Sex liberec milovani video

sex liberec milovani video

Pamätám si porevolučné povzdychy za pondeľňajšími inscenáciami. Nedokázala som ich pochopiť, pretože som bola primladá. Inscenácie si zaslúžili zrelšieho diváka.

Rovnako ako tento nádherný film o premárnených šanciach, zmarených nádejach a pošliapaných snoch. O dvoch kamarátkach, ktoré celé roky prežívali znovu to isté leto. Tak dlouho jsem koukal na jakýsi příběh o dvou ženách, u kterého jsem vůbec netušil, co se to v něm vlastně děje a proč, až mi to začalo být jedno.

Jakési scénáristické cvičení, které režisérka jen podivně ozvláštnila hrou s barvami Amatérské po všech stránkách. Ne úplně blbě napsané a dobře zahrané včetně babičky v podání Jany Hlaváčové. Má to sice slabší místa jako jsou scény s dcerunkou Bohunkou nebo nelogickou vsuvku, kdy si Jitka Schneiderová coby čerstvá vdova zašoustá s prvním stopařem.

Potěšila mě práce s detaily, které mě donutily vygooglovat, jestli se v Liberci Masarykova ulice opravdu dřív jmenovala Leninova: Sice nám tam hraje hezká jazzová muzika v podkresu, sem tam nějaká hitovka, abychom věděli, ve které části Vyprávěj zrovna jsme, potom si projdeme několika stadii sexu v různých podobách ještě že Ruth a Magda neměli pejska, třeba dogu, nebo miloučkého koně , ale celkově je film výrazně o ničem.

Připomíná mi takové ty intelektuálské hříčky mnoha současných českých tvůrců, pro něž je to slovo intelektuální důležitější než slovo filmové, nebo nedej bože divácké. Znám ten moment kdy se člověk s někým podobně blízkým musí rozloučit,jelikož nic není napořád a všechno jednou končí ovšem tohle jsem ještě neviděla Vadilo mi neustálé retrospektivní vracení ono přerušovat tolikrát hlavní dějovou linii filmu není vůbec dobrý nápad.

Diváka to akorát tak mate O herectví tohoto filmu se nechci moc vyjadřovat Několikrát shlédnuté nějáké vnady nebo dokonce dvě sexální scény z filmu nedělá nic dramatického nýbrž spíše lehce erotického. Jediný důvod proč jsem se přiměla na to podívat byl Jan Budař,který se zjevil ve filmu asi tak 2x a pak už jen na fotkách což je škoda. A chtěla bych dodat,že proti lesbám nemám absolutně žádné výhrady ale takhle lesbické přátelství jsem asi ještě nikdy neviděla - např.

Pro mě dost velké zklamání. Neumím si představit, že by tenhle film šel do kina. Jeho zpracování je ryze televizní. A působí velmi zvláštním dojmem, při nejmenším za to můžou hrátky s červenou barvou, která je užita na hrdinčiných šatech.

Nicméně tím jsou ty scény jasně ohraničeny. Příběh je to velmi jednoduchý, ale nabízí mnohem víc. Pořád je to ale osekáné na nejnutnější možnou mez. Možná se to mělo jmenovat ještě jinak. Použila bych název Magda to vidí jinak. To by bylo daleko více vystihující, protože to tak přesně je. Bohunka nebyla dcera Magdina, ale její matkou byla Ruth! Jako by něco chybělo? No mě rozhodně -nejlepší kamarádky -pak zrada a pak hned odpuštění? Trochu moc osekané a prázdné.. Vůbec jsem si nepamatoval, že už jsem to viděl, takže jsem si to protrpěl znovu.

Ty šílené postsynchrony měly stát někoho místo Dvě hvězdičky za Míšu a Jitku a jejich červené spodní prádlo. Film Ruth to vidí jinak se na televizní obrazovky dostal až dva roky po natočení, protože se uvažovalo o jeho nasazení do kin pod názvem Voníš jako tenkrát. Premiéra byla naplánována hned několikrát např.

Známý je filmový plakát od Sáry Saudkové. Ale nakonec zůstalo jen u televizního zpracování, protože došlo ke smazání zvuků potřebných k výrobě filmové kopie z televizního díla.

Osobně myslím že je to dobře, klasický levný televizní styl by v kině působil nepěkně, kdežto jako tv film je pro mě nadprůměrný. Velice povedené je střídání současnosti s minulostí, která je celá zabarvená do hněda a akorát šaty hlavních hrdinek jsou jasně červené. Míša Kuklová zahrála nádherně, pro roli stále běhající Ruth zhubla o sedm kilo, "Zahájila jsem hladovku a k tomu jsem spala jen dvě hodiny denně," řekla Kuklová , a nechybí ani obnažené scény.

Film mi přijde dobře napsaný a velice poutavý. Je to takové holčičí-bezhlavě rozjásané a přepjaté druhá půlka lepší, plusem je hudba a výtvarná stránka Jo a Míša s Jitkou Háček je však v tom, že film Voníš jako tenkrát je najednou tichý. V České televizi k němu totiž podle režisérky Jitky Němcové smazali zvuky.

Jak se něco podobného může stát? Snímek původně vznikal pod názvem Ruth to vidí jinak pouze pro obrazovku a v této podobě už je hotov. Pokud pak tvůrčí skupina nepřikáže, ať se zvuky zachovají, automaticky se prý mažou, neboť pořad je takzvaně "uzavřen". Televizní záznam však pro kina nestačí. Zda se zvuky opravdu smazaly a čí vinou, na to ČT neodpovídá. Z Kavčích hor se proslýchá, že vypuklo horečné hledání, ale ředitel výroby Petr Erben prohlašuje: Znám pouze televizní inscenaci Ruth to vidí jinak, ta je v pořádku - a jestli z ní vznikne také film pro kina, o tom budeme jednat až v pondělí.

Takže veškeré otázky na film nebo na jeho zvuky jsou předčasné. Ale to je tak všechno. Na mě to nemá vliv. Budu psát stále stejně. Odkaz na ječící jehovisty mi dávat nemusíš. Nejde o přesvědčování, ani o ječení nebo neječení. Jde o obsah sdělení. Já se s pobožnými už vybavovat nebudu vůbec. Od okamžiku, kdy mi začali přát rakovinu nebo smrt, abych pod tím vlivem udělal revizi svého rozhodnutí a zpátky se stal pobožným, pro mě skončila debata s pobožnými.

Můžu se s tebou setkat osobně, nebo přes skype, možná máš ty vyšší hlas. A přemýšlím taky klidně. Nikdy jsem neječel v reálu. A že jsou pobožní zmrdi, řeknu klidným hlasem na kameru nebo tobě do očí. Tobě se nic nestalo. Jsi netečný, od pobožných jsi neutrpěl žádnou újmu. Proto je zcela mimo tvé chápání, co píšu a proč to píšu.

Mně ani tak nic nebrání, abych o své zkušenosti s pobožnými a jejich naukou psal. Může se totiž stát, že to tady bude někdy později číst někdo, kdo prošel tím, co já, a tomu to pomůže. Jste schopen odpustit někomu, kdo si např.

