Paula wild video czech casting lenka

paula wild video czech casting lenka

A přitom tu někteří křičí "kde jsou ti, kterým alternativa pomohla? Chtějí důkazy a když jim sdělíte osobní zkušenost, tak se tomu vysmějí a najdou různá jiná vysvětlení jako placebo či natřený plot a modrý polštář. Každý si musí najít vlastní zkušenost a vlastní cestu.

Já osobně jsem vděčný za možnost alternativy, protože mainstreamová medicína toho si na mě odzkoušela už dost a nepomohla, na rozdíl od alternativy, která pomohla zcela cíleně a během krátké doby a napořád.

Jen doufám, že ten hon na čarodějnice ty lidi přejde a že fyzika se co nejdříve postará o nové objevy, které přinesou odpovědi na to, proč některé alternativní postupy fungují. Ale nikdo se nesměje, že jste se vyléčil. Nikdo ani neříká, že se vyléčit nelze. Jen vás nevyléčil nějaký magický přístroj záhadnou a temnou silou. Důvod vyléčení je jiný. Všichni se tu smějí pravě tomu, že se to prezentuje jako univerzální lék na všechno a zdarma, jen to všichni záhadně odmítají a za to může farmaceutická lobby.

Vám jsem ten text nepsal. Psal jsem ho člověku, který se snaží o totéž co já. A reakce na to co píše jsou zcela shodné, jako reakce, které jsem již mnohokrát sám zažil.

Ono se to neprezentuje jako univerzální lék, to pouze vy to tu píšete. Vnímám to tak, že chcete zdůraznit, jaký je to nesmysl. Ale nemyslíte, že možná vám chybí nějaké poznání a tudíž vám nezbývá nic jiného, než to nazývat magii, která přece neexistuje? A "důvod vyléčení je jiný", tomu se musím smát. Jo jo, hlavně aby se neukázalo, že to funguje, těžko bychom to vysvětlovali, když nám na to chybí berličky od fyziků. Tak když nevíme, tak jako záchrana zvolíme "jiný důvod". Šamani, co ten přístroj používají, všem do očí řeknou, že je vyléči pomocí toho přístroje.

Je prokázané, že to nefunguje. Stejně tak homeopatika nefungují. To ale neznamená, že to někomu mohlo pomoct. Takže se přesouváme do roviny, jestli existuje bůh. Ano, klidně si tomu věřte. Prokázat to ale nikdy nemůžete. To už pak existuje i magie. Fajn, já jsem kouzelník a dokážu zdarma vyléčit všechno: Pro někoho je neznámé impulzem k procesu poznávání, pro někoho je to magií a pro někoho je to magií, jejíž zastánce je třeba upálit. Tak to vždy bylo, je a bude.

Já patřím do té první skupiny, kam patříte vy? Pokud existuje bůh, tak je úplně jedno, do jaké skupiny kdo patří Pokud budem vycházet z poznatků naší doby, tak není možné, aby člověk před 50 lety přišel na takový zázračný způsob léčení a přitom ho dnes nikdo nepoužíval běžně.

Jen bych upřesnil, že nejen, že se nesvítí lampičkou, ale navíc to hradí i zdravotní pojišťovna. A bláboly vám vykládat nebudou, oni o tom naopak dost zarytě mlčí, případně líčí počet lidí, kterým to pomohlo. Protože jsou si docela přesně vědomi toho, že je to placebo, a proto je potřeba abyste co nejdéle věřil tomu, že to funguje. Když strčíš prsty do zásuvky, taky ucítíš brnění.

Kdybyste to četl tak narazíte na větu: Když ale dojde na vědecké zkoumání dané metody většinou to nefunguje ano občas se dostaví placebo efekt, nebo nějaká jiná změna zapříčiní zkreslení výsledku Mně to fungovalo, vám bude také: Nejsem zastánce šarlatánství, ale biorezonance mi prostě pomohla.

Ale ani klasická medicína nefunguje vždycky, proto lidé hledají různé alternativy. Že vás lékař léčil biorezonancí mi přijde stejně těžko uvěřitelné, jako by někdo tvrdil, že mu elektrikář biorezonancí opravil zásuvku, nebo stavař biorezonancí spočítal statiku střechy. Buď jste se "léčil" u podvodníka, nebo je tento příběh, jak se tak říká, vycucaný z prstu. Bohužel mnoho lékařů s nevědeckými přístroji a metodami pracují - například homeopatika naleznete v mnoha lékárnách, a řada lékařů je bez uzardění předepisuje.

Je tedy celkem uvěřitelné, že nějaký lékař dotyčného biorezonancí léčil. O tom, že jej takto vyléčil, je ovšem možné celkem úspěšně pochybovat. No, ono se o tom pochybovat bohužel nedá. Abyste mohla, musela byste nejprve vědecky popřít placebo efekt. Pokud se vám ho popřít povede, tak bude mít celá lékařská věda docela zásadní problém, protože na placebo efektu jsou založené prakticky všechny jejich postupy, jak ověřuje účinnost léků a postupů.

Ale vám se existenci placebo efektu vyvrátit nepovede, že? Nebylo to náhodou zde na živě. A nejedná se o homeopatika. Mno, v této souvislosti bych vám možná doporučila článek předsedy klubu skeptiků Jaromíra Šrámka. A jmenuje se Jan!

Co se tu člověk nedozví. Jeden umí z velikosti jednoho písmena určit, že je blbec, druhý ví, že bych se uzdravil i bez toho jako bylo by to fajn, kdyby se ze všeho dalo vyléčit jen tak bez ničeho pak byli všichni zdraví a to nějak nejsou Jen jsem to chtěl zdůraznit, v dalších příspěvcích už jsem to psal s malým D.

Kdybyste tam nechodil, tak byste se taky uzdravil a ještě byste ušetřil. Pokud by to bylo způsobeno psychikou, tak na to nepotřebujete biorezonanci, ale psychologa nebo nějakého takového terapeuta. Chápu, ale že to není dostatečné placebo. Takové články jsou potřebné i v naší požehnané době, protože podobných podvodníků popsaných v tomto článku, bohužel neubývá, spíše naopak. Jistě máme v živé paměti reportáž nedávno odvysílanou ČT, o šmejdech v léčitelství. Tady už to bylo za hranou normálního podvodu, ale princip podvodu je stejný, i když vám "léčitel" zrovna nebude tvrdit hovadiny typu "pak tu rakovinu prostě vykadíte".

I když bude milý, vstřícný, submisivní a tvrdit vám, že pomocí zázračných přístrojů pomůže, je to v podstatě stejný podvodník, jako to šmejdi z reportáže. Vždy si vzpomenu na scénu z filmu Postřižiny, kde paní sládková jásá nad zázračnými paprsky zdraví. Tenkrát to na oblbování lidí stačilo, dnes už by tomu nikdo nevěřil, tak museli vymyslet něco sofistikovanějšího. Všetko to je biznis na ľuďoch. Dokonca tí "kadiči", čo tie ich zázraky propagujú, dostali nato dotácie od štátu.

Ale jak bylo ukázáno, i to je jim málo. Neštítí se vám namluvit, že máte těžkou nemoc a pak vás stáhnout o pár desítek tisíc. Co to pak udělá s psychikou je přesný opak placeba. Jenže to hovoříme o těch šmejdech. Fakt, že placebo se u "slušného a vnímavého" léčitele může projevit kladně je také neoddiskutovatelný. Jenže stejně tak a ještě lépe by působil lékař, kdyby měl na pacienta čas a dostatek zájmu. Bohužel doktorů obecně ubývá a ti opravdu dobří jsou druh na vymření.

Na tom něco bude. Stačí se podívat na ceník výkonů v takové léčitelské praxi a je to jasné. Bohužel to lékaře zase tak moc neomlouvá. Když už jsou ochotni dělat za tak malé peníze, měli by přesto odvádět dobrou práci, nebo jít od toho.

A nebo se zařídit jinak. Sto kilometrů směrem na západ nebo na jih, by jejich práce byla ohodnocena mnohem lépe, ale také by za to byl očekáván špičkový výkon. Ty peníze v tom hrají roli především nepřímo. Šarlatán obvykle nemá takový nával jako skutečný lékař, především pak nemá na pacienta vymezeno pět minut vč. Ceny šarlatánům prostě snižují nával. Zavedení citelné spoluúčasti pacientů ve skutečném zdravotnictví by mělo v zásadě podobný efekt. Přišlo mi, že naslouchání pacientovi ku chvástání se vykaděnýma rakovinama bylo v tomto případě tak 1: Nevím, nevím, jestli by nám tohle v medicíně pomohlo ;.

Slečno Jeleno tématu o kadění rakoviny se držte. Pokud se vaše publikačně investigativní praxe bude ubírat tímto směrem a ne nepodloženými fabulacemi o kvantové mechanice můžete se pokusit vědecky vyvrátit metodiku "peristaltické onkologie" a doložit svá tvrzení sofistikovaným výzkumem, což zatím v této kauze tuším nikdo neudělal. Obchod so zdravim je rovnaky, ci ste u lekara alebo na biorezonancii. Placebo efekt je v podstate dobra vec, ked je na konci pozitivny vysledok.

