdobené soše sv.

Jana Nepomuckého na Kamenném mostě. Zde budou zpívány svatojánské písně a bude uděleno požehnání. Po skončení se procesí vrátí do děkanského kostela, kde bude sloužena mše svatá. Registrace účastníků v 9. Trasa 57 km povede směrem na Borovansko. Řemeslný jarmark, bylinkové poradenství, komentované prohlídky mlýna, pouštění mlýnského kola, ochutnávka chleba pečeného v místní peci, tvořivé dílny pro děti, hudební vystoupení kapely Sešlost, místní harmonikář, stříhání ovcí.

Akce Jihočeského klubu sběratelů. Výměna pohlednic, odznaků, etiket, bankovek, modelů, militárií a dalších sběratelských vzácností atd.

Start v Táboře z autobusového nádraží od 7. Start od 9 hod. Start v Mladé Vožice z autobus. Obnovený závod horských kol pro děti a mládež. Prezentace na návsi od 9 do 10 hod.

Z příležitosti 85 let fotbalu. Za Klub fotbalových internacionálů ČR by měli nastoupit: Kovářovánek, Doudlebánek, Bystřina, Javoráček, Bárováček.

Stručná prezentace historie československého a českého letectva v letech - s využitím plastikových modelů, textových a obrazových materiálů i různých jiných exponátů.

Projekt na podporu třídění a recyklace baterií. Trasa tříčlenné skupinky nadšenců na elektrokolech povede od východu na západ, měří přes km a součástí budou zastávky ve 24 městech.

Dozvíte se, že houby nejsou jen hřiby a lišky, které sbíráte v lese nebo hlívy ze supermarketů. Naučíte se rozeznávat jedlé houby od jedovatých, a také co udělat pro to, abyste měli čerstvé houby téměř po celý rok. Výstava fotografií, která je společným projektem studentů oboru fotografie a Domácího hospice Jordán, potrvá do Účastníci se dozvědí a v praxi uvidí vše potřebné k ručnímu sečení, seznámí se s různými typy kos, kosišťat a brousků.

Náčiní bude připraveno na místě, ale můžete přinést i své vlastní. Beseda o nejtěžším treku v oblasti Everestu.

Výstava obrazů Jiřího Habarty, studentky Magdaleny Machovské, in memoriam Petra Filipa a ukázek vyřezávaných soch českého reprezentanta v timbersportu Martina Komárka. Nejrůznější strakonické události roku Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení. Prohlídka záchranářských vozidel i jejich vybavení, seznámení s činností ZZS, ukázky poskytnutí první pomoci.

Zásady efektivní komunikace s operátory tísňové linky V rámci Českého dne proti rakovině. K dispozici bude lékař z gastroenterologického oddělení, který zájemcům zodpoví jakékoliv dotazy. Divadelní představení Větrná republika v podání souboru U Plotny, na které navazuje divadelní pohybový workshop pro všechny malé herce a herečky. Přednášky na téma sebevědomí, možnost nechat se zkrášlit od profesionálních kadeřnic a vizážistek nebo zjistit zajímavosti o svém zdraví.

Procházka se zoology PM za ptáky města Písku povede opět nejen do centra. Sraz na dolním nádvoří PM před přednáškovým sálem - vchod průchodem OA.

Roman Dragoun, Generation a Vivat Joe. Zahraje pražský trubadúr Jiří Wehle. Dvořák - Mazurek op. Hugo Voříšek - Symfonie D dur, sólo: Ambroš - housle, dirigent: Patrik Pelikán a jeho nástropní freska v monumentální klenbě, která je od loňského roku součástí interiéru galerie.

Benefiční akce milevských skautů. Výtěžek podpoří Domov sv. Živé workshopy s youtubery, autogramiáda, focení, módní přehlídky, tematické stánky a další akce. Pohádka o tom, jak si poradí malá chobotnička, která se ještě jako vajíčko zatoulá od mámy, ve velkém podmořském světě skýtajícím mnohá nebezpečí.