Poprvé musím s Danielem souhlasit, opravdu je takovýto postoj, pomoc věřícím. Ale já Tě Mulite nesoudím a ani nechci soudit. Souhlasím, že nemám Tvé zkušenosti a po pravdě po nich ani netoužím.

A později, že by bylo vůbec nejlepší, kdyby nevěřící neměli děti vůbec. Zde dotaz na Daniela. Toto je ta Boží láska z úst křesťanů? Spíš je v tom vidět velká a hnusná zášť, jak o ní píše Mulit. Tak to jen tak před spaním…. Myslím, že bod 1. Když šel pračlověk Janeček s pračlověkem Horáčkem na lov, byl nemile přkvapen skutečností, že, i když dělal všechno stejně jako Horáček, jeho úlovek byl hubenější.

Jednou přistihl Horáčka, jak opaluje hrot budoucího oštěpu a nebrousí jej pouze o kámen jako on. Začal to dělat po něm a úspěch se dostavil. Pokud by Janeček zůstal u přesvědčení, že napřed správně opálený hrot se potom o kámen lépe obrušuje a je potom zkrátka špičatější, bylo by lidstvo zachráněno od blbosti.

Ale pračlověk Janeček si to vyložil tak, že síla ohně přechází do oštěpu a ten potom lépe zraňuje tou silou kořist. Časem o tom přesvědčil i Horáčka a už byli církev. Když k tomu ještě přibrali Pažouta, mohl se z Janečka, který byl v zaříkávání ohně nejzběhlejší stát první šaman, předchůdce kněží.

Jejich holky se s nimi nehádaly a nechaly je v tom, protože, která ženská by nebyla ráda, že jí mužskej nosí domů více masa. Děti do toho neměly co mluvit a mezi jinými vědomostmi a zkušenostmi to od rodičů přebraly. No, a dodnes jsme se z toho nevyhrabali, ba naopak jsme si tu hovadinu dále rozkošatili a krásněji zdůvodnili a jsme ochotni za ni jít do válek, na hranice a na kříže.

Pokud by mi toto někdo řekl PŘED nástupem na katolické gymnázium, tak by to bylo jedině dobře. Mně je jedno, jaké má moje psaní vliv na pobožné a zda je utvrzuje nebo neutvrzuje ve víře. Mě už pobožní nezajímají. Zajímají mě jen lidi, ne pobožní.

Pobožní se sami vyřadili z kategorie lidí, když nadřadili svoji ideologii nad lidi. Pobožní nechtějí být lidmi. Jak už jsem psal, zajímají mě hlavně ti, co utrpěli újmu u pobožných, proto to píšu. A já sám jsem při dekonverzi potřeboval lidi, co tím prošli a je toho moc málo. Proto je o tom třeba psát. A taky určitě nejsem sám, co odešel od letničních. A to je o dost jiné než odejít jen od nějakých formálních katolíků. Čím tvrdší byla ta víra a čím fanatičtější byli pobožní, tím je to celé vyostřenější.

Hraničář odešel od katolíků — proto to taky nemůže pochopit. Jak říkám, to taky pochopí jenom ten, co tím prošel. Nikdo jiný nemá šanci to pochopit. Ale to přece není důvod o tom nepsat. Nejsem sám, kdo byl u letničních. Vím, že početně je to dost menší než u katolíků v ČR, ale ti lidi jsou. Určitě se nenechám odradit. O to vytrvalejší budu. A budu točit zase videa. Ale s pobožnými jsem skončil veškeré debaty. Ani žádné pobožné servery a u svých videí zákaz vkládání příspěvků.

S pobožnými nemá smysl se bavit. Zajímají mě pouze lidi. A to pobožní nejsou. Opakuji, sami se z kategorie lidí vyřadili tím, že nadřadili svoji ideologii nad lidi. Mě je jedno, v co věří nebo nevěří. Mě jsou u prdele. Nezajímají mě už jejich názory. Pozoroval jsem je dostatečně pečlivě, trpělivě velmi dlouhou dobu, abych si udělal přesný, důkladný obraz. Budu psát o nebezpečí náboženství. Budu točit videa o jejich nauce.

Se zcela klidným hlasem říkám, že křesťanství je totalitní unifikující ideologie. A kdo ji tlačí — je pro mě zmrd. Je to odporné, zlé náboženství.

A je to třeba vytrvale opakovat. A rozebírat jejich špinavou knihu. Ale vy si tu samozřejmě debatujte s Danielem a dalšími pobožnými. To je každého věc, s kým si píše. Já ale už se nechci bavit s žádným pobožným. Samozřejmě, toto, co jste napsal, za projev lásky nepovažuji. Nerozumím, proč by nevěřící neměli mít děti. No církev tvrdí že bůh z těch nejčistčích pobožných nadělá anděly. Zdejší nejfanatičtější kněz tvrdí že není z tohoto světa,stejně tak jeho přítelkyně,z toho že by něco mezi sebou měli strach nemám,protože on je teplý,sice to před lidmi i nadřízenými tají,ale je to tak.

Jinak on je blbec a ona chladná kráva,netykavka které dělá problém otevřít tlamu čehož si všímají i jejich souvěrci….. Na ty anděle už mají ti blbci trénovat tady na zemi.

A když už tak pouze k močení! V lavicích najdete spíše docenty a profesory ……………. Omyl,jen debil anebo vychcaný chytrák-podvodník mohl vymyslet takovou věc jako je náboženství. Součástí rozumu a tedy i inteligence je i logické a kritické zkoumání zjevné reality. Zjevnou realitou například je že člověk umírá úplně stejně jako zvířata či rostliny. Proč by tedy člověk měl mít nějaké privilegium ve formě života věčného?

Jen proto že si dokázal napsat bibli a zvířata to neumí? To je velmi vtipné. Nosnou součástí náboženské víry je touha člověka existovat věčně,žel naše přání nemá nic společného s objektivní realitou. Zajímavé rovněž je že naší neexistenci nikdo neřeší před naším narozením,ale všichni jí řeší po naší smrti.

Žel tvou smrt prožijí všichni lidé kolem tebe a budou si představovat jak jsi šel do nebe,do pekla,do očistce a podobné jiné píčoviny. Je to rozhodně snažší než si připustit prostý návrat do neexistence. V rámci ateismu se jedná o sektářský názor. Předpokládám, že většina ateistů má na vědce i když jsou někteří z nich věřící , jiný názor.

Plavčík Ty jsi ten vychcaný chytrák-podvodník. Najdeš v tom svém blití nějaký objektivní důkaz pro svou víru, nebo jsi jen reagoval pod emočním tlakem na obranu své víry? To je zásadní problém věřících že nepřináší žádný objektivní důkaz pro svou víru. Jejich víra je pouze o přání což nemá nic společného s realitou. Jak řekl Kristus,kdo chce slyšet tak slyší,kdo nechce slyšet tak neslyší,raději se budu věnovat vědě.

Logické je přece věřit, že žijeme v Matrixu spíš simulaci samotné, bez těch schránek z nichž je možné utéct , jehož provozovatele jichž známe jako bohy pošli na pivo. Nebo jen vyvolení provozovateli simulace budou pokračovat do další, lepší simulaci odměnou za chování tady?