Ked liecba alebo cely system zlyhava, tak ludia hladaju inu moznost. K indukci placebo efektu není třeba žádné další pinožení s nějakou šarlatánskou bedýnkou, šarlatánskými tabletkami, nebo zaříkáváním. Navíc placebo nejspíš ovlivňuje převážně - možná dokonce jenom - prožívání nemoci. Tedy pro pacienta je dobré to indukovat, ale jen se skutečnou terapií. Není zcela jistě ani odborník na všechno, ale témata kolem biorezonance a dalších věcí, kterých se článek týká, si bezesporu nastudovala.

Jinak o tom, co není nebo je pravda, se nerozhoduje. Buď něco pravda je, dá se to dokázat, ověřit, zopakovat Máte nějaké konkrétní výhrady k článku? A tohle byl novinový článek nebo seminární práce? Ano k článku mám konkrétní výhradu a k vašim názorům na výraz pravda samozřejmě také.

Autorka tvrdí, že rozumí vědě a to mi jako obhajoba loajálnosti úplně stačí. Spojení slov "témata kolem" jste použil správně, to považuji za pravdu , ale podle mého názoru je to málo. Chybí mi důkazy, ověření a příklady repetitivity, že její tvrzení jsou pravda. Jak tu již padlo, nejsem novinářka. Jsem vystudovaný biolog pracující v akademické sféře částečně v oblasti parazitů, a fyzika je mým dlouhodobým koníčkem a velkým zájmem jsem členkou kosmoklubu, spolupořádám cyklus popularizačních přednášek, v němž je zrovna fyzika na jednom z předních míst atd.

Slibuju, že výkony jezdců Formule 1 či problematiku zahraničního obchodu obuví tu nikdy rozebírat nebudu - do tématů, kterým opravdu nerozumím, se nesápu. Jenom poznámka - o tom, co je a co není pravda, nikdo nerozhoduje. Ani novinář, ani my vědci, ani nikdo jiný. Používáme prověřenou a teoreticky zdůvodněnou vědeckou metodologii k vytváření co nejpřiléhavějších modelů reality, tyto modely neustále testujeme, a ty, které se v testech ukážou jako nefunčkní realitě neodpovídající zavrhujeme.

Výsledky ať už tvorby modelů tak jejich testování potom sdílíme dáváme k prověření druhým v rámci impaktových časopisů, a v dostatečně prověřených oblastech si pak můžeme dovolit podobné shrnující a popularizující články, jako je tento. Věřit nám samozřejmě nemusíte - původní literaturu si můžete nastudovat a ověřit vy sám.

Doporučuje ale naše předkládané a již otestované modely reality typu: A samozřejmě s Ateisty. Jsem sice také bezvěrec, ale tak militantní rozhodně ne. Ty stránky mi přijdou jako víra v ateismus. Já jsem někde napsala, že nemám nic společného s Ateisty? Jsem ve výboru a nestydím se za to. Na druhou stranu by mne zajímala relevance mého figurování v daném spolku ve vztahu k tomuto článku. Jinak mimochodem, když si naleznete moje články na onom webu, zjistíte, že jich tam mám právě šest, z čehož čtyři se týkající evoluce a kreacionismu evoluční biologii jsem přímo vystudovala , jeden evoluční psychologie překlad a komentář zahraničního odborné publikace z oboru, k němuž mám opět vztah - jeden z mých státnicových předmětů , a poslední se týká LGBTQ komunity, k níž mám z různých důvodů dlouhodobý vztah a problematiku sleduju cca posledních dvacet let, z čehož část opět i v rámci výzkumů.

Pokud měl tedy tento výkřik dokázat, že píšu o věcech, kterým nerozumím, tak mířil opět poněkud mimo. V rámci libovolné platformy se věnuju stále víceméně stejným tématům z oblastí, o nichž vím asi přece jenom o něco více než běžný laik. Každopádně pokud chcete poukázat na konkrétní faktické chyby v mých textech, poslužte si - ráda se přiučím. O takovou debatu stojím, o přeměřování libovolných výčnělků našich těl či aury ani tak moc ne Nejen zbytečná agresivita, ale neumíš si dát ani jednoduché věci do kontextu.

Můj příspěvek jen doplňoval to, co jsi ve svém příspěvku, určitě ze skromnosti , neuvedla. A mám-li použít tvou rétoriku, tak o nějaké poměřování tělesných výčnělků s Tebou také nestojím. Už jsem k tomuto článku napsal více než dost. Jelikož jsi mé výtky stále nepochopila, tak závěrečné shrnutí: Nejsme v názorovém rozporu, jsme v rozporu v prezentaci názoru. Ne, protože to nebylo relevantní. Prezentace názorů - jako že když podrobně vysvětlím, proč něco nemůže fungovat, upozorním na slabiny argumentace, a rozeberu vědu, s níž je daná metoda ve sporu, je to arogantní?

Asi jsem arogantní ráda: Jelena v tom příspěvku psala o tom, jaké má znalosti z oborů souvisejících s tématem tohoto článku mj.

A ty jsi ve své reakci začal psát nikoliv o jejím vzdělání v těch daných oborech, ale o Ateistech. Když se podívám mezi řádky, tak vidím "militantní ateista nemůže být dobrý vědec". OK, možná bych to dokázal formulovat trochu "jemněji", tak nějak to zaobalit do nějakých diplomatických kudrlinek, ale necítim potřebu, protože ten kontext prostě vysloveně bije do očí.

Je možné, že máš nějaké problémy s militantními ateisty já třeba taky a je možné, že máš nějaké problémy přímo s Jelenou. Ale v obou případech se domnívám, že by sis to mohl řešit spíš soukromě, než zrovna pod článkem o biorezonanci. Stejně jako ona neuvažuješ v kontextu. Ona zde se představovala, uváděla jaké jsou její znalosti, do čeho 'strká nos', apod. Já jsem ji doplnil informací o jejích aktivitách a postojích k náboženství a dalším , jelikož právě i toto hovoří o jejích morálně volních vlastnostech, celkových postojích, osobnosti a dává to i do širšího kontextu její postoje k alternativním vědám.

Ale hluchému, který odmítá chápat, nemá stejně smysl cokoliv říkat. Personalista by Ti to vysvětlil jistě lépe než já. Jen ještě taková poznámka. Má zkušenost je taková, že pokud někdo o něčem hodně ví, tak nedokáže rozpoznat podstatné a hodně se rozepíše rozmluví. Lepší by možná bylo, kdyby Ti řekla, co by chtěla do článku napsat pokud tedy nebyla honorována za slovo a to, co by sis na první dobrou zapamatoval, o tom napsal článek. Člověk si na první dobrou zapamatuje jen podstatné věci, pak při každém dalším poslechu přečtení si začne pamatovat i věci nepodstatné A pokud by článek zaujal, pak by teprve mohla napsat to, co například napsala nyní.

Pravda je, že to je jen můj názor a jistě to někdo vidí jinak než já. Chci vás mladá dámo jen upozornit na to, že Svět skutečně není jen černobílý a na vše skutečně neexistují vzorce. Výraz pravda z pozice svého zaměření považuji za nesmysl a nemá tudíž smysl tvrdit, že lžu.

Na obhajobu svého tvrzení oponuji vašemu tvrzení "nepijte kyselinu sírovou, rozežere vám žaludek". Ve velkém množství potravinářských výrobků včetně nápojů je obsaženo aditivům E, což není nic jiného než kyselina sírová. Není vědecky doloženo, že vám tyto nápoje rozežerou žaludek - klidně to otestujte. Já ti na názory negramotných blbců z vysoka seru, protože to je jako kdyby mi blbec vyprávěl o gravitaci.

Vy jste úplně nekompetentní cokoli psát o relevanci těchto podvodů. Když hazardujete s vlastními životy, tak se všem uleví, když zmizíte Ať si tvrdí kdo chce, co chce, mě biorezonance pomohla. A pomohla mi ze dne na den. Netvrdím, že jde o provozování nějaké magie, i kdyby to byl jen placebo efekt, tak to ale znamená, že plní svůj účel. Mnohokrát jsem zkoušel přestat kouřit, vždy se dostavil těžký absťák, po biorezonanci to šlo hned napoprvé nebylo to jednoduché, ale bylo to bez absťáku.

Teď už jsem tři roky nekuřák. Každý, kdo je blbější než já, nechť klikne na "Nesouhlasím", případně okomentuje můj příspěvek. Důležité je, že funguje tam, kde "oficiální" rozuměj farmaceutickým průmyslem vylobované cesty nefungují.

Placebo je otázka vůle. Placebo efekt si člověk může vyvolat i sám úmyslně. A ještě se doplním - placebo je i otázka schopnosti organismu se regenerovat. Zkrátka, není placebo jako placebo.