Akce Městské knihovny, která se tak připojí k celorepublikové kampani na podporu nákupů fairtradových potravin. V případě deště se bude konat v městské knihovně.

Start od 8 do 10 hod. Start dětského závodu v 10 hodin. Hlavní závod pro dospělé: Začátek kvalifikačních cest v 9. Doprovodný program - např. Vydejte se na cestu do čarovného kraje. Na vernisáž výstavy naváže od Půjde se z nádvoří Sladovny Karlovou ul. Setkání pečujících s psychoterapeutkou Yvonou Kunovou.

Můžete tu načerpat sílu, vyměnit si zkušenosti, jak s nemocným komunikovat, jak se vyrovnávat se strachem, obavami a nejistotou. Základní umělecká škola Pasov Haidenhof představí umělecké práce a projekty žákyň a žáků, které vznikly ve spolupráci s umělci. Máte doma věci, které by se mohly někomu hodit? Nebo naopak chcete něco nakoupit? Přijďte na tradiční bleší trh. Zábavný a kreativní program na nádvoří Sladovny. Autobus jede z nádraží ze stanoviště č.

Sochy z písku v Písku na téma Jak jsme vyhlašovali republiku. Ve Sladovně nová výstava Cesta do mytologie - Divadlo bratří Formanů. ZŠ Milevsko, sbor II. Známé osobnosti čtou na vybraných místech v půlhodinových intervalech ukázky z děl současných evropských autorů. Pozvání Jiřího Hladkého na květnové posezení u kávy přijal písecký rodák, známý český herec a výtvarník Petr Brukner.

Vstupenky pouze v předprodeji přímo v klubu. Veřejná čtení na netradičních místech v centru města, kdy budou herci Jihočeského divadla číst vybrané úryvky z knih evropských autorů. Výměna myšlenek vycházejících z 1.

Koná se obvykle 1 x měs. Setkání s autorkou románu Krvavé jahody, který pojednává o letech strávených v sovětských gulazích. Obě výstavy potrvají do 1. Expozice potrvá do Vyvrcholí slavnostním medobraním 9. Veřejné čtení současné evropské literatury: Zahájení v 15 hod.

Po skončení pietního aktu pod Posvátným přehlídka vojenské historické techniky. Vzpomínkový den věnovaný k uctění památky maďarských vojáků a místních občanů, kteří padli při obraně obce Rájova dnes část Zlaté Koruny na konci II.

Start v Bechyni v parku u nádraží ČD od 8. Pěší trasy 5 - 35 km, cyklotrasy 10 - 90 km. U letního kina od Na Příkopech, Kavárna v Podzámčí. Od 17 - 18 hod. Kočičková a Moody Cat Band. Výstava prací dětí ZŠ, Školní ulice, potrvá do Součástí výstavy bude soutěž o nejhezčí obrázek.

Sraz u plánského sběrného dvora. Vycházka s ornitology je spojena s pozorováním ptáků, příp. Křest DVD Návrat legend V rámci akce - výstava fotografií FM Story. Poznání divadelního prostoru skrze "bojovou" hru - mapky, šifry a bludiště chodeb. Najděte staré hradby, které dodnes tvoří součást divadelní budovy. Rozklíčujte divadelní slang a vyhrajte!

Zábavná výprava do unikátních prostor Staré radnice s dobově oděnou průvodkyní. Návštěva impozantního gotického sálu, druhého největšího svého druhu v ČR. Cesta středověkým podzemím za svitu lucerniček. Objednávejte se z důvodu omezené kapacity. Doprovodný program připraví vojáci, policisté a další složky. Z Písku povede na festival 16 km trasa Švejkovy padesátky. Soutěž je určená pouze pro vozidla vyrobená do doku Sraz na zastávce MHD Klokotská hospoda.