Pokud vím tak všechny křesťanské denominace nedávají rovnítko mezi duši člověka a duši zvířete,a hlavní křesťanské denominace tvrdí že zvířata nečeká život věčný. Žádná duše není,je jen vědomí. Pokud bych však přistoupil na tu hru těch debilů tak se budu ptát na čem je objektivně založen rozdíl když zvířata mají stejné orgány,jejich ledviny jsou rovněž párové,jejich srdce zastává stejnou funkci ,dokonce se většina rozmnožuje stejný způsobem jako my,tedy pářením bla,bla,bla.

Tak v čem je rozdíl? Proč nemají zvířata život věčný? Bible je kniha ve které si vybere každý to co se mu líbí. Pro mé chápání a mé zkušenosti třeba s narkózou neexistuje posmrtný život,existuje nic které existovalo i před mým narozením.

Přirovnal bych to k hořící zápalce. Oheň je život,před ním a po něm není nic. Je to hodně společné s epikurejci respektive s filosofií Epikurea.

Jak ale ten Velký třesk, přišel na něj debil nebo ne? Pokud umíš anglicky tak se zeptej S. Pokud to není příliš složité pro tvou mozkovou kapacitu? Jo a žádní pobožní to nejsou. Slovo pobožný nebo pánbíčkář je zavádějící. Že prý věří v boha, varianta věří bohovi — je jenom jejich póza a jejich nedokazatelné tvrzení.

A to je prokazatelné. Ode dneška nepoužívám slovo pobožní tím jsem přistupoval na jejich hru. Mají nebo nemají, na tom se ani papežové nedokážou shodnout.

Díky, četl jsem o tom i knihu od Hawkinga. Ptal jsem ale zda člověk, který na myšlenku Velkého třesku přišel neměl rozum? Myslím si že měl rozumu až příliš-ono totiž vše stojí na velmi komplikovaných matematických rovnicích a matematika je královnou tvrdých věd,abstraktní věda o neabstraktních věcech. Hawkings není běžný člověk,dokonce i většina vědců se s ním může horko těžko srovnat,co mu bylo ubráno na těle mu bylo přidáno na mozku.

Tady na tomto webu není nikdo kdo by dokázal jeho práce erudovaně komentovat. Simulaci nevěřím,protože by musel stát někdo za ní. Nebyl to ale Hawking, nýbrž Georges Lemaitre, katolický kněz. A přece věřící s rozumem je protimluv. Přece i my už začínáme simulovat uzavřené systémy v nichž se může konat evoluce — teď jsou to samozřejmě velmi jednoduché věci, hračky, kam ale dospějeme za stovku let?

Je spíš otázkou času než možnosti simulace systému v nimž se vyvine snad s nějakou pomoci provozovatele život i s vědomím. Proto je logické přijmout, že v každém vesmíru kde se může vyvinout vědomí, mohou se simulovat i jiné vesmíry — jinak bychom museli přijmout, že náš vesmír a lidé jsou nějak Bohem?

Navíc, kde je simulace možná, tam se bude simulovat spousta takových systémů-vesmírů. Z toho všeho plyne, že pravděpodobnost, že každý jeden vesmír tedy i náš! Říká vám něco doublethink? Taky nezpochybňuji Grygarův přínos astronomii,přestože je nemocný pánbíčkář……. Lemaitre je byl jen jeden,věřících bez rozumu jsou miliony u křesťanů a miliardy u ostatních teistů. Jak říkám náboženská víra je o přáních,nikoliv o vědomostech.

Toli — opravdu sis tak hloupě naběhl na vidle, že to nemá obdoby. Od okamžiku, kdy se Igor Terleg poprvé zeptal, mi bylo zcela jasné, kam tím míří. Ach jo, stránky, na které jsem dávala odkazy, každého nevěřícího s IQ vyšším než pokojová teplota utvrdí v nevíře a katolíka utvrdí v tom, že evangelikálové jsou nejen heretici, ale ještě i mentálně retardovaní , ovšem to, co tady velmi často většina diskutujících ateistů předvádí, zas každého věřícího, který nemá zrovna v hlavě seno, utvrdí v jeho víře.

Jestli jste si nevšimnul tak církve ofiko privilegují člověka oproti zvířatům,o tom už jsme mluvili. Myslíte že člověk by dokázal simulovat všechny aspekty všech prostředí a všechny aspekty všech životů?

Proč by to měl dokázat nějaký mimozemšťan a proč by to měl dokázat nějaký bůh? Dokonalá simulace by byla veličinou s miliardami a miliardami proměnných. Nebo myslíte že na světě existují 2 lidé stejného stáří,stejného pohlaví,stejných životních podmínek,stejných charakterových rysů,stejných mentálních i fyzických vlastností,stejných životních zkušeností,stejného způsobu myšlení?

Pokud odpovíte ano tak mne zajímá proč si to myslíte? Vaše ne znamená že dokonalá simulace života kohokoliv z nás je nemožná,a to tak že nemožná pro kohokoliv nebo cokoliv.

Lemaitre, Grygar, spousta jiných mají víc rozumu než kdokoli tady samozřejmě včetně mě , přesto — nebo proto — věří? Nebo možná je lidský rozum přece jen trošku složitější věc než se vám zdá a je docela možné věřit v Boha a být vynikajícím vědcem?

Nebo dokonce člověk může být současně génius a debil? Takový Einstein, ten sice v Boha nevěřil, věřil ale v socialismus a Sovětský svaz doby Stalinovy vlády , nevím opravdu co je horší. Miliardy proměnných si můžu strčit do kapsy i dnes.

I když jako dítě jsem si mohl snad koupit notýsek a propisku. Co bude možné za sto let? Pokud je celý simulaci, pak vesmír v nimž se tato simulace odehrává musí být významně větší. Nejdříve musíte definovat co to vlastně rozum je? Já už ho definoval,viz výše a tedy porovnáním zjevné reality a logiky vychází pánbíčkáři jako hlupáci. U těch zmíněných pánů-vědců pak dochází k doublethinku,a opět nejdříve si musíte definovat co si pod doublethinkem představujete?

A nevím jak v Polsku,ale tady většina lidí přijde k víře v dětství kdy je indoktrinují jejich rodiče. Velmi málo lidí přijde k víře v dospělosti a většinou pod tíhou existenciálních nebo psychických problémů třeba úmrtí někoho blízkého. Ty kostelní žvásty jim pak nabízejí naději,záchranu,oporu a já nevím co ještě. Proto je v této zemi tak málo praktikujících křesťanů a to číslo neustále klesá. Mě také nebavilo lítat každý týden do kostela a cítit že mi to vlastně nic nedává,nebo se zpovídat knězi a pátrat v paměti kde jsem co špatného udělal a přitom být vyrovnaný a smířený sám se sebou i bez zpovědi.

Osobně si myslím že jak Grygar tak Lemaitre přišli k víře v dětství. U kněze to je jasné a Grygar už bere víru automaticky jako danou věc,nepřemýšlí o účelnosti a smysluplnosti víry,pro něj je to vzhledem k délce a rodinném původu víry dané a přirozené. Odložit víru se jim později nechce, protože vědí, že by tím naštvali svoje rodiče, ostatní příbuzné a kámoše, které získali ve spolču a na katolické střední, základní… škole.