Je to takový bastard nesouvisejících tezí. Snaží se to vypadat sofistikovaně použitím zdánlivě odborných výrazů a přístrojů.

Účinek, jak oblbnout člověka, to musí mít hodně silný. Má to ale štěstí, že méně důvtipných jedinců tu běhá hodně. Mrzí mě ale, že se nestydí lhát, to je na tom nejhorší. A kdo lže, ten krade Chápu skupinu osob považující podobné alternativy za pseudovědu. Těmto vševědům doporučuji navštěvovat nalobované specialisty, kteří jejich zdevastované schránky dovybaví chybějícími chemickými preparáty.

Mezi vedlejší účinky většiny nadužívaných léčiv patří snad i obecná dehonestace všeho netradičního z pouhého principu, netolerance, falešný pocit neomylnosti a chuť napadat osoby s jiným názorem. Pokuste se přesvědčit sami sebe, že jste svéprávní, čemu nechcete - neuvěříte a svůj názor v diskuzi nikomu nevnucujte.

Pokud máte pocit, že chování alternatívce koliduje s dobrým mravem nebo zákonem neváhejte jednat, ale buďte lidi. Já myslím, že zpochybňovat netradiční a alternativní pouze z principu je v pořádku. Pokud jde tedy o ten princip, že jde o něco z principu nemožného. Jako v případě biorezonance. Dále pak nejde o to lidi k něčemu nutit nebo jim něco zakazovat - to stejně nejde. Je potřeba je však upozornit na podvody, a varovat je, aby si zbytečně nezničili zdraví i peněženku návštěvou zcela nekompetentních šarlatánů.

Myslím, že postoj "ať se každý neinformovaný člověk klidně zmrzačí, co je nám do toho" s tím dobrým mravem také trochu koliduje: A vy biotronice rozumite? Vy jste se ji nekdy snazila delat? Vy v tom mate nejakou praxi? A nebo jenom papouskujete nejake teoreticke blaboly nekoho jineho a delate na toto tema teoreticke zavery, ktere maji asi stejnou hodnotu blizici se nule, jako Vas clanek?

Já rozumím vědě, a některým jejím aspektům značně prakticky - tak nějak na vlastní kůži Ani biotroniku, ani voodoo, ani levitaci, ani zaříkávání, a dokonce jsem ani nikdy nevykadila rakovinu. Někdy v dětství jsem mívala doma knížky o čarodějnictví a sérii NEJvětší záhady světa, ale nějak jsem z toho vyrostla. Asi jako ze Santa Clause. Z každého vašeho slova madám je patrné, že vědě rozumíte, jen nelze přesně definovat, které značně.

Mate nekde razitko, ze rozumite "vede"? Vy rozumite vsem procesum v tele i tem, ktera ani zapadni lekarska veda nedokaze uspokojive vysvetlit? Jinymi slovy vubec nerozumite danemu tematu o kterem nic nevite a klidne pisete clanky o tom, ze je to nesmysl. Lze do biorezonance zařadit i opakované řízené údery na konkrétní místo na těle za účelem eliminace bolesti? Doložte tvrzení jedním příkladem, kdy biorezonance člověka zmrzačila nebo uznejte svůj výrok nemravným.

Zpochybňovat cokoli z principu může jen pokrytecký šarlatán. Žonglujete tady slečno s komplikovanou tématikou, kterou chcete neinformované veřejnosti podat po sisyfovsku. Váš guru je pro mne takový galaktický Radim Uzel, který si ovšem svou černou díru nemůže osahat.

Pevně věřím, že nejste vztahovačná a nebudete můj text vnímat dvojsmyslně. Těch případů budou tuny, kdy si rakovinu lidi léčili magickým přístrojem, cukrovými kuličkamí, záhadnou tmavou chemickou látkou a pak zemřeli Jak z principu nemožného?

Copak jste Bůh, abyste znala principy fungování vesmíru? Znáte jen nepatrný výsek reality a vy i další se budou muset ještě hodně učit, abyste pochopili, jak vesmír funguje. Nemáte absolutní právo hodnotit, co je možné a nemožné, vy vševědi. Musíme vycházet z dosavadních poznatků. Když provedete stejný pokus vícekrát a stále vychází různé výsledky, nemůžete to brát jako důkaz. Jak byste asi prokazoval gravitaci, kdyby si to jablko lítalo, kam by se mu zachtělo Máte "zajímavý" způsob myšlení a vyjadřování.

Nejdříve vnucujete dost nevybíravým způsobem svůj pochybný názor jiným a pak odsoudíte ostatní, kteří váš názor nesdílejí a "vnucují své názory" a na závěr se odvoláváte na lidskost. Pokud vy považujete lékaře za "nalobované specialisty", pak ostatním neupírejte možnost označit alternativce jako podvodníky, hochštaplery a pavědce.

Což určitě popisuje realitu lépe, než váš popis lékařů. Váš způsob myšlení a vyjadřování si netroufám hodnotit vyhýbám se zkratkovitým závěrům a pejorativním výrazům. Dovolil jsem si pojmenovat tu část lékařů, kteří se ani nesnaží předstírat zájem a pouze vypisují recepty na podporovaná farmaka. Pokud jste schopen vnímat psaný text bez patologického antagonismu, všimněte si, že se pouze snažim mírnit slovník hodnotilelů.

Ono opravdu nestačí naťukat si do nicku slovo doktor a slepě brojit proti všemu neznámému. Pulty jsou plné zaručených předražených potravinových doplňků, které si masy kupují v dobré víře a v převážné většině případů si pouze roztomilým způsobem zpestřují stolici.

Opět se pane Doktore odvolám na lidskost. Nevím jakými myšlenkovými pochody jste dospěl k závěru, že jsou to zrovna lékaři, kteří předepisují neúčinné potravinové doplňky.

Každému je přece jasné, že to jsou právě alternativci, kteří léčí své oběti muří nohou a rohem z nosorožce. Jestli to nevíte, tak nadužívání léků mají na svědomí pacienti a ne lékaři. Nejvíce jsou totiž nadužívány volně prodejné léky. Takže do svědomí si může sáhnout každý z nás, včetně vás.

Jestli vás trápí, že nějaký lékař používá raději lék jednoho výrobce než druhého, je to projev českého zapšklounství, kdy začnete přemýšlet, kolik procent z prodeje asi tak má a jaké úplatky dostal.

Jedno je jisté, žádný lékař na rozdíl od alternatice, vám nepředepíše lék neúčinný, nebo nebezpečný. Jestlii o takovém případu víte, volejte policii, nebo na věky zmlkněte. Jedno je jisté, žádný lékař na rozdíl od alternatice, vám nepředepíše lék neúčinný, V tom se mýlíš. Pokud se lékař například domnívá, že zdravotní problém je psychosomatického rázu, tak předepíše. A dokonce častěji než si myslíš. V tom se nemýlím. Jestliže lékař pozná, že nemoc může být psychosomatického původu, předepíše neúčinné placebo, které je ovšem ve svém důsledku účinné.

Takže vlastně předepsal účinný lék bez účinné látky. Vidíte a teď se mi ještě snažíte podsunout váš další blud pramenící z neschopnosti pozorně vnímat text.

Píšu o předepisování potravinových doplňků lékaři? Píšu o bezhlavé medikaci vzájemně kolidujících farmak resp. Srovnávat naše vzájemne názory na obecnou závist je zbytečné. Z kontextu vašich textů vyplývá, že vám někdo z alternativců ublížil nebo máte některého konkrétního v okolí, který vykazuje vyšší materiální úroveň než je ta vaše a člověka, který se snaží váš problém pojmenovat se snažíte primitivně umlčet.

Nehněvám se na vás a budu vás dále oslovovat pane doktore. Prosím vás kde jste to psal??? Bohužel u vás se projevuje neschopnost jakékoli konzistence. V příspěvku na který jsem reagoval jste nic podobného nenapsal. Ale kritizovat umíte dobře, jen co je pravda. Nesnažte si hrát na psychologa, moc vám to nejde. A je mi celkem úplně lhostejné, zda člověk s análně vaginální přezdívkou se na mne zlobí nebo ne.

Vidím, že čtete jen reakce a své samolibé a rádoby smysluplné statě. Je smutné sledovat vaše zoufalé reakce na objektivní kritiku vašich primitivních útoků pane Doktore. Vaše nadutá zapšklost a potlačovaná nenávist ke všemu neznámému přestože se mylně domníváte, že znáte všechno musí být zdejším diskutujícím zjevná, pokuste se respektovat elementární slušnost, pokoru a toleranci.

Uvidíte že se budete cítit lépe věřte mi. Pane Doktore níže dokumentuji krátký exkurz do vašich expresivních a zkratkovitých reakcí ve zdejších diskuzích myslíte si, že si čtenář musí hrát na psychologa aby po přečtení diagnostikoval lehkou mentální disfunkci jejich autora? Vás ovšem nenapadlo, že se v mém příspěvku jedná o nadsázku, tak začněte raději více spát a více chodit, ať se Vám to nezhoršuje.