Ukázky výroby Šumavské perle. Zahájení za účasti vojáka Švejka, paní Müllerové a feldkuráta Otto Katze. Při té příležitosti se bude konat okrsková soutěž dobrovolných hasičů. Během soutěže bude hrát živá hudba. Zimou do Mladějovic a okolí: Pátrání s mykologem Liborem Hejlem po méně známých druzích hub. Nutná rezervace místa na tel. Pospíšil s kapelou 5P. Havelka a Melody Makers.

NE od 17 hod. K vidění známá zákoutí Českých Budějovic a jižních Čech, zátiší, portréty a další motivy, ale i kresby a malby ze soukromých sbírek, které dosud nebyly vystaveny. Slavná one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Akce Sdružení klubů vojenské historie - Klub 3. O Saturnu 5, králi mezi raketami, s jedním z nejvýznamnějších českých odborníků na kosmonautiku, autorem řady knih, stovek článků v novinách a časopisech, TV i rozhlasových rozhovorů a pořadů. Výstava prací klientů s mentálním a kombinovaným postiženým z Denního a týdenního stacionáře Klíčku potrvá do 3. Unikátní diapozitivy z prvorepublikových výletů Klubu československých turistů ve Volyni.

Putovní výstava Muzea Volyně potrvá do Výstava bude zahájena filosofickým workshopem v klubu knihovny 2. Určeno nejen studentům JU a SŠ, ale i široké veřejnosti. Výstava potrvá do 9. U příležitosti nedožitých Jedním z těchto měst je Český Krumlov. Výstava veteránů, orientační závod, retroaktivity, občerstvení. Prezentace v 11 hod. Poté okružní jízda - Petrovice - Krásná Hora - Milešov - Kovářov a zpět do Petrovic, spojená s plněním dovednostních a jiných soutěží.

Bohatý kulturní a motoristický program. Řazení průvodu od Široká - Latrán - zahrady pivovaru Eggenberg. V pivovarské zahradě následuje další program. Strašidelný rej projde ulicemi města, hry a soutěže pro malé čarodějnice a čaroděje, tradiční oheň. Dobrou náladu a špekáčky s sebou. Zábavné odpoledne s dobrovolnými hasiči v maskách čarodějnic a čarodějů. Opékání buřtů, zábava se skupinou Klávesy Band atd. Stavění májky tradičním způsobem za pomoci křížů.

Blatské zvyky přiblíží Blaťácký soubor Vlastiboř. Hledání tajemných run vedoucích k pokladu při krátké procházce kolem řeky. Namíchání bylinné koupele lásky, výroba věnečku. Jídlo starých Keltů Zemědar. Píseň moře - promítání keltské pohádky v kině. Odpoledne ukončí kapela Shivers. Zahrada Kulturního domu - zdarma, 50 Kč - pohádka v kině. Základy používání PC — soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod.

Věnovat se vám bude i individuálně lektor Mgr. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií. Dobrovolné vstupné bude věnováno handicapovanému Radimovi. Komentované prohlídky Vodárenské věže doplněné o výstavu cestovatelských fotografií. Řemeslný trh a ukázky řemesel: Stavění máje tradičním způsobem, jarní zvyky a obyčeje. V každou celou hodinu prohlídky mlýna, vč.

Pro děti tvořivé dílničky s jarní tématikou. Tradiční pečení chleba s ochutnávkou. Rodinné představení inspirované groteskou a fyzickým divadlem vypráví především obrazem, pohybem, situací a hudbou. Komenského - Flashmob - společná choreografie. Budějovic a navazujícím autobusem MHD do Rudolfova.

Domluvena je návštěva vznikajících komunitních zahrad a přírodní zahrady Anastazie, příp. Výstava tvorby dětí i dospělých z keramických kroužků a kurzů soběslavské pobočky DDM Tábor vedených Janou Povondrovou. Výstava z tvorby dětí i dospělých z keramických kroužků a kurzů soběslavské pobočky DDM Tábor vedených Janou Povondrovou.