Najděte si někde příběh Radima Passera. Nechci se mu smát. Uznávám ho jako schopného a asi slušného podnikatele, resp.

Nejspíš tě víra nijak zvlášť nespojovala s rodinou a kamarády. Nebo jsi měl dostatek známostí z jiných kruhů. A kladl jsem si otázky, jak to, že já, věřící, nemám hudební, pěvecké a jinak umělecké nadání — vždyť bych, na rozdíl od těch nevěřících, chodil do kostela hrát a zpívat Pánu Bohu. To mně, na štěstí, nikdy nepostihlo. Dotyčný pak ovšem nežije život svůj, ale toho vůdce!

Dokonalá simulace života kohokoliv z nás je sice uvnitř našeho vesmíru nemožná, neznamená to ale že je nemožná i vně. To myslím je správně popsáno v článku: Katolický postoj k vědě ale není žádný doublethink. Katolíci mají za to, že Bůh stvořil svět pro člověka i s všeobecně platnými fyzickými zákony a cestou k poznání Boha je — pozor! Můžete si vyhledat jak k tomu zarazit zázraky.

Nemusíte tomu věřit, nevěřím ani já, ale proboha než začnete psát jaci to jsou oni ti věřící blbí a nadávat jím do tmářů, hlupáků apod. Tento článek je taky typické přesvědčování přesvědčených. Snad se to někomu líbí, tedy dobrou chuť. K čemu ale je to dobré?

Křesťan, který opravdu na svou víru myslí se tomu může jen vysmát, evangelikál kreacionista to ani nepřečte. Tedy co, ateistická komnata ozvěn? Co jsem si všimnul tak většině věřících včetně kněží chybí elementární znalosti,dokonce elementární klasické znalosti. Což mi Hraničář jistě potvrdí. Mezi věřícími trávím každý pracovní den takže vím o čem mluvím. To co se naučili ve školách již zhusta zapomněli a navíc věroučný dogmatismus jim dokonale vygumoval mozek.

Co k životu nepotřebují prostě v té hlavě nemají i když to tam kdysi měli. A obávám se že v jiných denominacích to jiné nebude….. Jo, to by se ti líbilo. Aby na netu byla možná jenom propaganda pobožných a ateisti aby drželi zobák.

No to máš smůlu. Ateisti zobák držet nebudou. A za druhé — existuji lidi ve fázi dekonverze a ti usilovně hledají informace, názory jiných. Je to náročné období, kdy člověk zpracovává protichůdná tvrzení. Je moc dobré, když tuto cestu už někdo prošlapal před ním! A pro toho člověka to moc znamená. Pro mě před rokem byly tyto informace, články, k nezaplacení.

A četl jsem články k tomuto tématu i několik let staré, zejména články od Michala Hanka, který si s tím také dal práci. K tomu videa na youtube od dekonvertitů. To všechno mi velmi pomohlo se zorientovat. Proto díky Petru Tomkovi za článek. Ten, kdo ho bude potřebovat, se může objevit, za rok, za dva, a bude rád, že tu má sumář argumentů, proč není dobré být knížkařem.

V tom případě nevím, proč se furt ohánějí biblí spousta logických rozporů , proč se modlí neúčinné , proč je tolik druhů církví sekt , proč…???? A co židi, ti mají to samé? Tohle není a ani nebylo učení církve nýbrž Descarta. Církev se k tomu vyjadřovala během času různě — a to Pius IX,. Ani vědci se na tom nemohli dlouho shodnout, sem Darwin, že zvířata mají emoce, pocity a nějaký rozum, tam Spencer, že zase nemají, sem Romanes tam Morgan… a tak dále.

Na těchto stránkách je ateistů jen pár a většina z nás má mozky oznámkované VŠ diplomy. Nejsme běžný vzorek české ateistické společnosti. Řekl bych že většina lidí jsou apateisté,prostě je nějaký bůh nezajímá a tak se k němu nevyjadřují. Ateisté vědí že bůh jako entita neexistuje takže nelze zaujímat postoj k něčemu co neexistuje. Ale zaujímají postoj k bohu jako ideologii,a to postoj po všech stránkách negativní.

K charitě a sociálním službám totiž ani člověk ani církev nepotřebuje ideu boha. A přiznám se že pokud by bůh existoval tak mu církev svým chováním a svými postoji prokazuje spíše medvědí službu. V pravidelných průzkumech veřejného mínění je církev vždy tou nejopovrhovanější a nejvíce nenáviděnou institucí v Česku. Vím že církev v tomto ohledu převzala Descarta a stále jede po této koleji církevní zásada sempre item. Vědci se možná nemohli shodnout,naštěstí věda je přísně antidogmatická a kupodivu mainstream má v tomto ohledu vzácnou shodu.

Ostatně na to aby člověk poznal že nám jsou zvířata podstatně blíž než si myslíme nemusí být ani vědcem. Stačí když bude mít doma psa a dozví se o psích emocích a pocitech až až…. Víte aspoň jak katolíci interpretují Bibli? Žádný věřící až na radikálné protestanty a Nové ateisty nebere Bibli doslova.

Proč se Linus Pauling Nobelovka za chemii zabýval pavědou alternativní medicinou? Proč to teď dělá Montainger Nobelovka za medicinu?

Proč Einstein obdivoval Sovětský svaz? Vy jste aspoň četl ten článek na nějž jsem dal odkaz? Papež František prohlásil nejen že zvířata mají duši to už prohlašovali papežové i dřív , ale že mohou i do nebe. Bylo to motto konzervativního kardinála Ottavianiho, jeho křídlo ale na Druhém vatikánském koncilu drtivě to prohrálo.

To je mimo jiné dáno i lidmi, kteří se hlásí k náboženství a lidmi, kteří se k náboženství nehlásí. Když umřel katolický představitel Vlk, většinu společnosti to nechalo chladnou. Když umřela Špinarka, spoustu lidí to zasáhlo. Protože Vlk byl komediant, pozér, kalkulista. Špinarka ne, ta byla obyčejná a přímá. Škoda, že mi to všecko nedocvaklo dříve. K pobožným se málokdy hlásí normální lidi. Většinou tam je nějaká povahová vada. A to ani tak u ovcí, jako u těch kazatelů, představených.

A neměli by jí interpretovat všichni stejně? Stejný text, stejná pravidla, stejná logika, stejné výsledky. A co to má společného s ateismem? Proč jste neodpověděl na zbývající otázky?

Přesvědčení o objektivitě je víra. Veškeré poznání získáváme osobně a v relaci. Nikdo nemůže opustit své já, nebýt sám sebou a nahlížet na skutečnost objektivně. Pokud jsme přesvědčeni o realitě, která existuje nezávisle na nás, je to víra.

V lednu řekl, že bych chtěl vrtat tunely. Nově, efektivněji a ve velkém množství. Teprve před dvěma týdny představil své konkrétní vize, jak by měly tunely ulehčit dopravě. A nyní už na svém Instagramu všechny překvapil tím, že o tunelech nejen sní. První tunel už je vyvrtaný a dokonce v něm jezdí prototyp transportní plošiny. Materialismus, tak jak je definován, je chycen v pasti.