Teď z toho mám depresi, protože netuším jak skloubit dohromady spánek a chůzi. Leda bych se stal náměsíčný. Hele ty Japonče, nebo co jsi zač, můžeš si pindat co chceš, ale já taky. Asi jsi fakt spadl, když ne z Marsu, tak z Měsíce. Vy asi už žijete na Marsu, nebo nesledujete, co se kolem nás děje.

Všichni ti údajně spokojení Afričané se nám po statisících stěhují do Evropy a vy jste schopen napsat takový nesmysl. Konečně rozumný a realistický názor. Ostatní milovníci sci-fi něch sa idú bodnúť. Mimochodem podle diskuze níže je jasné, že mám pravdu.

Už se to tady totiž začíná hemžit cizími civilizacemi, mutanty a podobnými filmovými tvory. Slovo magor mi připadá na místě. Každý rok skočí z Nuselského mostu několik lidí. Někdo přece musí vyzkoušet, jestli se to dá přežít Vidím, že místo jakékoli argumentace se zmůžete tak maximálně na takovouto psychopatickou reakci. Vytrhávat věty z kontextu dokáže každý blbec. A protože si myslím totéž, je mi, na rozdíl od vás, docela sympatický. Zkuste pro příště nazývat věci pravými jmény a neschovávat se za pseudo slušnost.

Takové týpky jako jste vy prostě nemusím. Přišel jste odnikud, můžete se tam zase vrátit. Nikdo po vás ani nevzdechne. Ani náznak sebereflexe pouze stupňující se agresivita, sklony k pokleslým bonmotům ve snaze vyrovnat se svému idolu, snaha dehonestovat kritiku adolescentní rétorikou.

Předpokládám, že jsem váš projev pojmenoval pravými jmény ve vší slušnosti. Slušný člověk se za obecnou slušnost, která ve vašich očích působí pseudoslušně, schovávat nemusí.

Odkud jsem přišel, kam směřuji a kdo po mě vzdechne si nechám od samozvaného tribuna lihu osvětlit i když otevřený obdiv k Zemanovi vysvětluje mnohé. Otřepané tvrzení o větách vytrhaných z kontextu a primitivní oponentura tuto teorii potvrzuje. Předpokládám, že v dalším vývoji pře se v lepším případě uraženě odmlčíte, v horším budete vulgárnější.

Vás typuji na druhou variantu. Ten slušný člověk máte být jako vy? Pro příště napište vašemu faráři nedělní kázání, a pak raději jděte ke zpovědi. Poněkud jste si spletl platformu, kde se můžete předvádět. Zde se nacházíte v diskuzi na serveru s technickými a přírodovědnými články a ne na webu "Svědků Jehovových", kde by bylo zcela na místě moralizovat a odsuzovat zkaženost světa. Jak se říká lidově, jste úplně mimo mísu. Kromě zaobalených urážek z vás nevypadl jediný relevantní argument vztahující se k tématu článku.

Tímto s vámi již nadále nehodlám ztrácet čas, protože za to nestojíte. Jsem rád, že jsem se nemýlil. Abych snad jen uvedl poslední argument, kterým chci potvrdit své tvrzení, že jste neomalený a nesnášenlivý rádobyvševěd dokládám niže vaše závěry z posledních cca 10 vědeckých pří, které jste tady vedl na úrovni tzv. Užívejte si své žluči a masírujte oponenty nadále svou Zemanovskou rétorikou.

Zřejmě měli vaši rodiče dostatek financí a zakoupili vám hodně dlouhé vedení. Tak já si příště votevřu pivo abych se cejtil jako v putyce. Bohužel, léčit se to nedá, ale když budeš pilně trénovat, alespoň nebudeš tolik obtěžovat okolí. Tak zkus zapojit mozek a možná to pochopíš. Co takhle začít k myšlení používat ten správný orgán?

Tyto vaše fantasmagorie můžete vyprávět dětem před spaním. Pokud ovšem se chceš živit jako popelář nebo metař, pak máš zajisté pravdu. Chlapečku ve světě dospělých to chodí trochu jinak. Tady žádný článek neaspiruje na vědecké dílo a populárně vědecký formát má svá pravidla, která jsou ti ovšem zjevně utajena. Vidím, že tato logika je géniovi vašeho formátu poněkud utajena.

Člověk, který čte články o orálním sexu na webu pro ženy, k tomu to zapíjí jamajským rumem, nemůže být nic jiného než úchyl. Ve vašem případě ještě v kombinaci se schizofrénií. Hyde nic vám to neříká, že??? Používám tento nick čtvrtý den, ale vidím vás tak sebeukojeného , že vás při té investigaci nechám. Každý svůj příspěvek upravujete, předpokládám, že byste rád použil vulgarizmy, ale systém vám je nezveřejní.

Dokážu si představit co taková hromádka vzteku a žluči prožívá, když ji někdo zakáže plivat po slušných lidech. Velice rád bych vám pomohl, vaše nadávky si přečetl, ale stejně si nejsem jist, zda by to vyřešilo váš problém s potlačovanou nenávistí. Budete se muset nadále realizovat ve vašich povýšeneckých nihilizmech a urážet v mezích zdejších pravidel.

Ale jdi ty brepto. To se nedá okecat. Takže si klidně dál oblbujte ostatní, ale kdo vám to uvěří Mr. Kromě schizofrenie zřejmě nastupuje i alzheimerova choroba. Tykání vám toleruji, ale fakt, že nevidíte sice drobný, ale přesto rozdíl v obou jménech je neodiskutovatelný. Další pokusy o ponižování ty už jsou zase v pořádku a souvisí s vašim nevyvinutým zdravým sebevědomím. Text jste doplnil roztomilými emoji a opět jej musel po sobě upravit, tedy stabilizovaný stav bez patologických změn.

Tak exotický a ujetý nick, ať s "j" nebo bez něj, si mohla vymyslet jen jedna osoba. Sexuálně retardovaný, schizofrenický Mr. Vás se to samozřejmě vůbec netýká. Taky jak by mohlo pane slušný člověče. Abych využil možnosti úprav, tak jen. Máte pravdu, rád nazývám věci jednoduše a pravdivě. Zakrývat hnusotu slušností je také možnost.

Jak je zjevné, je to váš obor. Blbec zůstane blbcem, hnusák hnusákem. Přeberte si to jak uznáte za vhodné. Po vaší sebereflexi nijak netoužím. A protože nestojíte ani za minutu mého vzácného času, spor s vámi bych si dovolil definitivně ukončit. Smetla ze stolu Cosmopolitany, aby tam umístila Notebook pro větší pohodlí. Paula Wild se svěřila do péče plastického chirurga Patrika Paulise, který účinkoval v několika německých televizních show a má klientelu z řad Získejte k dopravě zdarma ještě okamžitou slevu v hodnotě 1 Kč po zadání slevového kódu Srna stara mlada rozdil bdsm priváty v praze sauna praha privat stavebniny dolezal cz mlada boleslav studentský privat jičín 4d ultrazvuk foto holka.

Pocit nadřazenosti na polykání ejakulátu vadí někdejší české pornostar Paule Wild. Zajimavosti a napady pro deti na netu Nevim proc, ale nefunguje mi zde cestina v mnou napsanem textu, v automaticky generovanych odkazech Paula Wild hledá krále masturbace a radí: Pro vstup na stránku lepsiporno. Osvěžuje vlasy mezi jednotlivým mytím bez šamponování nebo fénování. Ať už během dne nebo před párty, tento suchý šampon dodá jemným a normálním. Paula wild porna zdarma cz Ten je ale velikej. Úžasná kamoška na sex.

Sex z vlastního pohledu.

Paula wild video czech casting lenka

Paula wild video czech casting lenka

červenec Czech Casting Drahomira Juzova Porn Movies Czech Casting Adela - Porn Audition Blowjob Videos. Elite Model Look Czech Republic & Slovakia stránka Nejnověj Czech casting— — Lenka - Porno videa Vítejte v cikánské osadě. Czech casting marketa mature zdarma, Prasarny paula wild porn. Vyprask na holou paula wild video darina, czech gangbang, daskova, malisa moir, darinka, hairy retro mature, kitty salieri, monika lion, brutálně opilá, liberty. 7. prosinec Lenka Juroskova Czech. biennalefotografii. Tomáše Vorla je příběhem party studentů gymnázia, kteří se věnují nelegálnímu paula wild porn velky pero graffiti. Pořadí Celé video Czech Teens porno Debut končí v slzách.

Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány. Sarah Haváčová Datum narození: Související celebrity Kolega Norbert Lichý.