V pořadí druhá výstava Klubu vodňanských výtvarníků v prostorách Kláštera Borovany: Výstava potrvá do Kelley Hollis - soprán, kytarový doprovod T. Tato kniha je něčím víc než sondou do dějin ekonomického myšlení. Ukazuje, kolik čerstvých a překvapivě relevantních myšlenek můžeme v dědictví mnohdy i velmi starých civilizací najít.

A hlavně, jak přesvědčivě s nimi lze jít proti proudu… Moderuje H. Oblíbená spisovatelka naučné literatury pro děti Klára Smolíková v besedě přiblíží, jak přistupuje k popularizaci historie. Kurz je pro všechny zájemce začátečníky i pokročilé a zaměřuje se především na zvládnutí základní komunikace v různých situacích práce, škola, úřad, nakupování Dozvíte se, jak sestavit svůj rodokmen, kde a jak vyhledávat prameny a další zajímavé informace.

Vladimíra Podaná seznámí s dějinami čarodějnictví a čarodějnických procesů v Čechách i v zahraničí. Jaké byly dobové představy o těchto ženách a jak se v čase vnímání o nich proměňovalo?

Architekti a urbanisté z atelieru T-plan představí navrhované řešení koncepce veřejných prostranství, zeleně a mobiliáře a seznámí s podobou veřejných prostor v konkrétních lokalitách. Festival, letos první minitrh jihočeských nakladatelství - vydavatelé nejen z Č.

Budějovic a jejich publikace více či méně spjaté s jihočeským regionem. Ve ST od Emotivní hra o lásce, mateřství a dětské genialitě, která mnohdy bývá přítěží.

Vilma Cibulková a Kateřina Kaira Hrachovcová. Cestující nedostižný eskamotér, fakír z Pošumaví, principál mechanického divadla a další svérázní provozovatelé zábavy ve Strakonicích na sklonku Literárně - hudební pořad k 5. Vánoční večírek na Manhattanu nebo swingersparty? Mrazivá komedie, která polechtá vaše bránice. A možná přijde i Santa Claus. Ostrovce - most - podél Lomnice - soutok - Avie - Ostrovce.

Kuřácké potřeby dob minulých, zajímavé předměty z veřejných i soukromých sbírek. Výstava potrvá do 3. Pochod do Padařova, kde se bude od Poté beseda o energetice a o tom, jestli je možné množství radioaktivních odpadů už dále nezvyšovat.

Eza - Férové obchodování s třetím světem, od Akce je pořádaná k obnovení tradic Romů v Č. Krumlově a udržení soudržnosti ve městě. Den plný hudby, připomenutí romských tradic a vystoupení romských tanečních souborů: Haiku, grafika a obrazy z Havaje. Na vernisáži rozezní japonskou bambusovou flétnu šakuhači mistr Marek Kimei Matvija. U příležitosti Mezinárodního dne památek a historických sídel bude výjimečně otevřena zámecká vodárna u Vltavy.

Klášterní jarmark i otevřené řemeslné dílny hrnčíř, brašnář, sedlář, knihař, kovář, pekař, valchář, sklář, tiskař pohlednic Klášterní dvůr a řemeslná ulička, platidlo Klášterní mince, směnný kurz.. Přes 40 posádek s vozidly vyrobenými v l. Zatáčkami kolem Zlaté koruny a podhůřím Kleti do Netolic, po hrázi vodního díla Hněvkovice do Týna nad Vltavou a zpět do Tábora, kde budou soutěžní stroje vystaveny cca od Divadlo Mladých Tábor - činoherní pohádka Jak se kradou princezny, Voživot Mladá Vožice - krimikomedie Krysí dům, Divadélko na nitce Planá n.

Lužnicí - loutková pohádka Kouzelná jeskyně, Prezentace hráčů od

..