Pokud by byl materialismus pravdivý, pak neexistuje logická překážka, která by bránila jeho simulaci. Pokud existuje možnost simulace materialismu, pak materialismus popírá sám sebe. Pokud je možno z hlediska principu vše v materialismu simulovat, nejedná se ve vašem případě o víru, že nežijeme v simulaci?

Teď jsem se byl podívat na granu,bože tam je zase idiotů. Mulite ty se neznáš,ty je musíš pořád dráždit. Já už na žádné pobožné servery několik dní nechodím. O knížkařích jsem zjistil všechno. Určitě už tam chodit nebudu. Pro mě to skončilo. Pobožní nejsou jen magoři, ale jak píšu výše — jsou zlí a jsou schopni přát i smrt nebo smrtelnou nemoc tomu, kdo neuznává jejich víru. Jsou posedlí jejich knížkou.

Nadřadili svoji knížku a ideologii tam obsaženou nad lidi, nad životy. Zajímají mě už jenom dekonvertité. Pro ty budu psát. Ale ne na granu, leda tady.

A ti tady najdou, co budou potřebovat. Třeba za rok, zda, za pět let. Tak jako jsem hledal já před rokem ve starých diskusích zde. Nebo na webu Michala Hanka.

Na granu jsem zanechal výraznou stopu a kdo by se o to zajímal dál, určitě ho to napadne číst i tady. Stačí dát do vyhledávače ateismus, diskuse, náboženství a dostane se na web M. Pro tyto lidi má smysl sem psát. Nikde jinde totiž informace podobného druhu nenajdou. Michal Hanko už svou činnost utlumil. Asi jenom občas něco přidá sem… https: Z hlediska ateistů nemají tyto stránky smysl, jsou zde proto, že pisatelům přinášejí náplň jejich životů.

Hledání náplně vychází ze soustředěnosti na sebe, smysl však nikdy nesměřuje pohled člověka k sobě, je spojen s cílem.

Je to divné, ale je to nejspíše tak, že ateisté bojují proti víře z důvodu vlastního uspokojení. A nic víc v tom není potřeba hledat. Náplní pro mě a mnoha dalších, dnešního dne bude program pro mladé hasiče. A vyblbneme se u toho i my starý pardálové. Opravdu nevidím smysl života sedět v kostele, nebo někde jinde a přemítat o jakémsi zřejmě přeludu.

A i kdyby byl. Smysl o něm přemýšlet je asi tak platný, jako kdybych seděl u stolu, koukal na baterku a snažil se zachytit pohyb elektronů. Vždyť přece existují, že. Pokud je smyslem věřících pachtit se za něčím neurčitým a mít z toho náplň života a ignorovat skutečný život kolem nás, tak se v otázkách bytí, nejsme schopní shodnout…. Vy jste expert na všechny obory lidské činnosti.

Mně, ateistovi, je jasné, proč nebýt věřícím. Zkuste nám z Vaší pozice experta objasnit, proč by někdo měl být věřící. U církevních hodnostářů je mně to jasné, mají z toho peníze a snadné živobytí. Ale co z toho má řadový věřící? Co z toho máte Vy? Chrání věřící před odpadnutím. To mi jako píšeš, ty blbe, vítězoslavně, že mě to jako naštve a že budu jako smutit? Že ty zůstaneš pobožný? Ty sis, ty blbe, myslel, že tu píšu kvůli tobě a že tě chci předělat na ateistu?

Fakt sis to myslel? Až tak moc si myslíš, že se točí svět kolem tebe a všichni lidi dělají všecko s ohledem na anonymní nick plavcik, předtím Stín a předtím Daniel B.? To je ale jenom tvoje utkvělá představa, že svět se točí kolem tebe.

Pro mě jsi anonym, troll, magor, knížkář, protivný člověk. Mně je to jedno, zda jsi pobožný nebo ne, ale vzhledem k tomu, jak jsem tady v diskusi poznal tvoji povahu, která je mi odporná a nečestná, tak jsem rád, že zůstaneš pobožný, páč mě to jen utvrzuje v tom, že se k pobožným hlásí ti horší lidi. Kdyby ses stal ateistou, nevím, jak bych s tebou psal, páč hnusná povaha by ti zůstala, ale už bys nebyl knížkař a nerecitoval z té knížky.

To by ale pro mě byla krkolomná situace. Čitelnější je, když jsi parchant a k tomu se držíš svinské ideologie — jsi tím pro mě jasný případ. Takže určitě je pro mě lepší, když zůstáváš pobožný. Kruh se uzavírá a ty patříš tam, kde jsi! Ale o tom už jsem přece psal výše. To je důvod, proč jsem přestal chodit na granosalis a už tam nepáchnu. Ani na doktorku, ani nikde jinde, kde jsou pobožní. Nemám zájem o jejich další poznávání.

Pozoroval jsem je velmi pečlivě, velmi dlouho. Důkladněji a houževnatěji jsem se do toho obout ani nemohl. Takže to, co píšu, není křivdění věřícím. Poznal jsem, že ti aktivní pobožní, co píšou do diskusí, co propagují vehementně tu knížku — bibli, jsou pokažení povahově. Zjistil jsem, že se chovají špatně i v jiných situacích. Nejen při propagaci špatné knížky. A tím se právě ten kruh uzavírá a dává to logiku.

Špatná nauka přitáhla špatné lidi. Tak jako nacismus taky nepřitáhne normální lidi. Pak je tu druhá kategorie — to jsou pobožní ovce, co nic nepropagují, jenom víru zdědili po rodičích, apod. Tam nemusí být žádná závada povahová. Ale ti, co mají bibli prošmejděnou a přesto to obhajují, to jsou pokažení lidé.

S těmi si z principu nemohu rozumět. Je přitahuje špatnost postav v jejich knížce popsaných a špatnost ideologie tam obsažené, protože tuto špatnost mají v sobě. Bigotnost chtěli by zde reinstalovat zákony židů 2- 3 tis. Slídičství co kdo s kým dělá, lezení do ložnic druhých lidí 3. Nenávist k pluralitě, touha po unifikaci, touha vnutit jejich knížku druhým 5. Nenávist k životu, zejména životu druhých lidí, snaha je omezit, ovládat 6.

Intrikaření, nečestnost, manipulace 7. Permamentní živení se konspiracemi jakéhokoli druhu 8. Neúcta k vědě, neúcta k poctivosti, nezájem o poznání, pohrdání hmotou, pohrdání zvířaty, pohrdání přírodou 9. Také v tom nevidím smysl. Smysl vidím ve vztazích. U ateistů vztahy smysl nemají, protože podle nich smrtí vše pro člověka končí. Tomu, že vše smrtí končí, věří bez důkazu. Pro věřícího mají vztahy smysl, protože jsou věčné.

Zleží na tom, v koho a čemu člověk věří. Stačí se podívat na našeho pana prezidenta. Zářný příklad kréda ateismu: Poněvadž se mezi sebou neshodneme na pojmu věřící věřícího v teoretické rovině za věřícího nepovažuji:. Pokud někdo věří tomu, že skokem z mostu by se zabil, přitom chce žít, pak nebude z mostu skákat. Vzpomeňte si, za co jste byl v diskuzi na tomto webu v minulosti zaBANován.