Kolega Karel Heřmánek ml. Životopis Herečka Sarah Haváčová se do povědomí televizních diváků dostala rolí princezny ve vánoční pohádce Škola princů. V kinech se objevila v komedii Ostravak Ostravski. Další Herci Marek Vašut. Nejnovější profily celebrit Mikuláš Bek. Reflex Zprávy Názory Foto. Aha Drby Trapasy Musíte vidět. Autorská práva k publikovaným materiálům Podmínky pro užívání služby informační společnosti Informace o zpracování osobních údajů Cookies. Nedavno som bol svedkom podobneho "lekarskeho" vysetrenia, pani s pristrojom co mal kopec led diod robila vysetrenie jednej slecne rovno v kaviarni, trvalo to asi 10 minut a potom jej este aj predala nejake "lieky" asi za 50 Euro.

Skoro mi zabehla kava ked som to cele sledoval. A má to svoji logiku. Ti, co zemřeli, už nikoho přesvědčovat nebudou. Alternativní medicína je holt jen pro "vyléčené". Mně biorezonance zabírala na léčbu bolestí zad a brnění rukou. Do doby, než jsem se po čtvrt roce na jedné léčebné kůře zeptal, co to je vlastně za přístroj.

Vysvětlení mě dost překvapilo, přišly pochybnosti a bolesti se vrátily. Ale co, čtvrt roku bez aulinu bylo příjemných. Můj osobní závěr je, že to funguje jako placebo. Dokud tomu někdo věří, tak to zlepšuje jeho psychický stav a tím zlepšuje průběh nemoci a léčby.

Ale víc než placebo to nezvládne, místo účinné léčby se to nasadit nesmí. A co znám lékaře, co to používají, tak všichni to používají jako doplňkovou léčbu.

Sice to hodně vychvalují ono by placebo nefungovalo, kdyby člověk nevěřil, že to funguje , ale nikdy tím nenahrazují léky nebo operace. Výsledky mají, jenže je není s čím srovnat, čísla o účinnosti placeba chybí.

Navzdory kritikům to ale pro lékaře není až tak podstatné - jak a jestli metoda funguje, zda je účinná jen jako placebo apod. I kdyby to bylo jen placebo, tak každá diabetická noha, co se nemusela uříznout, znamená člověka, který neskončil v invalidním důchodu.

Beru to i podle sebe: Stavy stojící za "brněním rukou" i bolesti zad mohou mít značně variabilní průběh, podle původu se mohou i citelně zlepšovat samy od sebe. Můžete si být jistý, že to je výsledek biorezonování? A ne třeba toho, že jste si koupil modrý polštář? Přelakoval jste plot kolem chaty na zeleno? Vyměnil přezutí u auta? Proto se dělají klinické studie a proto jsou jednotlivé osobní zkušenosti vesměs zcela neprůkazné.

Pro ty, co by tohle téma mohlo zajímat, doporučuji nejnovější díl seriálu ČT Infiltrace, "Obchod se zdravím". Je až k nevíře, že si něco takového může někdo dovolit Zde se diskutuje o konkrétním přístroji. Partička okolo "Vysrávací onkologie" je jiné téma.

Co se ti na tom nezdá? Double-blinded experiment je nejuznávanější formou vědeckého pokusu, který nejlíp eliminuje zkreslení. Dvojitý je proto, že ani účastníci ani výzkumníci neví, kdo patří do placebo skupiny a kdo ne. Ano, je nejuznávanější a také nejčastěji zneužívaný.

On se totiž často použít nedá, protože nasazení placeba obnáší etický problém, případně není legálně vůbec přípustné. Kupříkladu nechat stovky lidí vykrvácet, jen abychom měli statisticky průkazné číslo, které bude udávat, u kolika z nich se krvácení samo zastavilo? Přitom u nedávno kritizovaného pana doktora, co léčí biorezonancí diabetické nohy, to byl stejný případ. Oni mají čísla z jedné strany rovnice. Ale nemají je s čím porovnat, protože se nenajde dost léčebných zařízení, kde by byli ochotni neléčit pacienta jen proto, aby měli porovnatelná čísla.

Pokud by šlo o léčbu kašle nebo lupenky, tak je to snadné. Jenže tam jde o amputace nebo kolaps oběhového systému. Žádný doktor vám dobrovolně do takové studie nepůjde. V takové situaci je argument "není tu studie, která by to prokázala" dost o ničem.

A pak jsou tu oblasti, kde double-blinded experimenty proběhly a závěr je, že je to účinné jako placebo. Což je poměrně slušná účinnost a proto se to dnes běžně používá. Kupříkladu v léčbě chronických bolestí. Znám hned několik lidí, kterým to pomohlo a pomáhá. I mně to pomáhalo, ale jen do doby, než jsem v tom začal šťourat, jak že to má fungovat. Pochopil jsem, že je to kravina a přestalo to zabírat.

Ale plno "spolupacientů" to dodnes neví a "léčba" jim zabírá. Nechápu, proč má někdo potřebu jim prozrazovat, že je to placebo. To vás tak moc štve, že jsou roky bez dryáků typu aulin nebo morfium? Jasně, že problém je zjevně v jejich hlavě, nikoliv v zádech apod.

Nemáte tak docela pravdu s tím, že double-blind experimenty nelze ve vážnějších případech používat. Není totiž nutné používat novou metodu s ničím, ale srovnává se nová metoda, která už ovšem prošla testováním v laboratoři, na zvířatech a zdravých dobrovolnících vs. A placebo funguje samozřejmě vždycky tedy Zvlášť má placebo adekvátní použití vzásadě jenom tam, kde by účinná látka přinesla víc nežádoucích účinků než pomoci - když má člověk rýmu a dožaduje se antibiotik, lépe jej odbýt třeba i těmi homeopatiky.

Ale i v této formě patří placebo výhradně do rukou zkušeného lékaře, který rozezná, kdy to placebo stačí, a kdy je vhodnější použít něco, co funguje doopravdy, nad onu hranici placeba například rozliší nachlazení od streptokokové angíny, u níž je nepodání antibiotik celkem solidní hazard se zdravím. Tak se mi zdá, že jste objevil nový kontinent, snad Ameriku. A možná vás to překvapí, ale problém má řešení.

Testování proti placebu se používá jen tam, kde je to eticky přijatelné. Srovnání s placebem se používá především k vysvětlení principu a vysvětlení toho, že "účinnost jako placebo" znamená "žádná účinnost". Clanek jsem nedocetl protoze u me biorezonance Bicom fungovala, takze clanek je pro me plny nesmyslu. Nicmene jsem na to chodil k Doktorovi a ne k zadnymu leciteli.

Mimochodem mi na danem pristroji vysla potravinova alergie na urcite potraviny, ktere mi v klasickych testech u alergologa vychazely OK, ale pritom jsem na ne alergicky byl. Ucinek je u nekterych problemu okamzity, u jinych se to zacne projevovat cca po 3 tydnech a nekdy je potreba vice navstev.

Jen jeste doplnim, ze se tam u me resilo fungovani jater, ledvin atp. Nakonec mi to nedalo a clanek jsem docetl a musim dodat, ze me telo mi podekovalo, ze jsem klasickou lecbu u "odborniku" odkazujici se jeden na druheho misto aby vice spolupracovali doplnil prave biorezonanci jinak bych asi nedopadl moc dobre. Proste nejsi schopen zajit k odbornikovi. Deda byl taky ze vseho a ze vsech pokalenej, nedokazal si na doktora dupnout nebo mel strach z neznamych mist, tak lital po "opravarich" z okresnich nemocnic, co si ho prehazovali jak lejno, ruznych leceben a podobne, az ho dorubali tak, ze umrel.

Pritom stacilo zajet do Ostravy, kde meli specializovane stredisko, vcas. Vylecit ho uz nestihli. Toliko k vlastni blbosti. Některé nemoci ale ti tvoji odborníci neumí pořádně léčit, třeba u atopického ekzému neřeší příčinu, ale jen potlačují příznaky kortikoidy, což není příliš nápomocné a ekzém to nevyléčí. To je tím, že spousta autoimunitních a systémových nemoci prostě vyléčitelných není. Díky bohu za kortikoidy, které takovou nemoc aspoň udělají snesitelnou. Všech neduhů se můžete zbavit, pokud změníte svoje myšlení, v tomto případě postoj k okolí jako nepřítele.

Biorezonance je blábol, Bicom jsou sprostí podvodníci a tvoje problémy se zlepšily buď náhodou nebo jako placebo-efekt ten někdy opravdu funguje, psychika dokáže mít zásadní vliv na zdraví, u alergií obzvlášť.

Šak říkám, náhoda taky funguje. Nějaký šarlatán mu zakázal jíst polovinu běžných potravin, tak to by v tom byl čert, kdyby nějakou netrefil. Ono je u biorezonance a kineziologie výhoda, že se dají testovat potraviny, které si člověk přinese sebou, které kupuje v obchodě a kterými se tedy stravuje a ne pouze jejich vzorky, které mají někde v laboratořích.