Pornos de videos porno pollas negras porno madura x gratis pollas negras grandes porno amater videos de maduras videos de viejas cachondas xxx castin porno asiaticas masaje porno pelirojas videos de maduras mature putillas follando masajes videos ponor gratis pollas videos porno gordas follando porno gratis videos x gratis video porno masage erotico corriendose lesvianas videos porno maduras calentorras tori black porn espanol roxy raye pirno español momxxx sonia baby follando tube porno lesvianas videos pornos gratis de maduras porn hd sex duro hd videos porno hd tias buenas xxx xxx gorditas xxx maduras pajas a su madre videos de solteras follando gorditas alyssa branch video gratis videos de chicas exhibicionistas vídeos porno madrastras xxx culos hd tetas xxx rubias hd chicas haciendo el culo julia de asiaticas lesbianas sasha grey videos amateur españoles porno con videos cunnilingus videos folladas videos pornos lesbianas chicas masturbandose super pollas negras despedida de pies xvideos porno porno español película porno amater casero trios shasha grey anal amateur transexuales gratis nikita bellucci vídeo xxx gordas tetonas videos x mujeres maduras spanish porn ver porno gratis abuela maduras mangas hentai 3d putas tetonas faking porno películas porno despedida soltera porno trios amateur gorditas xxx espanol cumloader porno de travestis gratis negras peliculas pornos gratuitos alexia texas videos porno parejas mandingo videos porno gratis descargar videos de lesbianas en castellano team skeet sexo porn videos pornos gratis bbw videos porno con pene videos porno bi videos porno porn bbw videos porno rubias19 folladas gratis duro videos gratis super tetonas follando xvideos sandra milka mujeres con su vecina chicas corriendose follando masajes maduras sex videos porno de gordas y joven porno con tios sexp gratis transexual xxx culos lesbianas video videos potno gratis videos porno sexo abuelas peludas nacho vidal en playas nudistas sexogratis videos teens hd videos videos de porno tuve las mas putas pornoanal chicas guapas desnudas culonas silvie delux 18 porn espanol cumloader español madura video amateur hombres peludos videos mamadas porno gratis maduras rellenitas tetonas follando mia magma kortney kane videos porn chicas desnudas película x videos pornos gratis x grandes follando duro videos porno blackonblondes videos xxx japonesas xxx negros desnudos super porn en linares videos caseros de tetonas gratis videos porno masajes películas xxx videos pornos gratis actrices xxx gratis ver vídeos porno para chicas guarrillas hombres videos maduras tias buenas videos de maduras maduras españolas porno interracial chicas follando videos porno espanol ruvia19 travesti pollon x-art videos de maduras españolas follando con porn follando chicas tetonas mujeres haciendo pajas corridas de tetonas gratis gordas follando tube actrices porno sexo video gratis dogfart bullporn porno de actrices porno americano porno espanol videos hentai tetonas españolas gratis en ponferrada vídeos gratis culos negras enormes tetas maduras gordas folladas alanah rae cumloader xxx viejas viejos porno.

con pene videos de pies viejas folladas lesbianas vidios maduras 18 porno gratis porno de maduras gratis sexo videos mangas hentai xxx follar con su madre video porno espqñol arabes xxx x videos hombres desnudos video porno frances videos maduras videos desnudos tias con negros chicas desnudad xxx p video de mujeres folando videos pono gratis videos gratis tias cachondas tias buenas tetas travestis con sexo lesbianas negras gordas xxx pies xxx lesbianas spanish porn pros videos xxx videos de gordas bbw videos bideos pornos xxx video rita faltoyano arabes videos xxx abuelas videos porno x gratis fotos porno gey gratis heidi hentai xxx porno pornstar famosas follando porno maduras peludas gordas porno amateur sexo con videos bondage vieja follando videos porno asiaticos páginas porno pornografia para follar videos sexo trans porno grati sexo con mujeres tetonas ama de travestis follando videos eroticos rubiad19 videos de maduras sex porn travestis gratis vecina cachonda videos caseros lesbianas xxx gratis nudistas porno amateur putas follando porno de sexo por el amor chicas exhibicionistas vídeos sexo fuerte xxx culonas vides porno anal con doble penetracion vaginal actriz porno video putas viciosas masajistas lesbianas videos porno maduros follando en español video porno entre lesvianas videos trios mujeres maduras mamadas de sexo cumloader español porno de trios porno japones hd puta xxx videos pornos gratis amateur xxx xxx videos de viejas viejos phorno gratis ancianas orgias videoa xxx gratis alexistexas orgasmo xxx brutal lesbianas petardas asiaticas cachondas películas xxx vides xxx videos caseros lesbianas maduras maduras.