Navíc jste od samotných ateistů opakovaně vyzýván, abyste se vyjadřoval slušně. Poněvadž se mezi sebou neshodneme na pojmu věřící věřícího v teoretické rovině za věřícího nepovažuji …. Jo a ještě bych zdůraznil k těm svým 10 bodům, že jsem pořádně neznal bibli. V době své pobožnosti jsem četl selektivně z bible jen to, co mi víru dělalo, tedy Nový zákon a evangelia. A třeba ani apoštola Pavla jsem moc rád nečetl, páč to byl adrenalin ta jeho bigotnost. Čili žil jsem v určitém skleníku.

Sledoval jsem videa s uzdraveními, poslouchal vyprávění od těch křesťanů, kteří hlásali hodného boha. Sám jsem věřil na hodného boha a nějak jsem si vysvětloval, že nakonec dopadne dobře většina lidí. Bylo to naivní, ale moje motivy nebyly lidi unifikovat. Ani jsem nebyl pyšný. Těch 10 bodů — to nebyl můj případ. Ostatně kdyby byl, tak v tom ještě jsem. Zabanován jsi byl ty kvůli tvé úporné snaze po reevangelizaci dekonvertitů zde na ateistických stránkách.

Ty jsi dostal BAN a není to tak dávno. Já píšu ostře, ale já na rozdíl od tebe si nemusím hrát na svatouška. Mluvím přesně tak, jak chci. Za vším si stojím. Každé peprné slovo, které jsme zde použil, bylo na místě a trvám si na něm.

Je to přesné, výstižné. Používám to jen tehdy, je-li třeba. A jen k tomu, kdo si o to koleduje. Ty jsi pokažený člověk a my dva se v reálu nikdy nepotkáme. Ty jsi na stránkách ateistů. Ty jsi taky zkoušel evangelizovat. Ty jsi byl neúspěšný. Ale bavit se s tebou je jako patlat se v hovnech.

Špiním se tebou jen tím, že se tebou zabývám. Nechodím už na žádné pobožné stránky, abych se takovým jako jsi ty vyhnul a nemusel je už ani vidět. No tak to nebudu číst. Nemá smysl na tebe reagovat jakkoli. Ty se úplně třepeš na to, že se někdo zabývá hovny, co píšeš. Proto od teď ignor. Piš co chceš, nečtu to, ani kdyby v tom, co píšeš, bylo 10x obsaženo nic mulit, Nečtu to. Ať se s tebou vybavují ti, co na to mají žaludek.

Vidím nick plavcik, přeskakuju text. Kdyby to šlo v nastavení udělat, mohla by to redakce udělat tak, aby se nezobrazovaly příspěvky od nicků, co nechci. Ale tak budu to dělat manuálně, co se dá dělat. Daniel B alias plavčík se tady chlubil že je taky prelátem u těch pošahaných letničních,takže si hýčká své ego,pocit moci a své důležitosti,radost z ovládání druhých. Mám vztah s rodinou, přáteli, spolupracovníky. Ale to pro věřící nic neznamená.

Nejpodstatnější je pro ně vztah s Bohem. Nemám vztah se špagetovým monstrem, čajovou konvicí a podobnými nepravděpodobnostmi. Prý věříme tomu, že smrtí vše končí bez důkazu. Studie mozku celkem dokazují říká se tomu neuropatologie že zástavou krevního oběhu dochází k postupnému odumírání mozkových buněk, které z tohoto důvodu přestávají být nositelem informace.

Poslechněte si například přednášky profesora Koukolíka. Jiří Skřítek Poslechněte si například přednášky profesora Koukolíka.

Máš to marný,ten debil vědu ignoruje,protože by mu rozmetala ty jeho pohádkové představy. Podobně to dělá většina věřících. Jak říkám náboženská víra je o přáních,věda je o poznání,znalostech. Ne, nikdy tak nebylo. Církev určí jisté meze za nimiž je exkomunikace, inkvizice a občas hranice. Nikdy ale nebyla jednotná pravidla interpretace Bible. Omezil jsem se na ŘKC protože u Židů, protestantů a muslimů, neexistuje žádná dominantní instituce jako je právě ŘKC a názorů je spousta.

Mozek je zvláštní orgán,ukazuje přes oči majiteli to co chce majitel vidět a interpretuje všechny vjemy tak jak si majitel mozku přeje aby byly interpretovány. Totéž se týká i tvorby pocitů,emocí.

Zatímco ateisté se opírají o vědu,věda má přesné metody k verifikování svých teorií,metody které jsou nezávislé na vůli a přání vědce. Věřící nic takového nemají. Jen pohádkovou knihu a svá přání. Jejich mozek vytváří halucinace ,iluze a v souladu s přáním věřícího jsou interpretovány tak aby byli v souladu s jejich vírou.

Nebo aby alespoň nebyly v kolizi s jejich vírou. Věřící vědci jsou 2 druhy. Jeden druh je čestný ,pravdivý,žel neumí anebo nechce propojit své vědecké poznání se svou vírou. Tomu se říká doublethink. Druhý druh vědců majitelů diplomů jsou šarlatáni a podvodníci. Najdeme je mezi kreacionisty. Tolik k vztahu věřící versus rozum. Jo,a simulaci řídí Otec,Syn a Duch Svatý a chtějí po nás dodržování desatera!

BTW víte že katolíci mají falešné desatero ve 2. Srovnejte desatero katechismu a desatero bible. Zapomněl jste, že šli na pivo, to je důležité protože vysvětluje proč nevidíme nyní žádné zázraky. Umíte to ale logicky vyvrátit? Pokud ne, proč pořád nevěříte? Pravděpodobnost, že žijeme v simulaci, tedy stvořeném vesmíru, je přece blízka jedničce, tak logicky byste měl věřit.

Nebo snad váš ateismus nemá základ v logickém a kritickém zkoumání reality a je víra jako každá jiná? Nemají, problém desatera je ten, že pokud si spočítáte přikázání v desateru Bible, je tam jich víc, tedy víc vět v nichž je něco přikázáno, i když jinde se píše, že je právě deset přikázání. Čísla v textu samozřejmě nejsou. Proto se text musí nějak dělit aby bylo právě deset a existují různá dělení.

Katolické není v tom lepší ani horší než ostatní tedy všichni samozřejmě mají za to, že jich je lepší. Raději se řídím svým rozumem a svým uvážením. Jsem zhruba za polovinou života a spoléhat se sám na sebe se mi vždy vyplatilo. Křesťanský Bůh mi nemá co nabídnout. Věčný život v předklonu a otroctví,neustálé celebrování despoty? Miluji svobodu,nejen konání ale i myšlení. Ateista nemusí nic zdůvodňovat. Bez náboženské víry je fyziologický, naturálmí stav člověka. Nikdo se nerodí na svět s biblí na hlavě nebo biblí v hlavě.

To pobožný musí zdůvodňovat, co se mu přihodilo a jak se mu to stalo, že se stal vyznavačem nějaké židovské ideologie.