Pak se někdy zjistí, že ani není alergický na tu danou potravinu, ale na různá éčka v potravinách a pesticidy či jiné podobné látky v ovoci a zelenině. To by mě zajímalo kdo a proč s tímto příspěvkem nesouhlasí. Asi každý, kdo chápe základy fyziky. Biorezonancí ani kineziologií žádné potravinové nesnášenlivosti zjistit nelze, takže se "výhoda" toho, že si můžeme otestovat vzorky libovolných reálně konzumovaných potravin, poněkud vytrácí.

Nakonec, stejně tak dobře si s sebou do obchodu můžete vzít běžnou elektrikářskou zkoušečku - můžete ji tam přiložit je zcela libovolné potravině, ale "výsledek" takového testování bude úplně stejný jako v případě biorezonance.

U kineziologie je takový svalový test, kterému jsem ze začátku moc nevěřil, ale postupně jsem si ověřil, že funguje dost přesně. Ten doktor s Bicomem, ke kterému jsem chodil, právě používal i ten svalový test a postupně jsem nosil potraviny, některé na které jsem žádnou reakci neměl a i ty, které mi vadily a podle výsledků vím, že to funguje Ale kdybych to neměl na sobě vyzkoušené, tak bych psal podobně jako vy Nevím, jak přesně to funguje, ale hlavní jsou pro mě výsledky.

Biorezonancí lze velmi krásně zjistit nejen potravinové nesnášenlivosti, ale mnohem více věcí. Ale to se nesmíte zuby nehty držet těch základů fyziky. Už jen fakt, že píšete o elektrikářské zkoušečce přikládané k potravinám mi říká, že absolutně nechápete, o čem to píšete.

Biorezonanční přístroje jsou pouhým snímačem, měří reakci člověka, kterou sám člověk v ten okamžik nevnímá. Podobná měření se v medicíně používají běžně, třeba pomocí encefalogramu. To taky není žádný mystický přístroj, kterým se měří třeba intenzita světla, ale pouze reakce člověka na otevírání a zavírání očí. Tou hlavní sondou u biorezonančního měření, tím snímačem je lidské tělo, které si samo říká, co je ok a co ne a vy to jen zvnějšku pozorujete měřením povrchové reakce a to již na základě těch základů fyziky.

Takže ano, šlo by ho vzít přímo do obchodu a při dotyku s potravinou sledovat reakci těla. Jednou to třeba bude běžnou součástí mobilů. Není to jen můj případ, ale musí se k odborníkovi, stejně jako u klasické medicíny jsou někteří doktoři lepší a někteří horší. Opakuju, že já jsem byl na tom u doktora, ne žádného šarlatána a pro nové pacienty je u něj čekací doba už dost dlouhá. Náhodou se to těžko mohlo zlepšit, byl jsem na tom několikrát a vždy vidím efekt zlepšení po oné návštěvě. Že by se moje problémy zrovna zlepšily náhodou zrovna po působení Bicomem, je hodně málo pravděpodobné.

A i kdyby byl, tak hlavně, že to funguje neříkám, že musí všem Zajímavé, že u prášků se tolik neřeší, jestli to náhodou není částečně taky placebo efekt. To, že někdo má v kapse lékařský diplom zdaleka neznamená, že to není magor nebo podvodník. V žádném seriozním výzkumu se biorezonance nedostala nad úroveň placeba. Já vím, ale pracuje stále i v nemocnici a je vidět, že má přehled když vysvětluje příčinu onemocnění a řeší tělo jako celek a ne jako v klasické medicíně, kde člověk putuje od odborníka na jednu oblast k dalšímu odborníkovi na jinou oblast.

Od takového cvoka bych si nenechal ani ošetřit zarostlý nehet. Natož pak na sebe za pět tisíc za hodinu nechat svítit lampičkou a poslouchat bláboly, kterým by se každý, kdo absolvoval aspoň dva semestry fyzicky, smál, až by se za břicho popadal.

No nemá cenu to s tebou řešit. Odsoudíš někoho, koho si v životě neviděl a neslyšel. A u Bicomu nejde o žádné svícení lampičkou, je vidět, že o tom nic nevíš. Takže biorezonance je zázračná metoda, která dokáže vyléčit úplně všechny nemoci na světě, ihned a to zdarma, protože proti lékům to nic nestojí. V čem vidíte ten problém? Lidé nechtějí být zdraví a zdarma? Lékaři by neměli co žrat? Kde jsem psal, že to vyléčí všechny lidi a všechny nemoci na světě?

Psal jsem, že mně biorezonance na mé zdravotní problémy pomohla, ač mě tu někteří přesvědčovali, že ne. Je zbytečné se snažit přesvědčovat. Vy sdělujete osobní zkušenost a mnoho lidí z toho má akorát prču a jen se do vás trefuje nesmyslnými poznámkami.

Mně se to stalo skoro pokaždé, když jsem se pokusil sdělit vlastní zkušenost a člověk je z toho akorát otrávený. A přitom tu někteří křičí "kde jsou ti, kterým alternativa pomohla? Chtějí důkazy a když jim sdělíte osobní zkušenost, tak se tomu vysmějí a najdou různá jiná vysvětlení jako placebo či natřený plot a modrý polštář. Každý si musí najít vlastní zkušenost a vlastní cestu. Já osobně jsem vděčný za možnost alternativy, protože mainstreamová medicína toho si na mě odzkoušela už dost a nepomohla, na rozdíl od alternativy, která pomohla zcela cíleně a během krátké doby a napořád.

Jen doufám, že ten hon na čarodějnice ty lidi přejde a že fyzika se co nejdříve postará o nové objevy, které přinesou odpovědi na to, proč některé alternativní postupy fungují. Ale nikdo se nesměje, že jste se vyléčil. Nikdo ani neříká, že se vyléčit nelze. Jen vás nevyléčil nějaký magický přístroj záhadnou a temnou silou. Důvod vyléčení je jiný. Všichni se tu smějí pravě tomu, že se to prezentuje jako univerzální lék na všechno a zdarma, jen to všichni záhadně odmítají a za to může farmaceutická lobby.

Vám jsem ten text nepsal. Psal jsem ho člověku, který se snaží o totéž co já. A reakce na to co píše jsou zcela shodné, jako reakce, které jsem již mnohokrát sám zažil. Ono se to neprezentuje jako univerzální lék, to pouze vy to tu píšete. Vnímám to tak, že chcete zdůraznit, jaký je to nesmysl. Ale nemyslíte, že možná vám chybí nějaké poznání a tudíž vám nezbývá nic jiného, než to nazývat magii, která přece neexistuje? A "důvod vyléčení je jiný", tomu se musím smát.

Jo jo, hlavně aby se neukázalo, že to funguje, těžko bychom to vysvětlovali, když nám na to chybí berličky od fyziků. Tak když nevíme, tak jako záchrana zvolíme "jiný důvod". Šamani, co ten přístroj používají, všem do očí řeknou, že je vyléči pomocí toho přístroje. Je prokázané, že to nefunguje. Stejně tak homeopatika nefungují. To ale neznamená, že to někomu mohlo pomoct. Takže se přesouváme do roviny, jestli existuje bůh.

Ano, klidně si tomu věřte. Prokázat to ale nikdy nemůžete. To už pak existuje i magie. Fajn, já jsem kouzelník a dokážu zdarma vyléčit všechno: Pro někoho je neznámé impulzem k procesu poznávání, pro někoho je to magií a pro někoho je to magií, jejíž zastánce je třeba upálit. Tak to vždy bylo, je a bude. Já patřím do té první skupiny, kam patříte vy? Pokud existuje bůh, tak je úplně jedno, do jaké skupiny kdo patří Pokud budem vycházet z poznatků naší doby, tak není možné, aby člověk před 50 lety přišel na takový zázračný způsob léčení a přitom ho dnes nikdo nepoužíval běžně.

Jen bych upřesnil, že nejen, že se nesvítí lampičkou, ale navíc to hradí i zdravotní pojišťovna. A bláboly vám vykládat nebudou, oni o tom naopak dost zarytě mlčí, případně líčí počet lidí, kterým to pomohlo. Protože jsou si docela přesně vědomi toho, že je to placebo, a proto je potřeba abyste co nejdéle věřil tomu, že to funguje.

Když strčíš prsty do zásuvky, taky ucítíš brnění. Kdybyste to četl tak narazíte na větu: Když ale dojde na vědecké zkoumání dané metody většinou to nefunguje ano občas se dostaví placebo efekt, nebo nějaká jiná změna zapříčiní zkreslení výsledku Mně to fungovalo, vám bude také: Nejsem zastánce šarlatánství, ale biorezonance mi prostě pomohla.

Ale ani klasická medicína nefunguje vždycky, proto lidé hledají různé alternativy. Že vás lékař léčil biorezonancí mi přijde stejně těžko uvěřitelné, jako by někdo tvrdil, že mu elektrikář biorezonancí opravil zásuvku, nebo stavař biorezonancí spočítal statiku střechy.