cumlouder viejos tias buenas playboy xxx videos porno en español hd tube videos porno español momxxx tubias 19 los mejores vídeos porno violacion lisa ann hd tetas gordas pollas grandes mujeres mayores follando porno negros porno gratuitas masajes eróticos gratis vidios pornos de viejos follando videos de lesbianas pornstars tube porno para mujeres porno hd gratis animes porno masaje erotico corriendose video porno pelirrojas xxx muyzorrras maduras videos maduras porno español maduras x españoles mui zorras swingers follando porno videod porno gratis fetichismo pies porno playa fetichismo pies xvideos sandra milka videos de pollas enormes porno gratis polla actrices x porno putas cumlouder españolas follando maduras swinger porno gratis tetas tias buenas desnudas actores porno lesbianas masturbandose vieja follando tetonas x-art video de tetas videos porno interracial tetona mujeres haciendo sexo con negros desnudos polla larga porno gratis chicas follando abuelas putas rectuve videos follando gratis amateur follando madre e hija porno cocina secretarias rusas nacho vidal coño madre hija follando porno gratis xoxos peludos videos pormo español coños peludos guapas follando xxx sexo amateur porno maduro peliculas porno videos porno videos de sexo culos gigantes chicasguarras lesbianas tetonas peludas tetas follando sexo anal videos tranxesuales porno pelirrojas sexo entre lesbianas petardas viejas lesbianas teniendo sexo amateur pornografia para chicas porno antiguo follar videos porno viejas cachondas videos pprnos follando mia magma kortney kane videos porno casting porno gratis xxmaduras super tetonas porno rubias 19 videos porno de tranxesuales xxx maduras xxx maduras videos viejas peludas descargar gratis negras maduras velludas vides porno melani rios videos eroticos videos videos de follar playa porno xxx pies bailey jay videos maduras tetonas ama de casa cachonda art porn moms xxx abuelas cumloaders madura se avecina xxx gratis en ponferrada sex duro anal porno doble penetracion vaginal mujer cachonda sexo en español gratis en playas nudistas porno amater corridas xxx maduritas.

con maduras videos porno de viejas chicas corriendose a hombres desnudos videos ver pelicula porno gratis porno español abuelas videos español gratis porno gratis amateur videos jovenes maduras xx porn free videos cunnilingus tetonas porno maduros videos lesbianas travestis cordoba porno en lenceria porno caliente porno latino amateur español tetonas videos gratis riley steele sexotube videos español cams sexo lesbianas viejas xxx español xxx porno de porno lesbico gratis ver videos de bdsm masaje maduras haciendo sexo videos hombres peludos sexo xxx maduras swinger franceska jaime videos porno amaters polla gordas maduras con maduros porno gratis español viejas maduras.

DOMACI VIDEO NADRZENE PANICKY

Sklenene dildo czech casting andrea

TLUSTE ZENY DLOHÁ VIDEA

1. leden SKLENENE DILDO PRIVAT KLADNO, Gay kluci sex kolín. Mrdani vagína, Prsteni nový rychlý prachy. Mrdani vagína, Pro jiné je vibrátor se. Tags: Amateur, Big Tits, Blowjob, Brunette, Casting, Cumshot, Czech Casting, Skleněné dildo obsahuje zlaté pouzdro na popel vašeho milého. .. Wands Are Us [Powered by Invision Power Board]. andrea veresova porno 3d porn tube Už. 6. prosinec Subinka velky cecky, Czech casting monika kozy jako vozy. Eroticka inzerce masturbace kluci, Czech casting andrea agama cz.