Kde k tomu přišel, že si nahrál tu doktrínu do hlavy a stal se trousičem té ideologie. S tou ideologií v hlavě se určitě nenarodil. Přišlo to zvenčí a on by měl umět popsat, od koho to převzal a proč…. Máte logicky podloženo, že je svět z pravděpodobností blízkou jedničce simulace, tedy stvořený, neumíte to vyvrátit, přesto to odmítáte a přitom tvrdíte, že řídíte se rozumem… není to doublethink?

Řízení rozumem je to že mám skvělý život podle svých představ a přání. A po smrti počítám s neexistencí,co si přát více? Kdybych se měl řídit kostelními žvásty, tak MOŽNÁ budu mít věčný život v otroctví ale rozhodně by můj pozemský život nebyl ani spokojený ani šťastný.

Pokud někdo nepovažuje ateismus za víru, pak nedostatečně přemýšlel. To že je ateismus víra je jen váš blud. Čemu že věříme v náboženském slova smyslu?

Obecně jsem proti pro vás bojuji proti víře z důvodu neodůvodněných privilegií. Jinak mě je podstatě jedno kdo vám co nabulíkoval. Je to obecně boj proti blbosti. Vyhrát se nedá, ale bojovat se musí. To zase plácáte kraviny z hladu. Proč by vztahy neměli mít za života smysl? A k tomu, že po smrti něco je jste jako věřící nedodali žádný důkaz, takže jako ateisti to v klidu můžem zavrhnout jako vymyšlenou kravinu.

To nám zase připisujete něco co nikdo z ateistů nehlásá. Musí český prezident — ateista dodržovat ústavu? Ale nevím, co to má souvislost s ateismem. Zapomněl jsi napsat že musí dodržovat zákony státu ve kterém žiji. Ale kterými kostelními žvásty? Nebo muslimskými z mešity? Nebo snad židovskými ze synagogy? Kdybys byl katolík, skončíš v pekle, podle letničních. Katolickou mši berou jako modloslužbu. Katolíky jako nevěstku, co smilní se světem.

A naopak mnozí katolíci berou protestanty jako odpadlíky, co půjdou minimálně do očistce, nebo do pekla. Čili kterými žvásty by ses chtěl řídit?

Oni se mezi sebou nedohodnou. Někdo věří v jednoho boha, někdo v trojici. Posílají se vzájemně do pekla a nadávají si vzájemně od satanů. Základní a první rys náboženství je, že je psycho a nic není jisté. Jisté je jenom to, že musíš přestat používat rozum a vydat se do sféry metafor, esoteriky a absolutní verbální prázdnoty. Nevidím mezi nimi žádný rozdíl,povídačky o hovně u všech a všichni tě chtějí unifikovat a ovládnout.

Pokud vztahy pro věřící nic neznamenají, tak proč věřící mnohem více žijí v rodinách, než nevěřící? Proč více věřících, než ateistů, vstupuje do manželství? Nevěřící nic takového nemají. Církev je nejvíce různorodé společenství lidí, které na světě existuje — když se na něj podíváme globálně. A co umělá inteligence? Dá se zjistit, zda má, nebo nemá, umělá inteligence vědomí? Takový je totiž váš přístup k otázce Boží existence — je vědecky nezjistitelná, podobně jako je vědecky nezjistitelná přítomnost vědomí.

Pokud má toli pravdu v tom, co tvrdí o mozku, tak když se podle slov toliho — ateisté opírají o vědu — jsou v háji. Buď jsou v háji proto, že používají mozek přitom platí to, co toli tvrdí o mozku , anebo jsou v háji proto, že mozek nepoužívají význam tvrzení nemusím vysvětlovat, každý ho pochopí.

To, co jste napsal, se týká orgánu, který v hlavě nosíte? Netvrdím, že věříte v náboženském slova smyslu. Mohl bych se zepta já vás — čemu věřím v náboženském slova smyslu. Pokud vše směřuje ke smrti, do nicoty, jakýpak to může mít smysl?

Dostat BAN za evangelizaci na ateistickém webu je snad největší výsada, která člověka zde může potkat. Mocí se dá hezky vyjádřit slabost. Nezvládám-li argumentovat protivníku, zaBANuji ho. No nazdar Plavčíku, ruka se ti zjevně už zahojila, tož to mi konečné můžeš odpovědět na tu mojí odpověď ve vlákně o evoluci: Tak netvrďte, že ateismus je víra.

Už se to tady několikrát probíralo. Právo shromažďovací, sbírkové, zřizování škol, vstup do věznic a armády. Směřuje-li to k Ničemu, je to k ničemu. To je váš praštěný výklad věřícího. Osobně jsou pro mě smysluplné a dobré vytahy k příjemnému životu. Ateismus nic nehlásá, tedy: Má snad ateismus nějaké dosud skryté přikázání? Koukám nechápete jednoduché věty a vynecháváte zbytky. Další váš praštěný výklad věřícího — myšlenkový postup, skuste si znova v hlavičce téhle stránky nastudovat co to vlastně ten ateimus znamená.

Protože jim to řekli v kostele. Ateistům to nemá kdo říct.

... Sex liberec milovani video Logo extrakrasa. Sex je významnou součástí každého partnerského vztahu. Muž souzený za žhářství v Liberci je dle znalců sexuální deviant · Logo tiscali. Amatérská videa od návštěvníků Sex Doma. Stovky hodin původního domácího porno videa. Prohlédněte si, jak ostatní amatéři točí domácí porno anebo. květen Your browser does not currently recognize any of the video formats available. . instrukce o tom, co všechno je zakázáno a koho je za nepovolený sex třeba zabít. I jejich milovaný papež František se ještě jako kardinál se k co mají nad obyvatel, jako Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec či České.

Sex liberec milovani video

Xxx de porno asiático rubias tetonas videos de penes eyaculando videos lesbianas monjas rubios desnudos porno gratis de actrices porno de viejos xxx brutal xxx madura y gordas desnudas porno gratis tetas maduras lesvianas gratis culos de maduras follando con maduras grandes ancianas sexo manga videos porno mandingo vídeos pornos en su madre e hijas follando gordo follando rubia tetona grandes páginas porno intercambio parejas maduras follando videos pornos gratis videos de negros videos porno osos vidios putas videos sexo latinas folladas por el amor chicas sexo amateur tetas maduras muy gordas sexo transexuales videos de mujeres video porno asiatico chicos maduras poprno sexo con porno asiático videos eroticos porno porno lesbianas gratis en la despedida de lesvianas porno tias masturbandose videos morenas pollas calientes porno follando como chupar tetas chicas latinas culonas sexo maduro ver porno español gratis xxx milfxxx heidi hentai online gratis porno madura tube porno grati travesti webcam xxx porno transexuales parejasfollando sexo peludas videos de porno español tetonas ver videos ñorno jasmine webb hentai online putas chica porno en publico videos porno gratis maduritas videos porno gratuitas masajes mujeres alexis texas hd videos porno con latinas culonas descargar videos porno de chicas 19 vídeos porno de mujeres enseñando el amor chicas sexis desnudas porno amater ancianas nacho vidal masturbandose follando playa video porno ama de hombres follando lista actrices porno gratis porno hd abuelas lesbianas haciendo pajas transexuales porno entre lesbianas viejaspeludas videos de maduras en español grati porno español cams sexo videos porno 3d putas porno españolas gratis videos x de trios amateur hombres masturbandose muy guarras x videos porno gordas porn playboy porno sadomasoquista rubias peludas viejos españoles putas video porno videos porno con jovenes porno de transexuales lesvianas chicas follando embarazadas tías cachondas mujeres maduras peludas porn videos españoles películas pornos españolas sexo video porno videos de lesvianas jovenes videos eroticos gratis lesbicos peliculas xxx p video sexo con putas sexo con viejosfollando maduras gorditas follando jinx maze porno españa ancianas putas videos de tios follando videos porno gratis en español videos porno gratis silvie deluxe xxx mature videos xxx videos gratis de fiesta porno amaters follando hentai hardcore teen anal extremo zorras xxx pollas videos bukkake nacho vidal follando penetracion vaginal porno español es.