Buď jste se "léčil" u podvodníka, nebo je tento příběh, jak se tak říká, vycucaný z prstu. Bohužel mnoho lékařů s nevědeckými přístroji a metodami pracují - například homeopatika naleznete v mnoha lékárnách, a řada lékařů je bez uzardění předepisuje. Je tedy celkem uvěřitelné, že nějaký lékař dotyčného biorezonancí léčil. O tom, že jej takto vyléčil, je ovšem možné celkem úspěšně pochybovat.

No, ono se o tom pochybovat bohužel nedá. Abyste mohla, musela byste nejprve vědecky popřít placebo efekt. Pokud se vám ho popřít povede, tak bude mít celá lékařská věda docela zásadní problém, protože na placebo efektu jsou založené prakticky všechny jejich postupy, jak ověřuje účinnost léků a postupů. Ale vám se existenci placebo efektu vyvrátit nepovede, že?

Nebylo to náhodou zde na živě. A nejedná se o homeopatika. Mno, v této souvislosti bych vám možná doporučila článek předsedy klubu skeptiků Jaromíra Šrámka. A jmenuje se Jan! Co se tu člověk nedozví. Jeden umí z velikosti jednoho písmena určit, že je blbec, druhý ví, že bych se uzdravil i bez toho jako bylo by to fajn, kdyby se ze všeho dalo vyléčit jen tak bez ničeho pak byli všichni zdraví a to nějak nejsou Jen jsem to chtěl zdůraznit, v dalších příspěvcích už jsem to psal s malým D.

Kdybyste tam nechodil, tak byste se taky uzdravil a ještě byste ušetřil. Pokud by to bylo způsobeno psychikou, tak na to nepotřebujete biorezonanci, ale psychologa nebo nějakého takového terapeuta.

Chápu, ale že to není dostatečné placebo. Takové články jsou potřebné i v naší požehnané době, protože podobných podvodníků popsaných v tomto článku, bohužel neubývá, spíše naopak.

Jistě máme v živé paměti reportáž nedávno odvysílanou ČT, o šmejdech v léčitelství. Tady už to bylo za hranou normálního podvodu, ale princip podvodu je stejný, i když vám "léčitel" zrovna nebude tvrdit hovadiny typu "pak tu rakovinu prostě vykadíte".

I když bude milý, vstřícný, submisivní a tvrdit vám, že pomocí zázračných přístrojů pomůže, je to v podstatě stejný podvodník, jako to šmejdi z reportáže. Vždy si vzpomenu na scénu z filmu Postřižiny, kde paní sládková jásá nad zázračnými paprsky zdraví. Tenkrát to na oblbování lidí stačilo, dnes už by tomu nikdo nevěřil, tak museli vymyslet něco sofistikovanějšího. Všetko to je biznis na ľuďoch. Dokonca tí "kadiči", čo tie ich zázraky propagujú, dostali nato dotácie od štátu.

Ale jak bylo ukázáno, i to je jim málo. Neštítí se vám namluvit, že máte těžkou nemoc a pak vás stáhnout o pár desítek tisíc. Co to pak udělá s psychikou je přesný opak placeba. Jenže to hovoříme o těch šmejdech. Fakt, že placebo se u "slušného a vnímavého" léčitele může projevit kladně je také neoddiskutovatelný.

Jenže stejně tak a ještě lépe by působil lékař, kdyby měl na pacienta čas a dostatek zájmu. Bohužel doktorů obecně ubývá a ti opravdu dobří jsou druh na vymření.

Na tom něco bude. Stačí se podívat na ceník výkonů v takové léčitelské praxi a je to jasné. Bohužel to lékaře zase tak moc neomlouvá. Když už jsou ochotni dělat za tak malé peníze, měli by přesto odvádět dobrou práci, nebo jít od toho. A nebo se zařídit jinak. Sto kilometrů směrem na západ nebo na jih, by jejich práce byla ohodnocena mnohem lépe, ale také by za to byl očekáván špičkový výkon. Ty peníze v tom hrají roli především nepřímo. Šarlatán obvykle nemá takový nával jako skutečný lékař, především pak nemá na pacienta vymezeno pět minut vč.

Ceny šarlatánům prostě snižují nával. Zavedení citelné spoluúčasti pacientů ve skutečném zdravotnictví by mělo v zásadě podobný efekt. Přišlo mi, že naslouchání pacientovi ku chvástání se vykaděnýma rakovinama bylo v tomto případě tak 1: Nevím, nevím, jestli by nám tohle v medicíně pomohlo ;.

Slečno Jeleno tématu o kadění rakoviny se držte. Pokud se vaše publikačně investigativní praxe bude ubírat tímto směrem a ne nepodloženými fabulacemi o kvantové mechanice můžete se pokusit vědecky vyvrátit metodiku "peristaltické onkologie" a doložit svá tvrzení sofistikovaným výzkumem, což zatím v této kauze tuším nikdo neudělal.

Obchod so zdravim je rovnaky, ci ste u lekara alebo na biorezonancii. Placebo efekt je v podstate dobra vec, ked je na konci pozitivny vysledok. Ked liecba alebo cely system zlyhava, tak ludia hladaju inu moznost. K indukci placebo efektu není třeba žádné další pinožení s nějakou šarlatánskou bedýnkou, šarlatánskými tabletkami, nebo zaříkáváním. Navíc placebo nejspíš ovlivňuje převážně - možná dokonce jenom - prožívání nemoci.

Tedy pro pacienta je dobré to indukovat, ale jen se skutečnou terapií. Není zcela jistě ani odborník na všechno, ale témata kolem biorezonance a dalších věcí, kterých se článek týká, si bezesporu nastudovala. Jinak o tom, co není nebo je pravda, se nerozhoduje. Buď něco pravda je, dá se to dokázat, ověřit, zopakovat Máte nějaké konkrétní výhrady k článku? A tohle byl novinový článek nebo seminární práce? Ano k článku mám konkrétní výhradu a k vašim názorům na výraz pravda samozřejmě také. Autorka tvrdí, že rozumí vědě a to mi jako obhajoba loajálnosti úplně stačí.

Spojení slov "témata kolem" jste použil správně, to považuji za pravdu , ale podle mého názoru je to málo. Chybí mi důkazy, ověření a příklady repetitivity, že její tvrzení jsou pravda. Jak tu již padlo, nejsem novinářka.

Jsem vystudovaný biolog pracující v akademické sféře částečně v oblasti parazitů, a fyzika je mým dlouhodobým koníčkem a velkým zájmem jsem členkou kosmoklubu, spolupořádám cyklus popularizačních přednášek, v němž je zrovna fyzika na jednom z předních míst atd.

Slibuju, že výkony jezdců Formule 1 či problematiku zahraničního obchodu obuví tu nikdy rozebírat nebudu - do tématů, kterým opravdu nerozumím, se nesápu. Jenom poznámka - o tom, co je a co není pravda, nikdo nerozhoduje. Ani novinář, ani my vědci, ani nikdo jiný. Používáme prověřenou a teoreticky zdůvodněnou vědeckou metodologii k vytváření co nejpřiléhavějších modelů reality, tyto modely neustále testujeme, a ty, které se v testech ukážou jako nefunčkní realitě neodpovídající zavrhujeme.

Výsledky ať už tvorby modelů tak jejich testování potom sdílíme dáváme k prověření druhým v rámci impaktových časopisů, a v dostatečně prověřených oblastech si pak můžeme dovolit podobné shrnující a popularizující články, jako je tento.

Věřit nám samozřejmě nemusíte - původní literaturu si můžete nastudovat a ověřit vy sám. Doporučuje ale naše předkládané a již otestované modely reality typu: A samozřejmě s Ateisty. Jsem sice také bezvěrec, ale tak militantní rozhodně ne. Ty stránky mi přijdou jako víra v ateismus. Já jsem někde napsala, že nemám nic společného s Ateisty?

Jsem ve výboru a nestydím se za to. Na druhou stranu by mne zajímala relevance mého figurování v daném spolku ve vztahu k tomuto článku. Jinak mimochodem, když si naleznete moje články na onom webu, zjistíte, že jich tam mám právě šest, z čehož čtyři se týkající evoluce a kreacionismu evoluční biologii jsem přímo vystudovala , jeden evoluční psychologie překlad a komentář zahraničního odborné publikace z oboru, k němuž mám opět vztah - jeden z mých státnicových předmětů , a poslední se týká LGBTQ komunity, k níž mám z různých důvodů dlouhodobý vztah a problematiku sleduju cca posledních dvacet let, z čehož část opět i v rámci výzkumů.

Pokud měl tedy tento výkřik dokázat, že píšu o věcech, kterým nerozumím, tak mířil opět poněkud mimo. V rámci libovolné platformy se věnuju stále víceméně stejným tématům z oblastí, o nichž vím asi přece jenom o něco více než běžný laik. Každopádně pokud chcete poukázat na konkrétní faktické chyby v mých textech, poslužte si - ráda se přiučím.

O takovou debatu stojím, o přeměřování libovolných výčnělků našich těl či aury ani tak moc ne Nejen zbytečná agresivita, ale neumíš si dát ani jednoduché věci do kontextu. Můj příspěvek jen doplňoval to, co jsi ve svém příspěvku, určitě ze skromnosti , neuvedla.

A mám-li použít tvou rétoriku, tak o nějaké poměřování tělesných výčnělků s Tebou také nestojím. Už jsem k tomuto článku napsal více než dost. Jelikož jsi mé výtky stále nepochopila, tak závěrečné shrnutí: Nejsme v názorovém rozporu, jsme v rozporu v prezentaci názoru.

Ne, protože to nebylo relevantní. Prezentace názorů - jako že když podrobně vysvětlím, proč něco nemůže fungovat, upozorním na slabiny argumentace, a rozeberu vědu, s níž je daná metoda ve sporu, je to arogantní?

Asi jsem arogantní ráda: Jelena v tom příspěvku psala o tom, jaké má znalosti z oborů souvisejících s tématem tohoto článku mj. A ty jsi ve své reakci začal psát nikoliv o jejím vzdělání v těch daných oborech, ale o Ateistech. Když se podívám mezi řádky, tak vidím "militantní ateista nemůže být dobrý vědec".

OK, možná bych to dokázal formulovat trochu "jemněji", tak nějak to zaobalit do nějakých diplomatických kudrlinek, ale necítim potřebu, protože ten kontext prostě vysloveně bije do očí. Je možné, že máš nějaké problémy s militantními ateisty já třeba taky a je možné, že máš nějaké problémy přímo s Jelenou.

Ale v obou případech se domnívám, že by sis to mohl řešit spíš soukromě, než zrovna pod článkem o biorezonanci. Stejně jako ona neuvažuješ v kontextu. Ona zde se představovala, uváděla jaké jsou její znalosti, do čeho 'strká nos', apod. Já jsem ji doplnil informací o jejích aktivitách a postojích k náboženství a dalším , jelikož právě i toto hovoří o jejích morálně volních vlastnostech, celkových postojích, osobnosti a dává to i do širšího kontextu její postoje k alternativním vědám.

Ale hluchému, který odmítá chápat, nemá stejně smysl cokoliv říkat. Personalista by Ti to vysvětlil jistě lépe než já. Jen ještě taková poznámka. Má zkušenost je taková, že pokud někdo o něčem hodně ví, tak nedokáže rozpoznat podstatné a hodně se rozepíše rozmluví. Lepší by možná bylo, kdyby Ti řekla, co by chtěla do článku napsat pokud tedy nebyla honorována za slovo a to, co by sis na první dobrou zapamatoval, o tom napsal článek. Člověk si na první dobrou zapamatuje jen podstatné věci, pak při každém dalším poslechu přečtení si začne pamatovat i věci nepodstatné A pokud by článek zaujal, pak by teprve mohla napsat to, co například napsala nyní.

Pravda je, že to je jen můj názor a jistě to někdo vidí jinak než já. Chci vás mladá dámo jen upozornit na to, že Svět skutečně není jen černobílý a na vše skutečně neexistují vzorce. Výraz pravda z pozice svého zaměření považuji za nesmysl a nemá tudíž smysl tvrdit, že lžu.

Na obhajobu svého tvrzení oponuji vašemu tvrzení "nepijte kyselinu sírovou, rozežere vám žaludek". Ve velkém množství potravinářských výrobků včetně nápojů je obsaženo aditivům E, což není nic jiného než kyselina sírová. Není vědecky doloženo, že vám tyto nápoje rozežerou žaludek - klidně to otestujte. Já ti na názory negramotných blbců z vysoka seru, protože to je jako kdyby mi blbec vyprávěl o gravitaci. Vy jste úplně nekompetentní cokoli psát o relevanci těchto podvodů. Když hazardujete s vlastními životy, tak se všem uleví, když zmizíte Ať si tvrdí kdo chce, co chce, mě biorezonance pomohla.

A pomohla mi ze dne na den. Netvrdím, že jde o provozování nějaké magie, i kdyby to byl jen placebo efekt, tak to ale znamená, že plní svůj účel. Mnohokrát jsem zkoušel přestat kouřit, vždy se dostavil těžký absťák, po biorezonanci to šlo hned napoprvé nebylo to jednoduché, ale bylo to bez absťáku. Teď už jsem tři roky nekuřák. Každý, kdo je blbější než já, nechť klikne na "Nesouhlasím", případně okomentuje můj příspěvek.

Důležité je, že funguje tam, kde "oficiální" rozuměj farmaceutickým průmyslem vylobované cesty nefungují. Placebo je otázka vůle. Placebo efekt si člověk může vyvolat i sám úmyslně. A ještě se doplním - placebo je i otázka schopnosti organismu se regenerovat.

Zkrátka, není placebo jako placebo. Je to takový bastard nesouvisejících tezí. Snaží se to vypadat sofistikovaně použitím zdánlivě odborných výrazů a přístrojů. Účinek, jak oblbnout člověka, to musí mít hodně silný. Má to ale štěstí, že méně důvtipných jedinců tu běhá hodně. Mrzí mě ale, že se nestydí lhát, to je na tom nejhorší. A kdo lže, ten krade Chápu skupinu osob považující podobné alternativy za pseudovědu. Těmto vševědům doporučuji navštěvovat nalobované specialisty, kteří jejich zdevastované schránky dovybaví chybějícími chemickými preparáty.

Mezi vedlejší účinky většiny nadužívaných léčiv patří snad i obecná dehonestace všeho netradičního z pouhého principu, netolerance, falešný pocit neomylnosti a chuť napadat osoby s jiným názorem. Pokuste se přesvědčit sami sebe, že jste svéprávní, čemu nechcete - neuvěříte a svůj názor v diskuzi nikomu nevnucujte. Pokud máte pocit, že chování alternatívce koliduje s dobrým mravem nebo zákonem neváhejte jednat, ale buďte lidi. Já myslím, že zpochybňovat netradiční a alternativní pouze z principu je v pořádku.

Pokud jde tedy o ten princip, že jde o něco z principu nemožného. Jako v případě biorezonance. Dále pak nejde o to lidi k něčemu nutit nebo jim něco zakazovat - to stejně nejde. Je potřeba je však upozornit na podvody, a varovat je, aby si zbytečně nezničili zdraví i peněženku návštěvou zcela nekompetentních šarlatánů.

Myslím, že postoj "ať se každý neinformovaný člověk klidně zmrzačí, co je nám do toho" s tím dobrým mravem také trochu koliduje: A vy biotronice rozumite? Vy jste se ji nekdy snazila delat? Vy v tom mate nejakou praxi? A nebo jenom papouskujete nejake teoreticke blaboly nekoho jineho a delate na toto tema teoreticke zavery, ktere maji asi stejnou hodnotu blizici se nule, jako Vas clanek?

Já rozumím vědě, a některým jejím aspektům značně prakticky - tak nějak na vlastní kůži Ani biotroniku, ani voodoo, ani levitaci, ani zaříkávání, a dokonce jsem ani nikdy nevykadila rakovinu. Někdy v dětství jsem mívala doma knížky o čarodějnictví a sérii NEJvětší záhady světa, ale nějak jsem z toho vyrostla. Asi jako ze Santa Clause.

Z každého vašeho slova madám je patrné, že vědě rozumíte, jen nelze přesně definovat, které značně. Mate nekde razitko, ze rozumite "vede"? Vy rozumite vsem procesum v tele i tem, ktera ani zapadni lekarska veda nedokaze uspokojive vysvetlit? Jinymi slovy vubec nerozumite danemu tematu o kterem nic nevite a klidne pisete clanky o tom, ze je to nesmysl.

Lze do biorezonance zařadit i opakované řízené údery na konkrétní místo na těle za účelem eliminace bolesti? Doložte tvrzení jedním příkladem, kdy biorezonance člověka zmrzačila nebo uznejte svůj výrok nemravným.

Zpochybňovat cokoli z principu může jen pokrytecký šarlatán. Žonglujete tady slečno s komplikovanou tématikou, kterou chcete neinformované veřejnosti podat po sisyfovsku. Váš guru je pro mne takový galaktický Radim Uzel, který si ovšem svou černou díru nemůže osahat. Pevně věřím, že nejste vztahovačná a nebudete můj text vnímat dvojsmyslně.

Těch případů budou tuny, kdy si rakovinu lidi léčili magickým přístrojem, cukrovými kuličkamí, záhadnou tmavou chemickou látkou a pak zemřeli Jak z principu nemožného? Copak jste Bůh, abyste znala principy fungování vesmíru?

Znáte jen nepatrný výsek reality a vy i další se budou muset ještě hodně učit, abyste pochopili, jak vesmír funguje. Nemáte absolutní právo hodnotit, co je možné a nemožné, vy vševědi. Musíme vycházet z dosavadních poznatků. Když provedete stejný pokus vícekrát a stále vychází různé výsledky, nemůžete to brát jako důkaz.

Jak byste asi prokazoval gravitaci, kdyby si to jablko lítalo, kam by se mu zachtělo

Paula wild video czech casting lenka