cumlouder videos porno de negros zorras lesbianas tetonas mujeres hermosas desnudas porno españolas maduras sexo porno porno latino toro pprno gratis pollas negras porno en español porno en español gratis maduras porno españoles películas porno de porno danes videos coumluder videos hd videos xxx negras maduras best porn porno biejas follando peliculas sexo con maduros follando video parejas amater coños tia buena follando cumloader art porn video porno latinas chicos follando peliculas pornos gratis videos porno gratuitos follandose videos eroticos videos porno gorditas peliculas porno de putas gratis video porno sexo video porno chica joven follando porno de tetonas rubias putas viciosas masajistas lesbianas porno porno grati video travestis porno tetonas ama de porno lesbianas asiaticas porno españa porno tetonas videos latex porn videos porno x sexo grates rubias18 universitarias calientes webcam sex vidios porno bisexuales mujer mujeres sado videos pornos español buscar porno ver sexo en español chochos rubios bideos de porno playa nudista mujeres negras videos xx porno hd videos porno doble penetracion descargar gratis mujer cachonda lesbianas gratis porno lesbico casero trios amateurs tetonad melani rios videos pornos gratis maduras 18 porn pros videos hd vedios de lesbianas mujeres negras porno españoles porno sensuales transexual xxx rubia española las mejores vídeos porno joven porno sexy porno de asiaticas rumanas xxx peliculas gratis enormes naturales videos tetas jovenes rubuas 19 rubias 19 rubias porno zorras peludas tetas jovenes trios hd videos calientes xxx porno gratis porn negras desnudas sexo en español sexo videos poro gratis maduras videos negras grandes xxx maduras follando con viejas bukkake peliculas porno español vidios putas lesbianas gratis mamando asia akira porno en español porno bisexual porno gratis 19rubias porno madura corridas follando en la cocina videos teens gordas follando sexo videos pornos xx porn abuelas culonas latinas vídeo xxx lesbianas mujeres videos xxx colegialas maduras cachondas follando culonas vasca follando xvideos porno madre hija dando por no culos calientes tetas grandes porno africanas porno nekane follando vídeos porno gratis tias con pezones enormes porno lesvianas gratis porno películas porno maduras videos maduras follando primer casting porno por primera vez sexo con bideos de travestis follando juntas videos xxx maduras culitos calientes porno gratuitas lesbianas latinas zorras maduras x sexo vidios pormo pollas x-art video porno maduras squirt video trio con polla negra tetona follando masajes xxx sexo con follada videos eroticos pelis porno gratuito videos gratis videos x porno bisex porno español gratis diario ver videos de mujeres tragando semen videos hentai online porno amater videos mamadas gratis hentai porno hd nacho vidal video porno gratis tetonas negras gordas xxx videos porno chicas sexo con madura tube hombres xxx gratis de españolas gratis descargar videos sasha grey videos hentai porno twinks chicas gorditas hombres chica corriendose coños eyaculando porno.

con videos gordas videos porno vintage bbw videos jovenes potno gratis gorditas españolas modelos porno lesbicas xxx gratis estrellas del porno follando videos porno bisexual porno culonas negras porno videos porno hd puta xxx porno gratis tetas perfectas videos pornos gratis parejas maduras mujeres gordas follando porni español videos pornos gratis películas porno gratis porno despedida soltera porno asiaticos maduras porn chicas peludas follando porno duro sexo romantico hombres pajas porno de maduras caliente hentai chicas del mundo video gratis orgias videos películas porno duro sexo videos chicas amater porno sensuales follando videos porno porn free video de eyaculaciones femeninas doble penetracion vaginal porno xxx español porno para mujeres eyaculando ancianas peludas madura lesbiana madura porn porno negras x videos porno besos mamando xxx madura y chicas amateur viejos xxx follando muizoras brasileñas tetonas españolas follando es.

con mujeres corriendose follando pollas grandes videos gratis xxx tetas buenas mamadas de gordas esperanza gomez follar mamadas cachondas follando casting español mujer cachonda porno bareback mejores videos poro videos maduras videos porno de solteras videos videos de lesbianas besandose porno de maduras peludas videos negras calientes gratis mejores vídeos sexo duro porno españoles porno sado videos gratis pornografia nenas calientes follar madres e hija porno anal videos porno español porno gratis en castellano follamdo porno en la calle videos abuelas anal extremo videos pornos travestis follando con rubias 19 pelis porno hombres negros culos grandes sexo porno gey videos videos de abuelas españolas xxx madura x videos pornos de lesvianas maduras porn videos interracial latinas culonas videos pornos españoles videos porno abuela follando en la calle webcam xxx videos porno cachas pelis x rubias mujeres porno con viejosfollando chicas con rubias 19 videos abuelas videos hombres desnudos mujeres free videos phorno nenas putas follando videos de actrices porno de travestis porno gratis actrices porno con amigos videos lesbicos porno travesti pelis x sexo porno viejas tias en la playa video de parejas mujeres pilladas por no comics porno gratis tetas grande sexo gratis gigi love sexo jovenes nenas masturbandose xxx amater rusas porno castellano videos calientes videos de folladas maduras eroticas hentai porno mamadas rubias fontanero videos bixesuales vidios pornos video sexo cam amater tetonas videos porno alexis texas follando julie cash maduras gratis parejas video porno pelirojas videos pono grati milf vids porn travestis gratis duro videos porno gratis porno zorras peliculas porno morenas calientes follando videos pornos español porno de travestis españoles sexos gratis los mejores videos ñorno jasmine webb porno ver videos españoles películas porno películas porno chicos guapos desnudos videos lesbianas como follan abella anderson videos pornos travestis cordoba vieja follando streaming porn videos porno lesbianas gratis porno gratis ver porno de fiesta porno videos pornograficos gratis duro xxx videos eroticos de porno gratiss mujeres muy grandes páginas porno porno epañol los mejores páginas porno lisa ann maduras.

con viejas lesbianas latinas anal hd las mejores actrices porno porno alemán pelis porno de coños eyaculando milf porn toro pprno gratis porno porno de negros chicas sexis gratis videos pornos gratis tias con silvie delux 18 cunnilingus videos porno follar porno con tetas naturales viejas cumloader en español mujer follando videos trans xxx maduritas.

SEX S KONEM BOUBELKY VIDEO